Mateusz Petromichelis - polski model w konkursie Manhunt International 2016!

Mateusz Petromichelis znany jest w MaxModels.pl pod nickiem highmorale. W październiku wyjeżdża do Chin, aby reprezentować Polskę w konkursie Manhunt International 2016!

 

Mateusz Petromichelis to model, który zakwalifikował się do międzynarodowego konkursu Manhunt International 2016, którego finał będzie miał miejsce 29 października w Chinach.

 

Mateusz urodził się 2 lutego 1991 w Sosnowcu. Jego mama jest Polką, a tata Grekiem - stąd też jego ciekawa uroda. Ze względy na zawód swojego ojca - dyplomaty - dzieciństwo spędził w krajach azjatyckich. Przebywał na Filipinach i w Wietnamie, miał okazję poznać sztuki walki takie jak Kali i Vovinam. Mieszkając w Tajlandii uzyskał rangę instruktora Muai Thai. Równolegle odbywał w tych krajach swoją edukację.

 

 

Już jako pełnoletni wstąpił do wojsk greckich, służąc potem w jednostkach specjalnych. Dokształcił się tam jako pomoc medyczna w polu oraz kończąc szkolenia spadochronowe i nurka. Ukończył studia licencjackie Stosunków Międzynarodowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Obecnie studiuje na wydziale Politologii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2015 roku odbywał staż w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Grecji. W przyszłości planuje pójść w ślady ojca i zostać dyplomatą, ewentualnie politykiem lub profesorem.

 

 

Prywatnie jego pasje to miedzy innymi to gra na gitarze solowej, śpiew oraz odkrywanie sposobów na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia. W wolnym czasie zajmuje się aktywnie wolontariatem w postaci pomocy ubogim oraz niepełnosprawnym, dodatkowo naucza filozofii i stylu życia, jak stać się lepsza wersją siebie. Jest w trakcie pisania książki dotyczącej tego tematu.

 

 

Jak sam mówi, "na marginesie" zajmuje sie modelingiem. Od 2012 roku wielokrotnie brał udział w pokazach mody i sesjach reklamowych. Ponadto wziął udział w kręceniu klipów przybliżających społeczeństwu język migowy.

 

Trzymamy kciuki za Mateusza i życzymy mu powodzenia w konkursie Manhunt 2016!

 

Zobacz pełne portfolio Mateusza w MaxModels.pl >>>


Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (3)

Skomentuj
legalnabrunetka
Modelka
20 września 2016
Sympatyczna twarz :) Powodzenia :)!
konto usunięte
15 września 2016
Człowiek renesansu.
Grzeslaw_portretuje
Fotograf
14 września 2016
Gratulacje !!! :D