Kto zdobędzie koronę Queen of Poland? Relacja z finału już w najbliższą sobotę

Dodano: 24.08.2021

Queen of Poland to polska edycja międzynarodowego konkursu Queen of the World. Od wielu lat organizatorem tego renomowanego konkursu piękności jest agencja reklamowa Maxima Models. Już w najbliższą sobotę dowiemy się, kto zdobył tytuł Queen of Poland 2021.

 

 

Relacja z finału Queen of Poland już w najbliższą sobotę

 

Już wkrótce zobaczymy najpiękniejsze Polki w walce o koronę Queen of Poland. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się na tunezyjskiej wyspie Dżerbie. Czternaście wyjątkowych Polek w tym pięknym zakątku świata przeżyło niezwykłą przygodę. Ich zmagania o tytuł Queen of Poland zobaczymy już w najbliższą sobotę 28.08.2021 o godzinie 11:40 w Telewizji Polsat. Oprócz relacji z pobytu kandydatek na wyspie,  zobaczymy też galę finałową, podczas której dowiemy się, kto zdobył zarówno tytuł Queen of Poland, jak i  tytuły komplementarne, w tym także tytuł Queen of Maxmodels. Tytuł MaxModels zdobyła kandydatka, która otrzymała najwięcej Waszych głosów w plebiscycie, który odbył się w czerwcu na łamach serwisu.

 

 

 

Wyjątkowy konkurs piękności

 

Queen of Poland, to wyjątkowy konkurs piękności, w którym udział może wziąć każda dziewczyna w wieku 16-28 lat bez względu na stan cywilny czy wzrost. Na uczestniczki czeka niezapomniana przygoda i wspaniałe chwile, bowiem każdego roku finał odbywa się w egzotycznym miejscu, a atmosfera tego wydarzenia jest wyjątkowa. Oprócz niezwykłych wrażeń, przed wieloma kandydatkami do tytułu Queen of Poland, otwierają się także drzwi do kariery w branży modlelingowej i fotomodeligowej. To właśnie dlatego każdego roku na castingach do Queen of Poland pojawia się mnóstwo dziewczyn, które chcą spróbować swoich sił.

Queen of Poland jest organizowany przez agencję Maxima Models, która organizuje także konkurs Foto Models Poland. Akutalnie trwają zgłoszenia do Foto Models Poland 2021. Finał odbędzie się na wyspie Rodos.


Sprawdź, jak zgłosić się do konkursu Foto Models Poland 2021 >>>

 

fot. Yazan Hamama

 

fot. Yazan Hamama

 

fot. Yazan Hamama

 

Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: fot. Yazan Hamama

 

Zobacz też: Nasza relacja z tygodniowego pobytu w Afryce >>>

 


Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania