Jak kontaktować się z moderacją MaxModels?

Dodano: 16.07.2014

Jako aktywny użytkownik MaxModels możesz spotkać się z treściami lub zachowaniami użytkowników, które są niezgodne z Regulaminem. Do kogo i w jaki sposób się zgłaszać w takich sytuacjach?

 

Zgłaszanie do moderacji może odbywać się na kilka sposobów - wybierz ten, który jest dla Ciebie wygodniejszy i który jest adekwatny do zgłaszanego problemu.

 

1) Przycisk Zgłoś nadużycie w portfolio i pod zdjęciem

 

Znajduje się w każdym portfolio oraz przy każdym zdjęciu. Jeśli w niego klikniesz, zostaniesz poproszony o zaznaczenie jednej z poniższych opcji:

 

- naruszenie regulaminu

Wybierz, jeśli zdjęcie lub użytkownik w wyraźny sposób łamią Regulamin serwisu, np. publikując treści pornograficzne, reklamowe etc.
- kradzież zdjęć

Wybierz, jeśli użytkownik publikuje zdjęcia, które są kradzione z Sieci. Jeżeli użytkownik publikuje zdjęcia, co do których ty posiadasz prawa autorskie, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem moderacja@maxmodels.pl lub wybierz Inny powód.

- SPAM

Wybierz, jeżeli użytkownik wykorzystuje swoje konto do rozsyłania wiadomości reklamowych, publikuje zdjęcia o charakterze reklamowym etc.
- Inny powód

Wybierz, jeśli żadna z powyższych opcji nie odpowiada profilowi zgłoszenia lub chcesz dokładniej opisać zajście. W przypadku kradzieży zdjęć z Sieci możesz podać link pod którym znajduje się to zdjęcie w innym portfolio/serwisie. Ważne, aby twoja wiadomość była zwięzła i konkretna.

 

2) Przycisk Zgłoś nadużycie w wiadomości prywatnej


Możesz zaznaczyć jeden z podanych powodów (SPAM, obraza godności osobistej, naruszenie regulaminu) lub zaznaczyć Inny powód - wtedy zwięźle podaj powód zgłoszenia.

 

3) Formularz zgłoszeniowy w stopce serwisu

 

Z listy wybierz, czego dotyczy zgłoszenie i opisz powód zgłoszenia. W tym miejscu możesz do nas także napisać z propozycjami ulepszenia serwisu, zgłosić usterkę techniczną, zapytać o współpracę.

 

4) Bezpośrednie zgłoszenie

 

Redakcja MaxModels.pl korzysta JEDYNIE z dwóch oficjalnych kont w serwisie: MaxModels i Moderator. Jeżeli ktoś podaje się za przedstawiciela MaxModels i korzysta z innego konta - poinformuj nas o tym.

 

Możesz pisać bezpośrednio na adresy mailowe:

serwis@maxmodels.pl - zgłoszenia dotyczące awarii, usterek technicznych, sugestii i pytań dotyczących funkcjonowania serwisu

moderacja@maxmodels.pl / naduzycia@maxmodels.pl - kwestie związane z kradzieżą zdjęć, nadużywaniem wizerunku, propozycjami sponsoringu etc.

 

Co klasyfikuje użytkownika do zgłoszenia go do moderacji?

1. Obrażanie, używanie wulgaryzmów, wyzwisk etc.;

2. Nękanie, natrętne próby kontaktu mimo wyraźnego komunikatu, że nie życzymy sobie tego;

3. Propozycje płatnego seksu, sponsoringu, pracy w nocnych klubach etc.;

4. SPAM - zamieszczanie wiadomości o charakterze reklamowym;

5. Zamieszczanie kradzionych zdjęć.


Pisząc do nas, pamiętaj:

- aby twoja wiadomość była możliwie zwięzła i treściwa. Im dłuższe i bardziej zawiłe zgłoszenie, tym dłużej będzie trwało jego rozpatrywanie.
- moderator może reagować tylko w sytuacjach, które miały miejsce w serwisie. Twoje zgłoszenie powinno dotyczyć komentarzy, wiadomości, zdjęć, postów na forum. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy w sytuacjach poza serwisem (np. na sesji umówionej za pośrednictwem serwisu) doszło do nadużyć.
- moderator nie angażuje się osobiście w spory. W kwestiach w których nie ma możliwości zweryfikować, czy zgłoszenie jest zasadne (np. w przypadku posądzenia o brak praw do publikacji wizerunku) może zdecydować się na usunięcie np. zdjęcia na czas rozstrzygnięcia sporu między użytkownikami drogą sądową.
- moderator nie ma obowiązku reagować na wiadomości wulgarne i obraźliwe. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, skontaktuj się z nami pod adresem serwis@maxmodels.pl i opisz zdarzenie. Pamiętaj jednak, że nie jest to gwarancją odwołania decyzji moderatora.


KONIECZNIE PRZECZYTAJ:

 

Kim jest troll i jak sobie z nim radzić? >>>

Ktoś ukradł moje zdjęcia. Co mogę zrobić? >>>

Jak nie dać się oszukać umawiając się na współpracę? >>>

Akty i nagość zakryta - co należy wiedzieć przed publikacją? >>>

Dobre praktyki MaxModels >>>


Katarzyna Denkowska / Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (12)

Skomentuj
konto usunięte
12 października
Jak mogę usunąć zdjęcia i profil maxmodels?
sangria007
Modelka
24 sierpnia 2022
Po paru latach moderacja maxmodels zauważyła moje zdjęcie które tak na prawdę nie narusza regulaminu a kutasy i picze niby to fejm modelek są cacy....
Jaki jest regulamin gdyż po przeczytaniu "GO" mogę stwierdzić iż go nie naruszyłam. 5lat a wy usuwacie zdjęcie buahahahha
molaj
Retuszer
19 lipca 2022
Czy mogę zmienić nazwę niku.
photoonline
Fotograf
20 lipca 2020
ja mogę usunąć wątek komentarzy pod zdjęciem w swoim profilu?
Aneks_ann
Fotograf
05 lutego 2020
Witam, nie mogę korzystać z mojego profilu ponieważ "strona powoduje zbyt wiele przekierowań" proszę o poradę co robić
Fineek
Model
09 października 2017
W ostatnim czasie w wiadomościach jest spam z czego 90% to linki , które wykradają dane lub prośby o podanie adresu e-mail . Mm staje się oblegane przez takich użytkowników .
szarrrrrak
Modelka
01 października 2017
Mi zgłaszanie nadużyć nie działa w pierwszych dwóch formach (przycisk i wiadomość). o przeklikaniu się "zawiesza" na wysyłaniu. I to już od miesięcy.