Magia czerni i bieli - Mateusz Pukło i Piotr Serafin

Projektanta Mateusza Pukło i fotografa Piotra Serafina łączy zamiłowanie do minimalizmu i wyrafinowanej estetyki. Ze współpracy tej dwójki powstała wyjątkowa sesja, którą MaxModels ma przyjemność Wam przedstawić.

 

Mateusz Pukło jest twórcą męskiej marki odzieżowej o nazwie, będącej imieniem i nazwiskiem projektanta. Linia marki inspirowana jest klasyką oraz minimalizmem, a każdy produkt będący jej częścią wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak wełny z merynosów, wełny z kaszmirem, bawełny czy skóry naturalne.

 

Gównym przesłaniem Mateusza Pukło jest nadanie indywidualnego charakteru męskiej klasyce oraz próba zaprezentowania jej w nowej formie. Aktualnie projektant pracuje nad rozwijaniem miarowego krawiectwa oraz wprowadzeniu damskiej linii w kolejnych kolekcjach.

 

Przedstawiona na poniższych zdjęciach kolekcja jest autorską reinterpretacją męskiej klasyki. Bazuje ona na inspiracji linią oraz wykorzystaniu zróżnicowanych fakturowo materiałów o czarnej barwie. Skierowana jest do mężczyzn szukających innowacyjnych rozwiązań w projektach opartych na minimalizmie.

 

 

Kim jest twórca?

Mateusz Pukło to projektant z zamiłowaniem do malarstwa i rysunku. Tworząc swoje ubrania, przykłada ogromną uwagę do detali. Stara się nadawać projektom autorską nutę, nie zapominając przy tym o praktyczności oraz profesjonalnym i wyjątkowo dokładnym wykonaniu. Projektowanie odzieży jest dla niego spełnieniem wewnętrznej potrzeby tworzenia i wpływania na otaczającą nas rzeczywistość.

 

Kim jest fotograf?

Piotr Serafin fotografuje od 2013 roku, w Maxmodels ma konto od tego samego czasu i znany jest pod nickiem pserafin. Samouk, który po kilku latach pracy w korporacji postanowił zmienić swoje życie i w pełni oddał się fotografii - swojej pasji. Specjalizuje się głównie w fotografii modowej i komercyjnej. Współpracuje z agencjami modelek i modeli, polskimi projektantami oraz firmami odzieżowymi. Jego sesje były publikowane w wielu magazynach oraz portalach poświeconych modzie, m.in.: L'officiel Ukraine, L'officiel Germany, Carbon Copy by Client Magazine, Yearbook, Reflex Homme, Vanity Teen, Label Magazine, The Fashionisto, Male Model Scene, Kaltblut i wiele innych.

 

***

Fotograf: Piotr Serafin
Modele: Kamil Tomczak, Maciej Pawłowski, Radosław Hliniak, Adam Wilk z agencji AS Management Warsaw
Włosy & Make up: Magdalena Nosal
Asysta: Beata Pizło, Anna Godlewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mju / Redakcja Maxmodels.pl

Komentarze (17)

Skomentuj
konto usunięte
03 lutego 2017
Piękne zdjęcia, śliczne chłopaki <3
konto usunięte
29 stycznia 2017
super
bennylava
Fotograf
22 stycznia 2017
Zdjęcia ok, ale mam pytanie - ludzie tak się ubierają poza planem kolejnej części "Twilight", czy to jest seria pod tytułem "wszystko, co poszło nie tak w modzie męskiej"?
konto usunięte
22 stycznia 2017
Bardzo dobre.
RafikArts
Fotograf
21 stycznia 2017
Piekne B&W. Sesje WoW. Brawa Dla was!! :)
Xander_Hirsh
Fotograf
18 stycznia 2017
Świetna sesja! Gratulacje dla całej Ekipy!! ;-)