Jej twarz jest warta miliony. Co wiemy o Karolinie Pisarek?

22-letnia Karolina Pisarek szturmem wkroczyła w świat modelingu tuż po zakończeniu piątej edycji „Top Model”, w której brała udział. Pomimo przegranej w programie, to właśnie młodziutka modelka może pochwalić się wieloma sukcesami. Co wiemy o Karolinie Pisarek?

 

 

"Ta twarz jest warta milion dolarów"

 

Do piątej edycji „Top Model" Karolina zgłosiła się zaledwie trzy lata temu. Od tego czasu jej życie diametralnie się zmieniło. Podczas castingów, 18-letnią wówczas aspirującą modelką, zachwyciło się grono jury. Marcin Tyszka powiedział wtedy: "Jesteś bardzo nieśmiała, przerażona i zagubiona, ale ta twarz jest warta milion dolarów." Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, jak prorocze okażą się słowa znanego fotografa.

 

 

 

W programie Karolina Pisarek dała się poznać jako bardzo wrażliwa i ambitna osoba, dzięki czemu zyskała sympatię widzów. Pomimo niskiego, jak na aspirującą modelkę wzrostu, jej rzetelne podejście do sesji zdjęciowych robiło ogromne wrażenia na fotografach, z którymi Karolina Pisarek miała okazję współpracować podczas wykonywanych zadań. To natomiast nie zawsze podobało się innym uczestnikom programu. 18-letnia szczecinianka dostała się co prawda do ścisłego finału „Top Model", jednak program wygrał ostatecznie Radek Pestka. Chociaż jury wyraziło wątpliwości co do dalszej kariery Pisarek, ta nie poddała się i wkrótce zaskoczyła wszystkich!

 

 

Pośród najpiękniejszych twarzy świata


Pomimo przegranej udział w programie otworzył Karolinie drzwi do świata modelingu. Tuż po jego zakończeniu, Pisarek podpisała kontrakt ze znaną agencją modelek. Od tej pory Karolina współpracowała z wieloma polskimi oraz zagranicznymi markami, a jej twarz możemy oglądać na wielu okładach znanych czasopism. Sesje zdjęciowe z udziałem Karoliny zdobiły między innymi takie magazyny jak „Elle", „Glamour", „Harper's Bazaar" czy „Shape". Modelka pomimo swojego niskiego wzrostu, świetnie radzi sobie również na pokazach mody. Pisarek ma już na swoim koncie między innymi debiut na wybiegu w trakcie Tygodnia Mody w Miami.


Karolina Pisarek jest doceniana nie tylko w polskim świecie mody, ale również na arenie międzynarodowej. Piękna modelka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Na początku roku Fashion TV ogłosiło ją "Modelką roku", a rankingu TC Candler „100 najpiękniejszych twarzy świata 2018" szczecinianka zajęła 91. miejsce. Co więcej, w tym prestiżowym zestawieniu znalazła się w jako jedyna Polka. Podczas gali "Osobowość i Sukcesy 2019", Karolina zdobyła z kolei statuetkę "Osobowość Roku". Pisarek ma również coraz większe grono fanów. W mediach społecznościowych jej profil obserwuje już ponad 730 tysięcy osób, co z pewnością także wpływa na lukratywność podpisywanych przez Pisarek kontraktów reklamowych.

 

 

 

 

 

Sukces zawodowy idzie w przypadku Karoliny ramię w ramię z powodzeniami w życiu prywatnym. Po zakończeniu związku ze zwycięzcą "Master Chefa", Damianem Kordasem,  młodziutka modelka związała się z Danielem Matsunagą, brazylijskim modelem i aktorem. Karolina Pisarek zdobywa coraz większą rozpoznawalność oraz podpisuje kolejne kontrakty reklamowe z markami na całym świecie. Nic więc dziwnego, że na jej koncie pojawił się ostatnio... pierwszy milion! Jednego jesteśmy pewni - jeszcze nie raz usłyszymy o pięknej modelce!

 

 

K.Jonas / Redakcja Maxmodels.pl

 

Komentarze (1)

Skomentuj
Pocahontaz
Modelka
16 czerwca
Jest nasza dumą. Przepiękna, ambitna i madra dziewczyna.