Czy udział w "Top Model" będzie furtką do kariery dla użytkowniczek MaxModels?

Program „Top Model” rządzi się swoimi prawami, nie tylko wygrany ma szansę na międzynarodową karierę. Nie wszyscy uczestnicy show potrafią jednak wykorzystać szansę, jaką daje im udział w programie. Czy ta sztuka uda się użytkowniczkom MaxModels? W krótkiej rozmowie z nami Ania Jaroszewska (elyssa) i Nikola Furman (nikolafurmantopmodel) opowiedziały o swoich odczuciach tuż po wielkim finale „Top Model” oraz o planach na przyszłość.

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała: Poznaliśmy zwycięzce ósmej edycji "Top Model". Spodziewałaś się, że to Dawid wygra dzisiejszy finał?


Ania Jaroszewska: Szczerze mówiąc nie spodziewałam się dzisiaj niczego. Nie wiedziałam w ogóle, jaka będzie kolejność odpadania. Nie wiedziałam, kto wygra, ale ktokolwiek by to nie był, to byłoby super. Szczególnie z ostatniej trójki!

 

Powiedz nam, jak to było wrócić ponownie do ekipy Top Model i zobaczyć się ze swoimi przyjaciółmi? Na pewno mocno się zżyliście podczas trwania programu.


- Prawdę mówiąc, to my się widywaliśmy po opuszczeniu domu "Top Model" oraz w przerwie między odcinkami, a finałem, więc nie zdążyłam się za nimi nawet stęsknić. Widujemy się teraz cały czas i myślę, że to będą znajomości na całe życie.

 

 

Oprócz tego, że poznaliśmy cię w "Top Model" jako świetną modelkę, to jesteś też użytkowniczką serwisu Maxmodels.pl i modeling nie jest twoją jedyną profesją. Zajmujesz się też między innymi fotografią. Czy twoja przygoda ze światem mody zaczęła się właśnie od fotografii czy od modelingu? Co było najpierw?


- Moja przygoda zaczęła się w zasadzie od jednego i drugiego. Było to dokładnie tak, że mój brat kupił mi aparat na urodziny. Wtedy właśnie zaczęłam sobie robić autoportrety i trenować fotografię i modeling jednocześnie.


Jak w takim razie wyglądają twoje plany na przyszłość? Chcesz rozwijać swoje umiejętność w fotografii czy może jednak wolałabyś skupić się na modelingu?


- Myślę, że jednak modeling jest moją największą pasją i będę robić wszystko, żeby tylko dotrzeć na szczyt. A fotografia będzie tylko dodatkiem do tej wspaniałej podróży.

 

Mamy nadzieję, że uda Ci się rozwinąć swoje pasje. Powodzenia!

 

 

 

Zobacz więcej zdjęć Ani w serwisie MaxModels >>>

 

Rozmawiała: Kamila Bińczak-Roszczypala

 

Przeczytaj rozmowę z Nikolą na następnej stronie >>>

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania