Artystyczny edytorial z Aleksandrą Krysiak

Tym razem na łamach MaxModels przedstawiamy autorski edytorial z Aleksandrą Krysiak w roli głównej. Za ten ciekawy projekt odpowiedzialny jest utalentowany duet - fotograf Bastek Czernek i ilustrator Mateusz Suda. Zobaczcie efekty ich współpracy!

 

Mateusz Suda to zarówno ilustrator, malarz, designer i dyrektor arystyczny. Jego prace zostały docenione przez Marca Jacobsa i Calvina Kleina. Miał okazję współpracować m.in. z marką Polygon, Illesta, Tomaotomo oraz Arkadiusem.

 

Bastek Czernek został fanem Mateusza Sudy od pierwszego spotkania z jego pracami. Już wtedy wpadł na pomysł, aby połączyć siły i stworzyć wspólny projekt w stylu fashion. Kiedy tylko uzyskał zgodę, ruszyły przygotowania do sesji.

 

Pierwszym wyzwaniem było znalezienie wnętrza z artystyczną duszą. Wymarzonym miejscem na zdjęcia była pracowania malarska. Dzięki uprzejmości znajomej fotografa udało się znaleźć odpowiedni plan zdjęciowy. Drugim wyzwaniem dla całej grupy były niezbyt komfortowe warunki. Jednak pomimo ciasnych i dość ciemnych pomieszczeń, udało się uzyskać zamierzony efekt.


Zobacz portoflio Bastka Czernka w MaxModels >>>

 

Zamysłem projektu "Self Portrait" było przedstawienie artystki - malarki, w którą wcieliła się uczestniczka „Top Model" Aleksandra Krysiak. Jak przyznaje Bastek Czernek: „Ola świetnie wywiązała się ze swojego zadania. Do tego projektu od początku nikt inny nie był brany pod uwagę oprócz Oli. Bardzo ją cenię za jej wielki profesjonalizm w każdych warunkach i uwielbiam z nią pracować."

 

Na sesji pojawiły się stylizacje z najnowszej kolekcji polskiej marki MMC, która idealnie wpisała się w artystyczny klimat. Stylistka Paulina dopełniła kreacje o ubrania takich marek  jak: THECADESS, GAVEL WARSAW oraz fantastyczne dodatki od DE GALLUCHAT.


Wielki wkład do całego projektu miał Mateusz Suda - autor ilustracji i całego layoutu. „Bez jego pracy nie uzyskalibyśmy takiego efektu, jaki był planowany." - przyznaje fotograf.

 

 

photo: Bastek Czernek / www.bastekczernek.com
ilustration: Mateusz Suda
model: Aleksandra Krysiak / D'VISION

style: Paulina Gałuszka

make-up & hair: Aleksandra Zalewska

retouch: Marcin Mikus

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewelina Sarad / Redkacja MaxModels.pl

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania