Beauty Vlogger 2017 wybrany!

Fine Artistry of Cosmetic Elites Awards, w skrócie FACE Awards to flagowy konkurs marki NYX Professional Makeup. W piątek, 30 czerwca, podczas Gali Finałowej poznaliśmy zwycięzcę konkursu. Zdobywczynią tytułu Beauty Vloger 2017 została Karolina Zientek!

 

Tegoroczna edycja jest już szóstą w Stanach Zjednoczonych, a drugą w Polsce. Konkurs z roku na rok zyskuje na popularności, dzięki zaangażowaniu milionów osób śledzących FACE Awards w mediach społecznościowych. Taka skala pozwala wyłaniać prawdziwe i niepowtarzalne talenty z całego świata.

 

Marka NYX Professional Makeup na jeden wieczór zmieniła kino Iluzjon w raj dla wizażystów. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wyróżniono trzy krainy, inspirowane zadaniami konkursowymi: Nature Goddess, Underwater Creatures oraz Life.

 

 

Do konkursu przystąpić mógł każdy, a jedynym wymogiem było posiadanie publicznego profilu w serwisie Instagram oraz odpowiednie otagowanie zgłaszanej pracy. Zgłoszenia należało nadesłać w formie filmu - krótkiego tutorialu makijażowego. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniona została TOP 20. Osoby te miały za zadanie stawić czoła pierwszemu z tematów, jaki był Nature Goddess. Z nadesłanych interpretacji wybranych zostało 10 prac, których autorzy otrzymali kolejne zadanie - Underwater Creatures.

 

Do finału zakwalifikowano 5 najlepszych realizacji. Zadanie finałowe - Life - to bardzo obszerny temat, który poza zdolnościami makijażowymi, ma zaprezentować kreatywność i emocjonalną wrażliwość każdego z finalistów oraz ich umiejętność tworzenia ciekawej historii wokół kreacji. Termin nadsyłania prac upłynął 26.06.2017, a prace zdążyły przesłać cztery osoby, tym samym kwalifikując się do finału.

 

 

Wybór laureatki nie był prosty. Prace finałowe zachwycały najwyższym poziomem technicznym, niesamowitą kreatywnością wykonania oraz pomysłowością interpretacji tematów. Każdy z uczestników włożył w swoją pracę bardzo dużo pasji oraz zaangażowania, które nie raz spotkały się z aplauzem publiczności podczas projekcji. Laureatką konkursu została Karolina Zientek, a nagrodę publiczności w specjalnym głosowaniu otrzymała Klaudia Owczarek. Zwyciężczyni otrzymała tytuł Beauty Vlogger 2017, nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 PLN oraz wyjazd na wielki finał FACE Awards w Los Angeles.

 

Karolina w zawodzie wizażystki pracuje od 9 lat. Posiada swój kanał YouTube - karolinazientektv - na którym dzieli się swoją pasją już od 4 lat. Na swoim koncie ma sporo sukcesów, m.in. Mistrzostwo Polski w Makijażu Beauty Forum 2014, V-ce Mistrzostwo Świata w Monachium 2014 oraz oczywiście najważniejszy obecnie tytuł Beauty Vlogger of The Year zdobyty w konkursie FACE Awards. Wizaż to dla niej rodzaj sztuki, dzięki której ma możliwość wyrażania siebie i podkreślania swojej osobowości.

 

Zobaczcie projekt finałowy laureatki. Karoliny Zientek - temat LIFE:

 

 

NYX Professional Makeup to marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Została stworzona przez młodą wizażystkę Toni Ko w 1999 roku, w słonecznym Los Angeles. Jej celem było oferowanie profesjonalnych produktów do makijażu w atrakcyjnych cenach. Misja ta w dalszym ciągu jest kontynuowana. W ofercie marki można znaleźć ponad 1800 kolorów różnego typu produktów; od cieni i kredek do oczu, eyelinery, fluidy, pudry, róże, szminki, błyszczyki, sztuczne rzęsy, po pędzle, brokaty do ciała i wiele, wiele innych.

 

 

 

 

 

 


Redakcja Maxmodels.pl / materiały prasowe

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania