Referencje (13)

Vred Vred
Fotograf
15 kwietnia
Pozytywna Praca z Anią to była czysta przyjemność. Do sesji świetnie się przygotowała, pozowała z wielkim zapałem dzięki temu efekty z sesji bardzo zachwycają i uzyskaliśmy ogromną ilość niesamowitych zdjęć. Na wyróżnienie zasługuje wysportowana i elastyczna sylwetka oraz to, że Ania wie jak pozować do zdjęć buduarowych i atletycznych. Zdecydowanie warto było jechać taki kawał, żeby zrobić sesję. Jak się nadarzy kiedyś okazja to z pewnością powtórzyłbym sesję z Anią. Polecam wszystkim tą modelkę, a przede wszystkim fotografom bardziej wymagającym. Z pewnością się nie zawiodą. Ania ma świetny potencjał, który tylko czeka, aż ktoś go wykorzysta w należyty sposób. Nic tylko zapraszać na sesję ;)
Vred
7 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
MirekJarosz MirekJarosz
Fotograf
28 grudnia 2018
Pozytywna Z Anią z racji braku czasu musieliśmy zrobić bardzo szybką sesję, która wyszła bardzo dobrze. Ania doskonale wie jak pozować żeby wyglądała świetnie na zdjęciach! Polecam
Zdjęcie zostało usunięte
schizofrenia schizofrenia
Fotograf
20 września 2018
Pozytywna Przygotowana, nie bojąca się wyzwań dziewczyna. Popracuje jeszcze trochę nad mimiką i będzie nie do pobicia :) . Polecam!
Zdjęcie zostało usunięte
Manski Manski
Fotograf
16 września 2018
Pozytywna Współpraca z AnnieLoslavic to czysta przyjemność. Foty się same robiły :D Dobrze przygotowana do sesji, punktualna i przedewszystkim bardzo miła osoba. Szybko złapaliśmy kontakt. Polecam współpracę z tą modelką. To był bardzo miło spędzony czas.
Zdjęcie zostało usunięte
MARKphoto86 MARKphoto86
Fotograf
15 września 2018
Pozytywna Annie jest świetną osobą, bardzo dobrze przygotowaną do sesji, punktualna, zaangażowana, ma głowę pełną pomysłów. Pozowanie przychodzi jej z łatwością, z całego serca polecam :)
Zdjęcie zostało usunięte
l-p l-p
Fotograf
17 sierpnia 2018
Pozytywna
Podpisuje się pod tym co napisano niżej :P
Zdjęcie zostało usunięte
wojtekvk wojtekvk
Fotograf
09 sierpnia 2018
Pozytywna Super Ania, konkret dziewczyna! Bardzo dobrze przygotowana do sesji i do tego bardzo pozytywna.To modelka przy której zdjęcia robią się same, więc lepiej nie odrywajcie oka od aparatu. Wie jak pozować i pozuje super.Polecam współpracę! :)
Zdjęcie zostało usunięte
anettastar anettastar
Fotograf
08 sierpnia 2018
Pozytywna Współpraca z Anią to czysta przyjemność :-)
Konkretna, świetnie przygotowana, punktualna, cierpliwa i słowna modelka. Zna swoje mocne strony i bardzo naturalnie czuje się przed obiektywem. Do tego jest bardzo miła i uśmiechnięta :) Polecam!
Zdjęcie zostało usunięte
misu misu
Fotograf
31 lipca 2018
Pozytywna Wspaniała osoba!!! świadoma czego chce i pełna ciekawych pomysłów na siebie!!! Punktualna i cierpliwa!!! Współpraca to czysta przyjemność!!! Polecam serdecznie!!!
Zdjęcie zostało usunięte
Konto usunięte konto usunięte
Fotograf
28 lipca 2018
Pozytywna Fantastyczna modelka i ujmująco pozytywna osoba! Punktualna, przygotowana i zaangażowana. Przed obiektywem naturalna, uśmiechnięta i kreatywna.Wie jak się zaprezentować i ma pełną świadomość własnej osoby, co przekłada się na płynną i sprawną sesję. A efekty sesji? Efekty to niesamowite i bajeczne ujęcia. Współpraca z Annie to profesjonalizm w przesymaptycznym, energicznym i radosnym wydaniu! Zdecydowanie i z pełną świadomością polecam współpracę! ;)
Zdjęcie zostało usunięte
z 2