Historia wiadomości - nowa funkcja

Chcąc usprawnić komunikację w MaxModels.pl, dodaliśmy nową funkcję - historię wiadomości. Od teraz przed napisaniem wiadomości będziecie mogli szybko sprawdzić, czy mieliście już kontakt z wybranym użytkownikiem.

 

Wiemy, jak ważna jest dla was szybka i sprawna komunikacja w serwisie, dlatego dodaliśmy nową funkcję. Od teraz przeglądając profil innego użytkownika po kliknięciu przycisku Wiadomość, będziecie mogli sprawdzić czy kontaktowaliście się z daną osobą.

 

Jeśli nigdy wcześniej nie prowadziliście konwersacji w serwisie, w prawym dolnym rogu będzie widniała informacja Brak historii konwersacji - co oznacza, że nigdy nie kontaktowaliście się z tą osobą za pośrednictwem MaxModels.

 

 

 

 

Natomiast jeśli wcześniej wymieniliście się wiadomościami, pojawi się aktywny przycisk Zobacz historię konwersacji z tą osobą. Po kliknięcie w niego, w nowym oknie otworzy się skrzynka odbiorcza ze wszystkimi wiadomościami od wybranego przez was użytkownika.

 

 

 

Dzięki tej funkcji szybciej dotrzecie do historii konwersacji oraz unikniecie wysyłania tej samej wiadomości do jednego użytkownika.


Zgłaszanie do moderacji - wiadomości prywatne >>>

 

 

Pozdrawiamy,
Zespół MaxModels.pl

Komentarze (10)

Skomentuj
konto usunięte
18 listopada 2014
Tak, powiadomienie o komentarzach do zdjęć też by się przydało, jak wiele innych opcji, bo po zmianie serwisu wszystko ledwo działa...
enigma89
Modelka
17 listopada 2014
Dokładnie ... Powiadomienia o komentarzach.. czasami ludzie zaglądają na dalsze strony i komentują wybrane przez siebie zdjęcie i skąd użytkownik, który ma kilkanaście stron PF ma wiedzieć? Lepiej by była taka funkcja, jest ona przecież na większości portali fotograficznych (nie tylko tych modelingowych) i to ułatwia werbowanie tego, co się podoba, pozwala porozumieć się z tymi ludźmi a jednocześnie daje możliwość kontroli swojego portfolio :)

Pomyślcie o tym koniecznie :)
ninoveron
Fotograf
17 listopada 2014
a kiedy powstanie opcja która jest wszędzie (we wszystkich polskich i zagranicznych portalach modelingowych) z powiadomieniem o komentarzach do zdjęć (i do których zdjęć) ???
footoo
Fotograf
09 listopada 2014
i w starej wersji było szukanie modelek wg ostatniego logowania - teraz to jakieś jest nie bardzo działające... chyba ze tak mało sie ludzi loguje
sanvean
Fotograf
08 listopada 2014
W starej wersji też to było można podejrzeć. Ciekaw jestem ile lat zajmie, by zrobić ten serwis tak funkcjonalny, jak był kiedyś.
Ale trend jest dobry, bo wracają stare dobre rzeczy.
Mirlla
Modelka
07 listopada 2014
oooo super ja zawsze musiałam kopiować nick i wklejać w wyszukiwarkę w wiadomościach bo nie lubię pisać do kogoś dwa razy :) mega !
KornettiEster
Modelka
05 listopada 2014
wow ;-)
matt56
Fotograf
04 listopada 2014
dobrze by było jakbyście dodali również coś takiego jak "powiadomienia" o komentarzach do zdjęć i profilu :)
samitim
Fotograf
01 listopada 2014
A kiedy wrócą powiadomienia o nowych wiadomościach wysyłane na email w momencie ich otrzymania na MM? Funkcjonalność była dostępna przed liftingiem serwisu!
mooniaa_k
Fotograf
31 października 2014
Super! Mi odpowiada bardzo ta funkcja