Referencje (48)

natalys konto usunięte
Modelka
Pozytywna Pozowanie Koniemu to jak zagranie w filmie,ktory ogladajac dopiero w calosci, nie pozwala oderwac wzroku od ekranu telewizora....
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
Pozytywna Fantazje szałem natchnione, pragnień najgłębszych, najpiękniejszych... i spełnia się niespełnione;)) My master of illusion!! :)Nietuzinkowe, ponadczasowe zdjęcia! Wspaniała współpraca i atmosfera:)) Czego chcieć więcej..;-)
Pozytywna Jak najbardziej polecam i czekam na kolejne pomysły;)
sara885 konto usunięte
Fotograf
Pozytywna świetny fotograf z głową pełną niebanalnych pomysłów.. a prywatnie przemiły człowiek. Zdecydowanie polecam współprace ;)
ev19 ev19
Modelka
Pozytywna Pełen profesjonalizm!! jak najbardziej polecam.. w dniu sesji wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik:)) poza tym bardzo miła atmosfera...
Konto usunięte konto usunięte
Wizażysta
Pozytywna Niesamowity fotograf, kreatywny, otwarty na propozycje, a na dodatek bardzo sympatyczny. Za takim fotografem watro daleko jechać i w pełni zaanagażować się w projekt. Efekty niesamowite :) POLECAM i czekam na następne sesje :)
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Profesjonalism i mistrzostwo w sztuce to słowa opisujące Konrada. Świetna współpraca, konkretny z głową pełną pomysłów i ogromnym talentem. Zdecydowanie razem z Kamilem tworzą najlepszy duet fotografów jaki miałem okazję poznać! POLCAM! Mistrz!
carton_king carton_king
Fotograf
Pozytywna Polecam się :)
kayin kayin
Stylista
Pozytywna przemiła osoba z ogromnym doświadczenie wspaniały artysta:)
Konto usunięte konto usunięte
Model
Pozytywna Prawdziwy profesjonalista! Wie dokładnie czego chce i co najważniejsze, świetnie potrafi to przekazać modelowi. Współpraca z Konradem to prawdziwa przyjemność!
z 5