Aplikacja mobilna MaxModels

Mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszą wersję aplikacji mobilnej Maxmodels. Od dzisiaj dostępna jest ona w sklepie Google Play oraz w App Store. Zapraszamy do pobierania!

 

Wiemy, jak ważny jest dla Was szybki i łatwy dostęp do MaxModels. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy pierwszą wersję aplikacji MaxModels, na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.


Aplikacja MaxModels jest darmowa i dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Język zmienia się automatycznie i dostosowuje do domyślnie wybranego na Waszym urzadzeniu mobilnym.

 

Nowa aplikacja ma na celu ułatwić Wam kontakty z innymi użytkownikami. Wbudowany komunikator z powiadomieniami push umożliwi Wam wygodny dostęp do Waszych wiadomości. Za pośrednictwem aplikacji uzyskacie także szybki dostęp do Waszego portfolio. Będziecie mogli również wygodnie przeglądać zdjęcia z wybranej kategorii i tworzyć własny zbiór inspirujących fotografii. Lista obserwowanych użytkowników synchronizuje się z listą, którą tworzycie w z serwisie, dzięki czemu ławo dotrzecie do Waszych ulubionych użytkowników oraz ich zdjęć.

Aplikacja dostępna jest także dla niezalogowanych użytkowników, jednak dopiero po zalogowaniu otrzymacie pełny dostęp do wszystkich funkcji.

 

Jest to pierwsza wersja aplikacji i na razie zawiera podstawowe elementy. Na podstawie Waszych sugestii i opinii, będziemy ją optymalizować i dostosowywać do potrzeb użytkowników.

 

Aplikację możecie pobrać z:

- App Store

- Google Play

 


Najważniejsze funkcje


Twoje portfolio

Dostęp do profilu użytkownika i wszystkich opublikowanych zdjęć z poziomu aplikacji. Pozwala zarządzać kontem lub przejść do pełnej wersji serwisu MaxModels.


Komunikator MaxModels
Szukasz modelki lub fotografa? W aplikacji MaxModels możesz w łatwy sposób skomunikować się z innymi użytkownikami. Aby napisać wiadomość do wybranego użytkownika, wystarczy dotknąć ikonkę koperty widoczną na profilu użytkownika pod jego nickiem. Listę swoich konwersacji znajdziesz w dolnym menu po dotknięciu ikonki koperty. Chcesz usunąć wybraną wiadomość? Przeciągnij ją na liście konwersacji w prawo lub lewo. Komunikator jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

 

 

Udostępnianie zdjęć
Teraz po wybraniu opcji „podziel się" w łatwy sposób będziecie mogli wysłać zdjęcie za pomocą maila, SMS-a, Facebooka lub innych serwisów społecznościowych.

 

 

Przyjazna i prosta obsługa

Aplikacja MaxModels jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Aby przeglądać katalogi ze zdjęciami, wystarczy przewijać listę w górę lub w dół. Jeśli dłużej przytrzymacie wybrane zdjęcie, pojawi się nazwa użytkownika, który dodał je do serwisu. Natomiast, aby powiększyć wybrane zdjęcie, należy je dotknąć. Przeciągając zdjęcia w prawo lub lewo, zobaczycie inne fotografie z tej samej kategorii. Interesują Was zdjęcia tylko z wybranej profesji? Wystarczy dotknąć menu w prawym górnym rogu, aby zawęzić listę zdjęć.

 


Przejrzysty podział na kategorie
Wszystkie zdjęcia w aplikacji MaxModels zostały podzielone na kategorie, dzięki czemu bez trudu dotrzecie do tych zdjęć, które najbardziej Was interesują. Kategorie dzielą się na: Najlepsze, Najnowsze, Obserwowane, Zapisane, Fashion, Portret, Glamour, Akt, Nagość zakryta, Make Up / Stylizacja. Aby przejść do wybranej kategorii, wystarczy dotknąć nazwę konkretnego katalogu lub przeciągnąć listę zdjęć w prawo lub w lewo.

