Kto zamieszkał w domu "Top Model"? Znamy finałową piętnastkę!

Rywalizacja w „Top Model 8” zaostrza się! W trzecim odcinku programu uczestnicy wybrani podczas castingów stoczyli walkę o miejsce w finałowej piętnastce na tzw. bootcampie. Sprawdźcie, kto z aspirujących modeli i modelek najlepiej poradził sobie z przygotowanymi zadaniami, a kto musiał się pożegnać z marzeniami o karierze w świecie mody!

 

 

Podczas castingów uczestnicy walczyli o ostanie miejsca na bootcampie. Na jury najlepsze wrażenie zrobił Radek Czekański, który od zawsze chciał zostać modelem. Spełnienie marzenia utrudniały mu jednak duże problemy z odżywianiem, czego skutkiem była zbyt wychudzona sylwetka. Do kolejnego etapu show awansowała również Kinga Dębska, która próbowała już swoich sił w niemieckiej edycji „Top Model" oraz Julia Czajko i Ola Kun.


W Warszawie uczestnicy rozpoczęli walkę o awans do kolejnego etapu programu. Po zakończonych castingach grupa uczestników wybranych przez jury przyjechała do Warszawy. To właśnie w stolicy Polski eksperci mieli zadecydować, kto znajdzie się w finałowej piętnastce! Kandydaci do tytułu „Top Model" zostali podzieleni na cztery ekipy. Każda z nich pracowała pod okiem jednego z jurorów. Zadaniem uczestników było nie tylko pozowanie w swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Modele i modelki mieli również wymyślić koncepcję zdjęcia oraz przygotować stylizację w.... 15 minut!


Pod surowym okiem Kasi Sokołowskiej odbyły się dwie sesje zdjęciowe. Zdjęcia w skateparku wykonywał Mateusz Masternak. Najlepsze wrażenie zrobił na Kasi Dawid, którego ekspertka nazwała prawdziwym odkryciem oraz Kinga i Marcin. Podczas pierwszego zadania odpadł Patryk.

 

Na nadwiślanskiej plaży odbyły się sesje zdjęciowe dwóch grup dowodzonych przez Dawida Wolińskiego. Tym razem uczestnicy pozowali przed obiektywem fotografa Filipa Zwierzchowskiego. Już w trakcie sesji okazało się, że nie wszyscy są w stanie sprostać wysokim wymaganiom jurora, w trakcie wykonywania zadania opadała Jola.

 

Dwie grupy Marcina Tyszki miały do odegrania przed obiektywem imprezę. Podczas wykonywania tego zadania popłynęły pierwsze łzy związane z narastającym napięciem pomiędzy uczestnikami oraz coraz większą rywalizacją. Na brak współpracy najbardziej skarżyła się Vanessa. Praca dziewczyny przed obiektywem mocno rozczarowała Marcina Tyszkę, który powiedział: "Wyglądasz jak miss kurnika". Najlepiej przed obiektywem poradzili sobie natomiast Staszek i Kinga.

 

Sesja w klimacie miejskiego koncertu czekała z kolei na dwie ekipy dowodzone przez Joannę Krupę. Wśród aspirujących modeli i modelek zdecydowanie wyróżniały się Martyna, Magdalena oraz Denis, który ponownie oczarował Joannę Krupę! Podczas tego zadania odpadł Mateusz, który nie poradził sobie na sesji.

 

W drugim zadaniu kandydaci do tytułu „Top Model" mieli wziąć udział w pokazie mody. Tym razem mieli aż dzień na przygotowania, między innymi na naukę chodzenia po wybiegu pod okiem Kasi Sokołowskiej. Trudności przysporzyły modelom i modelkom przede wszystkim stylizacje wybrane dla nich przez jurorów. Niektóre z modelek po raz pierwszy chodziły po wybiegu na szpilkach, co dla Olgi skończyło się dość niefortunnym skaleczeniem.


Podczas prób i przymiarek przed pokazem eksperci bacznie przyglądali się wszystkim uczestnikom. Na chwilę przed wyjściem na wybieg okazało się, ci z uczestników, którzy pojawią się na wybiegu, dostali się też do domu „Top Model". Na wybiegu mieliśmy okazję zobaczyć: Sandrę Dorsz, Anię Jaroszewską, Dawida Woskanianina, Denisa Chmielewskiego, Magdę Karwacką, Olgę Kleczkowską, Radka Czekańskiego, Marcina Chowaniaka, Klaudię Chojnacką, Rafała Torkowskiego, Staszka Obolewicza, Michała Gałę, Kingę Wawrzyniak i Nikolę Furman.

 

Zobacz więcej zdjęć Ani Jaroszewskiej w MaxModels >>>


Więcej zdjęć Klaudii Chojnackiej w MaxModels >>>


Więcej zdjęć Kingi Wawrzyniak w MaxModels >>>

 

W domu „Top Model" uczestnicy z niecierpliwością oczekiwali na osobę, która podczas castingów zdobyła „złoty bilet", dzięki czemu ominęła etap eliminacji na bootcampie. Kandydaci nic nie wiedzieli o wyróżnionej przez jury osobie, co potęgowało tylko snucie kolejnych domysłów. Mężczyźni chcieli, żeby do programu dołączyła kobieta, a kobiety natomiast, żeby był to mężczyzna.. Klaudię El Dursi powitano w domu z mieszanymi uczuciami. Jej uroda zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie, co zaostrzyło tylko rywalizację pomiędzy uczestnikami. Niektóre z dziewczyn wprost przyznawały, że Klaudia jest dla nich dużą konkurencją.

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii El Dursi w MaxModels >>>

 

Można wyczuć, że wśród uczestników ósmej edycji „Top Model" od początku sezonu panuje dość napięta atmosfera, a wszystko to przez zaostrzającą się rywalizację i ogromną konkurencję! Trzeba jednak przyznać, że w tej edycji skład finałowej piętnastki jest jednak wyjątkowo mocny! Jak myślicie, kto najlepiej wykorzysta swoją szansę na rozpoczęcie kariery w świecie mody?

 

Zdjęcie główne: TVN/Piotr Filutowski

K.Jarosz/Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania