Jak zmieniły się znane modelki?

Dziś te dziewczyny budzą wielki podziw, są pięknymi kobietami i utalentowanymi modelkami. Z nami podzieliły się zdjęciami z dzieciństwa i opowiedziały, jak rozpoczęła się ich przygoda z modelingiem. Sprawdźcie, jak bardzo się zmieniły! Czy bylibyście w stanie je rozpoznać?

 

Dziewczyny opowiedziały nam o swoim dzieciństwie i początkach kariery. Czy już jako dzieci zdradzały predyspozycje do tego zawodu? Czy o pozowaniu marzyły od najmłodszych lat? Przeczytajcie, ale także zobaczcie, jak z małych dziewczynek stały się zdolnymi modelkami.

 

1. Natalia Michalewska (blous)


Natalię znacie z serwisu jako blous - była laureatką naszego plebiscytu Portfolio roku 2016! O tym, że nadaje się na modelkę po raz pierwszy usłyszała z rozmowy kuzynki i swojej mamy. Postanowiła wówczas wziąć los we własne ręce i za pieniądze otrzymane w prezentach komunijnych kupiła... lustrzankę! Natalia wraz z koleżankami robiła sesje zdjęciowe, których efekty publikowała na Facebooku. W końcu w jej skrzynce pojawiła się wiadomość od agencji modelek, okazało się jednak, że Natalii brakuje kliku centymetrów wzrostu. Blous pokazała wiadomość od agencji swojej koleżance, która postanowiła wtedy założyć jej profil na MaxModels i pomóc w rozwijaniu portfolio. „Od tamtej pory wszystko idzie tylko do przodu. Pisało do mnie wiele agencji modelingowych" - mówi Natalia. Obecnie modelka współpracuje z dwoma agencjami i wciąż otrzymuje wiele interesujących propozycji. Modeling jest spełnieniem jej marzeń, ale to ambitna osoba, która wie, że jeszcze dużo może w tej dziedzinie osiągnąć.


Zobacz portfolio modelki >>>

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: simonen


Autor zdjęcia po prawej stronie: sebastianpreus


2. Monika Wiśniewska (wu-monika)


Monikę znajdziecie w serwisie pod nickiem wu-monika. Patrząc na jej wyjątkowe i obszerne portfolio, aż trudno uwierzyć, że choć od zawsze lubiła zdjęcia, to długo nie spodziewała się, że zajmie się tym na poważnie. Jako dziecko usiłowała odnaleźć się w różnych dziedzinach i miała szerokie zainteresowania. W okresie dorastania myślała o tym, żeby spróbować swoich sił właśnie w modelingu, ale zabrakło jej odwagi. „Wszystko się zmieniło podczas jednego, przypadkowego spotkania z odpowiednimi ludźmi" - wspomina Monika. Wówczas miała miejsce jej pierwsza, profesjonalna sesja zdjęciowa (modelka była wtedy w gimnazjum). W wieku osiemnastu lat zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Ta forma ozdabiania ciała jest dla niej bardzo ważna, bez tatuaży nie czułaby się sobą. Jak mówi, przedstawiają wszystko, co kocha i czym się kieruje. Aktualnie Monika dzieli swój czas między pracę, studiowanie resocjalizacji oraz modeling. Jednak to właśnie pozowanie daje jej największą satysfakcję. Jako modelka spełnia się najbardziej.

 

Zobacz portfolio modelki >>>

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: Rkwasiborski

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: DaveNoPhotography

 

3. Ewelina Urban (ewelll)


Ewelina, znana w serwisie jako ewelll, zbudowała ciekawe i obszerne portfolio, choć swoją przygodę z fotomodelingiem rozpoczęła stosunkowo późno, bo w wieku 25 lat. Jako mała dziewczynka nawet nie myślała o tym, że w przyszłości zostanie modelką. Mówi o sobie, że była zadziornym dzieckiem i interesowała się sportem. Do pierwszej sesji zdjęciowej namówił ją znajomy. Efekty ich wspólnej pracy okazały się bardzo dobre. Modelka postanowiła wtedy założyć profil w naszym serwisie. Już po pierwszym tygodniu od utworzenia konta, otrzymała wiele propozycji i nawiązała współpracę z kilkoma fotografami. „Ważne w zdjęciach są dla mnie emocje oraz różnorodność. Daje mi to dużą satysfakcję, gdyż mogę inspirować tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w tej branży" - mówi Ewelina. Ewelll świetnie odnalazła się w świecie fotomodelingu, ale nie jest to jej jedyna pasja. Modelka zdradziła nam, że uprawia także... pięściarstwo. Jesteśmy pod wrażeniem!

