Referencje (55)

intrepid intrepid
Fotograf
Pozytywna oczywiście,że polecam! :D
Konto usunięte konto usunięte
Model
Pozytywna miła atmosfera podczas sesji :D fotograf z dobrym poczuciem humoru ;PP ja jestem zadowolony z efektów :) POLECAM.!!!!!!!
klapouszy klapouszy
Fotograf
Pozytywna
czorna913 czorna913
Modelka
Pozytywna Pomysłowy, sympatyczny i z dobrym podejściem :) Bartek ma genialny talent. POLECAM! :)
saaraah saaraah
Modelka
Pozytywna Człowiek z wielkim zamiłowaniem do fotografii . Widać , że lubi to co robi . Duże poczucie humoru , bardzo miła atmosfera na zdj. Mam nadzieję , że jeszcze kiedyś przyjdzie nam współpracować :) POLECAM !
Pozytywna no nie spodziewałam się że będzie tak dobrze ; D na sesji zajebista atmosfera , Bartek bardzo miły jest i wgl taki jej ; d ; ** polecam Bartka bo to super gość ; d ;p i jeszcze raz dziękuję za zdj . pozdrawiam ciepło ; ***
kokakola kokakola
Modelka
Pozytywna aaaaaaa! jestem nim zachwycona :3 serio, jeszcze o tym panu usłyszycie i jestem przekonana, że jego prace już niedługo będzie można oglądać na najlepszych wystawach :D Polecam, ale kurczę, wolałabym go sobie zostawić :C
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Mega sympatyczny, to przede wszystkim! do tego dodam: baaaardzo polecam Bartka, bo focie robi EXTRA!
aguussia94 aguussia94
Modelka
Pozytywna Bardzo dobrze współpracowało mi się z Bartkiem :) Profesjonalista w każdym calu :) Przyjechał do Poznania nawet! A efekty przecież widać, jestem bardzo zadowolona :)
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Wspaniały fotograf i świetny kumpel! Konkretny, wymagający, a przede wszystkim młody! :P Będzie miażdżył w przyszłości! ; )
z 6