Referencje (5)

ShyraBella ShyraBella
Modelka
06 sierpnia
Pozytywna Very professional, creative and gives very good concept for the photo session. Focuses to capture a great image. I would highly recommend.
ShyraBella
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
wiktoriam00 wiktoriam00
Modelka
27 czerwca 2018
Neutralna Sesja z Panem Grzegorzem była dla mnie dużym zaskoczeniem. Podczas niej czułam wiele ograniczeń i dużo narzucania z jego strony, dlatego też nie do końca mogłam się wykazać. Średnio mi się to podobało i po wyjściu ze studia miałam mieszane uczucia, ale gdy dostałam gotowe zdjęcia, miło się zaskoczyłam. Mimo że zdjęcia są często do siebie podobne i moja mina jest na nich prawie taka sama, jestem bardzo z nich zadowolona. Pierwszy raz miałam możliwość zrobienia zdjęć w normalnych codziennych ubraniach i pokazania jak wyglądam na co dzień. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z sesji.
wiktoriam00
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Zabcia1994 Zabcia1994
Modelka
30 października 2013
Pozytywna Fotograf bardzo zaangażowany w to co robi ;-) przygotowany do sesji znakomicie. Mila atmosfera na sesji i zadowalające efekty końcowe. Polecam.
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
25 sierpnia 2013
Pozytywna Sympatyczny fotograf ;-) bardzo przygotowany do sesji i zaangażowany w to co robi. Sesja przebiegła w miłej atmosferze. Polecam jak najbardziej ;-)
piekna piekna
Modelka
Pozytywna Profesjonalista. Świetny fotograf, cerpliwy, bardzo kreatywny, ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Zdecydowanie stawia na jakość nie na ilość. Efekt sesji zawsze jest zadawalający :)