 

 

Łatwe przeglądanie zdjęć wybranego użytkownika

Któryś z użytkowników dodaje wyjątkowo interesujące i ładne zdjęcia? Wystarczy dotknąć jego nick, aby zobaczyć więcej fotografii, które zamieścił w swoim portfolio.


Tworzenie listy inspirujących zdjęć
W aplikacji MaxModels możecie stworzyć zbiór interesujących Was zdjęć. Aby dodać je do katalogu Zapisane, należy dotknąć ikonkę zakładki, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.

 


Dodawanie do Obserwowanych
Aby dodać interesującego użytkownika do Obserwowanych, należy dotknąć ikonkę znajdującą się pod jego nickiem. Wybrany użytkownik pojawi się również na Waszej liście Obserwowanych. Znajdziecie ją po dotknięciu ikonki Obserwowanych w dolnym menu. Jeśli dodaliście kilka osób do swojej listy, a następnie się zalogowaliście, Wasza lista z serwisu zostanie zaktualizowana o nowych użytkowników dodanych przez aplikację. Nie trzeba być zalogowanym, aby obserwować użytkowników.

 

 

Powiadomienia o wiadomościach i polecanym profilu
Nowe wiadomości oraz informacje o wybranych, najciekawszych portfoliach m.in. modelek, fotografów, fryzjerów, wizażystów, stylistów - wystarczy włączyć powiadomienia.

 

 

 

Jeżeli masz pytania lub sugestie, prosimy o kontakt na maila aplikacja@maxmodels.pl lub przez formularz kontaktowy.

Pozdrawiamy,
Zespół MaxModels.pl

Komentarze (23)

Skomentuj
ShutterPK
Fotograf
21 kwietnia 2018
Jest jakaś wstępna data wejścia na rynek Androida?
osasinho
Model
30 marca 2018
kiedy będzie można pobrać na androida?
mania91
Modelka
23 lutego 2018
A mi nawet na sklepie nie wyszukuje Tej aplikacji ;/
konto usunięte
11 lutego 2018
Biorąc pod uwagę że to na razie wersja beta to nie jest źle. Czekam jeszcze tylko na aktywowanie możliwości lajkowania (w ogóle na stronie też moim zdaniem powinny być lajki a nie oceny, bo sześć gwiazdek to przestarzałe i niewygodne rozwiązanie) i komentowania zdjęć.
dryp
Fotograf
09 lutego 2018
Niestety jeśli chodzi o reklamy to jest gruba przesada. Rozumiem, że jakieś muszą być, ale żeby reklama wyświetlała się podczas przeglądania kolejnych zdjęć w pf co kilka zdjęć i jeszcze zmuszała do odczekania 3 sekund?
yato
Fotograf
08 lutego 2018
Myslalem, ze to bedzie jakas alternatywa do wersji mobilnej maxmodels, aby wygodonie korzystac z serwisu na telefonie, ale nie. To jakas nieudana proba konkurencji z Instagram + agresywne reklamy. Mysle, ze nie bede z tego korzystal bo po co?
gonzul
Fotograf
07 lutego 2018
Sprawdziłem wersję na iOS. Na dziś nie potrafię znaleźć powodu dla jej używania. Ogólnie nie mam problemu z reklamami, ale ich implementacja w aplikacji jest wręcz drażniąca. Strona mobilna mimo wielu wad i braku ergonomii jest o wiele bardziej przyjazna.
jacek67wawa
Fotograf
05 lutego 2018
Ilość reklam to jakaś masakra. Przeglądam porfolia i co kilka zdjęć muszę czekać 3 sekundy i zamykać reklamy. To się do użytku nie nadaje w takiej postaci. Miejcie umiar ludzie.
DawidHa
Model
05 lutego 2018
Gdyby jeszcze administratorzy nadążali za czasami, tak jak portal który moderują :D
Rozmarzyłem się :)
konto usunięte
05 lutego 2018
Trochę ikonka mi się nie podoba :) Za dużo reklam ;) i bym coś zmienił w sposobie polubienia zdjęć, może powinno być coś podobnego jak jest na instagramie. A tak ogólnie to spoko, zdjęcia się bardzo ładnie wyświetlają i prezentują. Dziękuje! :)