Referencje (34)

Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna szybko się uczy, całkiem posłuszny z niej fotograf ;d
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Wspaniała atmosfera, ciekawe pomysły. Bardzo sympatyczna :) Polecam jak najbardziej :) :*
modliszka95 modliszka95
Modelka
Pozytywna Zawsze dąży do celu i robi wszystko aby zdjęcia były jak najlepsze. Jest młodą, ambitną osobą, a przy tym sympatyczną i kreatywną! Potrafi dobrze się bawić się tym co robi! POLECAM!
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
Pozytywna Świetna atmosfera! Pełna swoboda. Ciekawe pomysły i duże zaangażowanie. Polecam ! ;*
damakier damakier
Modelka
Pozytywna To sympatyczna , utalentowana , przemila ii.. w dechce dziewczyna :) Robi niesamowite zdjecia , kocha to co robi , + nie da się jej nie kochac :*
Pozytywna Niesamowicie sympatyczna i utalentowana dziewczyna:) Szybko się uczy i lubi to co robi:)Kocham ją baaardzo i uwielbiam z nią sesje;*****
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Marta jest ciepła, konkretna, a przede wszystkim POMYSŁOWA. Efekty mówią same za siebie. Mimo swojego młodego wieku jest wielką profesjonalistką w każdym calu, rzeczowa i wie czego chce. Zdecydowanie polecam!
feminite feminite
Fotograf
Pozytywna polecam polecam, polecam! Cudowny fotograf i cudowna osoba. Jak dla mnie - wszystko naj! Świetna atmosfera, dużo zabawy i dużo profesjonalizmu. Polecam!
jeeenny jeeenny
Modelka
Pozytywna Kreatywna młoda pani fotograf z głową pełną pomysłów ;) Uśmiechnięta i bardzo sympatyczna, współpraca z Nią to po prostu przyjemność;) Utalentowana i szalona, mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza współpraca;) POLECAM! ;)
Pozytywna Bardzo pomysłowa dziewczyna. Widać, że to jej pasja i jest w tym naprawdę dobra Zdecydowana, wie czego chce. I najważniejsze bardzo miła :) Gorąco polecam.
z 4