Referencje (24)

incredibleKsenia incredibleKsenia
Modelka
18 marca 2014
Pozytywna Świetna współpraca i świetne efekty. Polecam zdjecia z Bartkiem :)
incredibleKsenia               Luty 2014
1 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
xpaulinaxsx xpaulinaxsx
Modelka
08 lutego 2014
Pozytywna Polecam polecam i raz jeszcze polecam! Super fotograf, profesjonalne podejście, zdjęcia genialne i świetna atmosfera-tylko brać na zdjęcia:D
Zdjęcie zostało usunięte
mlodackxdlol mlodackxdlol
Modelka
14 stycznia 2014
Pozytywna Bartek jest moim ulubionym fotografem !!! POLECAM go BARDZOO!!! Wie czego chce, pomaga modelce. Współpraca z nim jest mega luźna i w ogóle Bartek jest naj naj naaaaaj!!! :)
Dzięki Ci jak nie wiem co za taką współpracę ! :)
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
mlodackxdlol mlodackxdlol
Modelka
07 października 2013
Pozytywna Wspolpraca z Bartkiem jest swietna! Luzno i zabawnie :D Bartek ma strasznie duzo ciekawych pomyslow, pomaga ustawiac modelke i w ogole duzo pomaga w czasie sesji. Mam nadzieje na dalsza wspolprace i polecam bardzo !! ;)
Dzieki Bartek :D
nike666 nike666
Modelka
Pozytywna Bardzo miły sympatyczny DOBRY fotograf:) dba o modelke, mnóstwo pomysów.! umie dopasowac świtło i końcowe efekty zdjęć naprawde mega;d.!Bardzo polecam:)
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna również dziękuję i polecam
Konto usunięte konto usunięte
Fotograf
Pozytywna Cudowny człowiek, sesja jak najbardziej udana, świetna atmosfera, fotograf ma mnóstwo pomysłów ;) Jak najbardziej POLECAM !
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Przemiły człowiek! atmosfera na sesji rewelacyjna! Mam nadzieję,że będzie nam jeszcze dana jakaś współpraca:D POLECAM:)
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna aj!fotograf który sprawił że podobam się sobie na zdjęciach.magia i talent! prze świetnie się współpracowało i liczę na ciąg dalszy.Bartek wie jak podejść modelkę i jak uchwycić jej piękno;)choć młodziutki. to można rzec profesjonalista przez duże A!
ewelincia888 ewelincia888
Modelka
Pozytywna świetny fotograf , który ma ciekawe pomysły na sesje ;) a po za tym jest sympatycznym człowiekiem i współpraca z nim jest genialna ;) Dziękuje !!!;)
z 3