Kim jest Barbara Palvin, nowy aniołek Victoria’s Secret?

Barbara Palvin została nowym Aniołkiem Victoria’s Secret! Modelka podzieliła się tą informacją kilka dni temu, za pośrednictwem Instagrama. Przyznała, że nigdy nie przypuszczała, że to może się zdarzyć i nie ukrywała podekscytowania. Co wiemy o modelce, która właśnie spełnia swoje największe marzenie?

 

 

Współpraca z marką Victoria's Secret, to spełnienie marzeń wielu modelek. Bieliźniany gigant zaprasza do udziału w swoich pokazach najgorętsze nazwiska z branży. Udział w takim evencie to dla modelek duży sukces, jednak nie jest to tak prestiżowe wyróżnienie, jak samo zaproszenie do grona Aniołków.


Spośród modelek, które biorą udział w pokazach VS, tylko kilkanaście ma specjalny status Aniołka. Oznacza to, że mają one podpisany kontrakt z marką i są jej ambasadorkami. Pozostałe dziewczyny nie współpracują z tym amerykańskim przedsiębiorstwem regularnie, a dostają angaż do pojedynczych sesji czy pokazów. Obecnie w gronie Aniołków znajdują się między innymi: Candice Swanepoel, Stella Maxwell, Sara Sampaio, Romee Strijd, Taylor Hill. Jedyną modelką z Polski, która może pochwalić się takim tytułem jest Monika Jagaciak, która miała podpisany kontrakt z marką w latach 2015-2016.

 

AFP/ANGELA WEISS

 

 

Adriana Lima, która współpracowała z Victoria's Secret przez prawie dwadzieścia lat, w listopadzie ubiegłego roku ogłosiła, że odchodzi z "rodziny VS". Adriana była najbardziej znanym Aniołkiem, miała też zdecydowanie najdłuższy staż pracy ze wszystkich modelek tej marki. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że słynnego Aniołka zastąpi, pochodząca z Węgier, Barbara Palvin.

 

 

 

 

 

Początki jej kariery przypadają na rok 2006, kiedy wystąpiła w swojej pierwszej sesji - dla magazynu Spur. Miała wówczas 13 lat. Jej kariera błyskawicznie nabierała tempa. Wkrótce pojawiła się na okładkach znanych magazynów, między innymi: L'Officiel, Vogue Russia, Glamour. Dziewczyna pracowała także dla takich domów mody, jak Calvin Klein, Prada, Nina Ricci, Miu Miu, Etro, Vivienne Westwood i Chanel. Dwudziestopięciolatka w 2012 roku została ambasadorką L'Oréal Paris oraz wystąpiła po raz pierwszy w pokazie Victoria's Secret. Palvin przyznała, że o tej współpracy marzyła już od dziecka.

 

 

Modelka poinformowała o kontrakcie z Victoria's Secret za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, gdzie ma już ponad 11 milionów obserwatorów. Barbara przyznała, że nigdy nie spodziewała się, że znajdzie się w tym wyjątkowym gronie i podziękowała wszystkim, którzy w nią wierzyli. Jest ona pierwszą modelką z Węgier, która otrzymała ten tytuł, więc zaznaczyła też, że jest dumna z reprezentowania swojego kraju. Prywatnie chłopakiem Palvin jest aktor Dylan Sprouse, który wraz ze swym bratem bliźniakiem, zdobył rozpoznawalności głównie dzięki rolom w serialach: „Nie ma to jak hotel" i „Suite Life: Nie ma to jak statek".


O współpracy z Victoria's Secret mogą marzyć tylko modelki, które mają idealne, wysportowane ciała. Zaskakujący jest fakt, że Barbara Palvin przez wiele osób uważana jest za modelkę plus size. Dwudziestopięciolatka ma piękną, kobiecą sylwetkę, ale z pewnością daleko jej do rozmiaru „plus". Trudno więc przyznać rację głosom, że kontrakt z węgierską modelką, jest dużym krokiem Victoria's Secret w stronę ruchu body positivity. Natomiast pewne jest, że zjawiskowa Barbara Palvin może śmiało powtórzyć sukces Adriany Limy, najbardziej rozpoznawalnego Aniołka.

 

 

 

 

Zdjęcie główne: AFP/ANGELA WEISS

K. Bińczak/Redakcja Maxmodels.pl

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania