Akceptuję siebie - wywiad z modelką Daruszką

"Jestem świadoma swoich wad, ale mimo wszystko wolę pozostać naturalna" - pisze o sobie w opisie portfolio. Ćwiczy, aby utrzymać się w formie i dba o to, aby rozwijać swój warsztat jako modelka. Zdecydowanej większości użytkowników MaxModels.pl nie trzeba przedstawić Daruszki

 

Katarzyna Denkowska: O jakich wadach piszesz w swoim portfolio? Myślę, że dużo kobiet może uznać to za nadmierną kokieterię i skromność w Twoim wypadku...

Daruszka: Jak każdy mam swoje kompleksy, staram się siebie akceptować taką, jaką jestem. Dostaję sporo wiadomości, nie wszystkie są miłe, dlatego postanowiłam umieścić taki opis w swoim profilu.

 

fot. Arkadiusz Branicki - alosha


Rozumiem, że nie zdecydowałabyś się na ingerencję chirurga w swoje ciało. A jak jest z retuszem? Do jakiego etapu jesteś skłonna się posunąć? Co uważasz o wyretuszowanych zdjęciach i kiedy stają się one dla ciebie nadmiernie „wygładzone"?

Kiedyś dużo o tym myślałam, co mogłabym w sobie poprawić. Teraz bardzo cenię naturalność i uważam, że wszelkie „niedoskonałości" są tym, co czyni nas wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

 

Nie lubię, gdy fotograf za bardzo ingeruje w ciało i twarz modelki, kiedy nie przypomina siebie samej. Niektóre zdjęcia wymagają większego retuszu, nie ma w tym nic złego. Wszystko zależy od konkretnego projektu. Każdy ma swój styl i swoją wizję, podejmując współpracę z danym fotografem trzeba to uszanować.

 

Zobacz pełne portfolio Daruszki>>>

 

fot. Joakim Karlsson


Bardzo lubię Twoje portfolio, głównie ze względu na różnorodność projektów, w jakich bierzesz udział. Do jakiej sesji chciałabyś zapozować, a jeszcze nie miałaś okazji?

Cieszę się z każdej nowej sesji. Lubię wyzwania i jestem otwarta na różne pomysły. Mam słabość do zdjęć bajkowych, stylizowanych i ze zwierzętami. 5 lat temu zakochałam się w tańcu brzucha, więc chętnie też zrobiłabym sesję w stylu orientalnym.

A z drugiej strony: do jakiej sesji byś nigdy nie zapozowała?

Kiedyś pewnie odpowiedziałabym, że do aktu. Teraz nie wiem, wiele się zmienia.

 

fot. Piotr Musiał - labrie, MUA: Anna Malik


Muszę przyznać, że bardzo kojarzysz mi się z Noomi Rapace. Czy osoby, z którymi współpracujesz, porównują cię do innych gwiazd?

Jesteś pierwszą osobą, która mnie do niej porównuje, chociaż zdarzyło mi się kilka razy, że ktoś porównywał mnie do młodej Cher.

 

fot. Joakim Karlsson


Uprawiasz pole dance - skąd ta pasja? Jak się z nią czujesz? Czy to sport dla każdej kobiety?

Ciężko powiedzieć, czy jest to moja pasja, ponieważ zaczęłam ćwiczyć w październiku 2015 roku. Ale bardzo lubię te zajęcia, z tygodnia na tydzień widzę postępy i czuję się silniejsza, bardziej akceptuję swoje ciało. Czy jest dla każdej kobiety? Ja powoli daję radę, mimo że wcześniej nie miałam nic wspólnego ze sportem, a z tańcem dopiero od 5 lat. Nie jest to łatwy sport, ale nie można się poddawać. Jeśli ja sobie jakoś radzę, to myślę, że każdy da radę :)

 

Zobacz pełne portfolio Daruszki >>>


Czego mogłabym Ci życzyć na przyszłość?

Obrony pracy magisterskiej! :)

 

fot. Finus

 

zdjęcie główne: Sagaj

Komentarze (14)

Skomentuj
Only4Fun
Modelka
27 maja 2016
Jeśli mam być szczera, to jak ktoś jest idealny, to jak ma niby mieć problem z samoakceptacją? :)
latzky
Fotograf
19 maja 2016
wywiad rzeka :D
leao
Fotograf
17 maja 2016
:):):) co mogę powiedzieć :)
hobbit
Fotograf
16 maja 2016
Gratulacje i życzę samych bajkowych kadrów !
loverb
Fotograf
14 maja 2016
<3
konto usunięte
14 maja 2016
Miło się czyta ;)
eeedth
Fotograf
13 maja 2016
Wyjątkowo piękna :*
PTAK01
Fotograf
13 maja 2016
Cieszę się , że mogłem Cię poznać osobiście :)
krlnk
Modelka
13 maja 2016
nice!! :)
finus
Fotograf
13 maja 2016
Gratki :)