Laureaci Portfolio Roku 2019

Szósta edycja plebiscytu na Portfolio Roku za nami. To Wy zadecydowaliście o tym, kto powinien otrzymać ten wyjątkowy tytuł. Poznajcie tegorocznego zwycięzcę!

 

 

Przez ostatnie 15 dni codziennie mogliście oddawać głosy na swoich faworytów w Plebiscycie Portfolio Roku 2019! Wszystkie portfolia, które brały udział w konkursie, były wyjątkowe. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tym z Was, którzy znaleźli się w finale plebiscytu, co jest wyrazem uznania zarówno przez redakcję, jak i przez całą społeczność MaxModels. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wszystkie oddane głosy, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.

 

Walka o zwycięstwo w plebiscycie trwała do samego końca. Najwięcej, bo 756 głosów, otrzymała w tegorocznej odsłonie konkursu modelka, znana w serwisie jako godelainee. To właśnie zdjęcia Agnieszki zrobiły na Was największe wrażenie. Dzięki temu to ona zdobywa zaszczytny tytuł Portfolio Roku 2019!


Portfolio Roku 2019 - I miejsce: Agnieszka R. godelainee >>>

 Drugie miejsce i 706 głosów zdobył model Adagioo. Serdecznie gratulujemy!

 

Portfolio Roku 2019 - II miejsce: Adam S. Adagioo >>>

 

 

Trzecie miejsce i 339 głosów zdobyła modelka modelka _cinderella_. Serdecznie gratulujemy!


Portfolio Roku 2019 - III miejsce: Klaudia S. _cinderella_ >>>

 


Spośród osób głosujących etapie zbierania zgłoszeń, wybraliśmy cztery, które w najciekawszy sposób uzasadniły swój wybór. Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

 

Nagrody za głosy w I etapie konkursu otrzymują:

 

- Narikala

- Lainoa

- Lollla

- Sikorska_make_up

 


Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych prac i życzymy wielu sukcesów!

 

Redakcja MaxModels.pl

 

Komentarze (3)

Skomentuj
nataliamaria
Modelka
06 kwietnia 2020
Oglądam i serio nie wierzę- wygrały modelki i kodel od prężących się ciałek i wydętych ust. Zero polotu, zero artyzmu, tylko sensual i sofT erotyka. Dla mnie jak artystki i fanki niezapomnianych kadrów to straszne. Jestem zażenowana. Chciałabym zobaczyć artyzm, pot, krew, wysiłek, pomysł, a nie Panie i Pana w łóżkach, w bieliźnie.
ClaudiaC22
Modelka
01 kwietnia 2020
Gratulacje