 

Zobacz portfolio modelki >>>

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: reminatoreksus

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: fotorince

 

4. Aleksandra Graczyk (czarodziejkazmyslowa)


Aleksandra, czyli czarodziejkazmyslowa z MaxModels była odważnym dzieckiem, które chętnie podejmowało wiele inicjatyw. Po jej różnorodnym portfolio widać, że cechy te pozostały jej do dziś. Od najmłodszych lat cieszyły ją występy na scenie, więc chętnie urządzała swoim bliskim teatrzyki i pokazy mody. Pojawiała się także przed większą publicznością, np. biorąc udział w wyborach małej miss i śpiewając na szkolnych imprezach. Czarodziejkazmyslowa od zawsze marzyła o tym, żeby zostać modelką. „To marzenie zdecydowałam się spełnić dwa lata temu, zakładając konto na MaxModels i wstawiając zdjęcie wykonane samodzielnie" - powiedziała nam. Od tego czasu udało jej się zrealizować ponad dwieście sesji zdjęciowych, których efekty wzbudzają podziw. Pozowanie sprawia jej ogromną radość i jest pewna, że prędko nie rozstanie się z fotomodelingiem.

 

Zobacz portfolio modelki >>>

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: cusnare

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: jacekszabla

 

5. Patrycja Gancarz (patrycja_gaga)


Patrycję możecie kojarzyć z profesjonalnego portfolio, które robi naprawdę duże wrażenie. Znajdziecie ją w serwisie pod nickiem patrycja_gaga. Kiedy była małą dziewczynką, nie marzyła o karierze w branży modowej, a widziała siebie w roli nauczycielki. Pierwszy raz stanęła przed obiektywem w 2009 roku, do czego namówili ją - przekonani o jej predyspozycjach - znajomi. Patrycja poczuła wówczas, że jest to coś, czym chciałaby się zająć. Brak pewności siebie sprawił jednak, że zrezygnowała z pozowania na dwa lata. Jej lęk przed obiektywem minął, gdy miała 17 lat i poczuła wtedy, że to jej czas. Od tamtej pory ciągle rozwija się jako modelka. Brała udział w pokazach mody oraz licznych sesjach zdjęciowych, których efekty możecie podziwiać między innymi w naszym serwisie. „Cieszę się, że zaczęłam przygodę z modelingiem, która trwa nadal i mam nadzieje, że trwać będzie jeszcze długo" - podsumowuje Patrycja.

 

Zobacz portfolio modelki >>>

 

Autor zdjęcia po prawej stronie: vmpselene


Autor zdjęcia po prawej stronie: Mariusz Przygoda

 

Naszym modelkom życzymy kolejnych, udanych sesji zdjęciowych i samych sukcesów!

 

K. B. / Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcia z dzieciństwa: Prywatne archwium modelek

Zdjęcie główne: sagaj

Komentarze (8)

Skomentuj
Natasija
Modelka
28 czerwca 2017
Brawo !
ElenArt
Fotograf
27 czerwca 2017
Każda piękna i ma swoje niepowtarzalne uroki. Gratuluję dziewczyny!! Ale serce porwała Natalia Michalewska (blous). Nie jeden raz już widziałam zdjęcia z jej sesji i podziwiam za każdym razem. Uroda wyjątkowa,mało spotykana,pozdrawiam serdecznie!!
jaca-1986
Model
27 czerwca 2017
Patrycja modelka hmm a moze opowie cos o swojej pracy oprócz pozowania:)
Karolka78
Modelka
25 czerwca 2017
Gratuluje WAM DZIEWCZYNY jesteście wszystkie maga i odwalacie kawał dobrej roboty :D Oby tak dalej !!!!
selene
Modelka
22 czerwca 2017
Pięknie Patrycja ♡ Dalszych sukcesów :*
slawuszek34
Fotograf
22 czerwca 2017
znam 4 modelki z 3 współpracowałem ,ogólnie uważam że za dziecka już dziewczyny nie bały sie obiektywu,fajne porównianie :)