Jaka matka, taka córka, czyli o sile genów w modelingu

Wiele dzieci sławnych rodziców próbuje swoich sił w show biznesie, a ich znane nazwiska często są przepustką do międzynarodowej kariery. Nie od dziś wiadomo przecież, że dobre urodzenie i geny, pomagają w zdobyciu rozpoznawalności. Sprawdźcie, które z córek pięknych modelek, poszły śladem swoich matek i rozpoczęły karierę w modelingu!

 

 

Podobieństwo dzieci do swoich rodziców bywa olbrzymie, a siła genów jest nieoceniona. Nie dziwi więc, jeśli dzieci gwiazd idąc śladem rodziców, również próbują swoich sił w show biznesie. Nie inaczej jest w świecie mody, w którym córki supermodelek niejednokrotnie marzą o karierze w branży. Znane nazwisko oraz fizyczne podobieństwo do rodziców ułatwiają im start w karierze. Czy córki supermodelek mają szansę dorównać swoim matkom sławą i rozpoznawalnością?

 

Kate Moss i Lila Grace Moss


Kate Moss jest brytyjską supermodelką, niekwestionowaną ikoną mody i legendą modelingu. 46-latka zawojowała światem mody w latach 90., dziś jej śladem kroczy 17-letnia Lila Grace Moss, córka Kate z związku z dziennikarzem Jeffersonem Hackiem. Kate rozpoczęła swoją karierę przez przypadek, gdy na lotnisku zaczepiła ją pracownica jednej ze znanych agencji reklamowych. Llila swoje pierwsze kroki w modelingu postawiła z kolei w ubiegłym roku, podpisując kontrakt z agencją modelingową, której założycielką jest notabene sama Kate Moss! W ostatnim czasie piękna Lila zadebiutowała na okładce najnowszego numeru magazynu „V", czym wywołała niemałą sensację w świecie mody. Na fotografiach wykonanych podczas sesji zdjęciowej widać ogromne podobieństwo Lily do swojej matki. Na niektórych ujęciach nie sposób odróżnić jej zdjęć od ujęć Kate z początków kariery. Czy łudzące podobieństwo do swojej matki zagwarantuje Lily światową karierę? Tego dowiemy się z pewnością już wkrótce!

 

Vanessa Paradis i Lily Rose Depp

 

20-letnia Lily Rose Depp to córka francuskiej wokalistki, modelki i aktorki Vanessy Paradis oraz aktora Johnny'ego Deppa. Lily Rose zadebiutowała w branży w 2015 roku, czym jednogłośnie zachwyciła świat mody. Inaczej było w przypadku startu w branży Vanessy Paradis, która zyskała międzynarodową sławę dzięki wydaniu piosenki „Joe Le Taxi". Wykreowany na lolitę wizerunek 14-letniej wówczas dziewczyny podzielił opinię publiczną. Zdarzało się, że kobiety pluły na Vanessę na ulicach, a jej rówieśnicy wnieśli petycję o usunięcie jej ze szkoły. Wizerunek Lily Rose nie wzbudza takich kontrowersji. Od czasu udanego debiutu córka Paradis i Deppa z powodzeniem łączy aktorstwo z modelingiem. Za największy sukces 20-latki w świecie mody uznać należy wieloletnią współpracę z francuskim domem mody Chanel, którego jest jedną z ambasadorek. Modelka została między innymi twarzą flagowych perfum Chanel, ambasadorką produktów do makijażu czy zegarków. W ostatniej, jubileuszowej kampanii zegarków J12, mogliśmy podziwiać Lily wraz z innymi ambasadorkami francuskiego domu mody: Claudią Schiffer, Naomi Campbell, Ali MacGraw oraz matką Lily Rose - Vanessą Paradis. Lily niezmiennie zachwyca świat mody, z roku na rok zyskując coraz większą sławę!

 

Cindy Crawford i Kaia Gerber


Cindy Crawford to amerykańska supermodelka, która zyskała międzynarodową popularność. Cindy jest uznawana za jedną z najpiękniejszych modelek lat 90., której wpływ na trendy i modę tamtych lat, był ogromny. Szansę na dorównanie swojej matce ma Kaia Gerber, córka Cindy Crawford i byłego modela Rande Gerbera. Kaia szturmem wkroczyła w świat mody. Mając zaledwie 10 lat zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży. W wieku 13 lat młodziutka modelka zaczęła brać udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak „Teen Vogue" czy „Interview", a zaledwie jako szesnastolatka zadebiutowała na nowojorskim pokazie Cavin Klein Collection. Od tego czasu córka Cindy wzięła udział w licznych pokazach największych domów mody takich jak Versace, Prada czy Chanel, a jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Kaia została muzą samego Karla Lagerfelda, stając się twarzą autorskiej marki legendarnego projektanta. Dziś osiemnastolatka jest jedną z najbardziej obiecujących modelek młodego pokolenia, której karierę śledzi nie tylko świat mody, ale również miliony fanów na całym globie, o czym świadczy popularność jej kont w mediach społecznościowych.

 

 

Monica Bellucci i Deva Cassel

 

W ślad za swoją matką, włoską modelką i aktorką Monicą Bellucci, poszła jej córka Deva Cassel. 15-latka zaliczyła w ostatnich miesiącach udany debiut w branży, biorąc udział w kampanii reklamowej jednego z największych włoskich domów mody - Dolce&Gabbana. 15-letnia córka uznawanej za ikonę kobiecości i stylu Monici Bellucci i francuskiego producenta filmowego, reżysera i aktora Vincenta Cassela, zachwyciła w spocie reklamowym swoją urodą i podobieństwem do pięknej matki. Udany debiut jest z pewnością świetnym początkiem kariery dla młodziutkiej Devy, której już dziś media i osoby z branży wróżą ogromną karierę w modelingu!

 

Świetny wygląd, idealne wymiary i znane nazwisko z pewnością gwarantują dobry start w show biznesie i umożliwiają rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Córki modelek, które zadebiutowały w ostatnim czasie, zachwyciły świat mody, który śledzi każdy ich krok. Oczekiwania względem młodych kobiet są jednak ogromne! Czas pokaże, czy córki supermodelek zdołają utrzymać się w branży, osiągając kolejne sukcesy w modelingu.


 

Reklama


K.Jarosz/ Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania