Referencje (18)

bennylava bennylava
Fotograf
19 listopada 2017
Pozytywna Fantastycznie fantastyczna :)
Zdjęcie zostało usunięte
rainer rainer
Fotograf
04 listopada 2017
Pozytywna Agnieszka to jest po prostu 200% kobiety, powtórzę po kolegach: w pełni świadoma siebie, a to takie bezcenne przy zdjęciach... Niesamowita twarz, oczy, sylwetka, do tego inteligentna, bystra i z poczuciem humoru. Nie wspomnę o poświęceniu, ta woda miała z 5 stopni i była cieplejsza niż powietrze :)
Taka sesja to prawdziwa przyjemność, z czystym sumieniem polecam Agnieszkę najlepszym fotografom - sama w sobie jest gwarancją udanych zdjęć!
Zdjęcie zostało usunięte
Konto usunięte konto usunięte
Fotograf
15 września 2017
Pozytywna Zjawiskowa fotomodelka, która warta jest każdego poświecenia by ją mieć na sesji. Ideał kobiecości, a swą urodą buduje niepowtarzalny klimat każdego zdjęcia. Dziewczyna świadoma i dojrzała do zakresu pozowania jaki oferuje. Innes jest bardzo sympatyczna rozgadania i wciągająca w rozmowę. Sesja z nią, to ciekawe i wesołe przeżycie . POLECAM!
Zdjęcie zostało usunięte
MarFi MarFi
Fotograf
14 września 2017
Pozytywna Agnieszka to otwarta i sympatyczna dziewczyna o niesamowitej urodzie, pięknym ciele, cudownych piegach i kręconych włosach, pełna radości i uśmiechu, która w sposób naturalny potrafi odnaleźć siebie przed obiektywem. Doskonale wie jak pokazać wszystko w sposób tak fantastyczny, że ma się ochotę na kolejne ujęcie i kolejną sesję.
Mam nadzieję,że jeszcze nie raz zrobimy coś razem i już nie mogę się doczekać na kolejną sesję.
Gorąco polecam

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz MarFi               Zdjęcie prezentowane na wystawie fotografii aktu w PHOTO ART GALERIE Neubrandenburg 2017
8 6.0
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
vintage vintage
Fotograf
31 sierpnia 2017
Pozytywna Niesamowita uroda, piękne ciało- kręcone włosy, piegi, zgrabne tu i ówdzie :) . Otwarta, sympatyczna, uśmiechnięta. Przed obiektywem naturalna, widać że czuje się w roli modelki jak ryba w wodzie. Żałuję, że miałyśmy tak mało czasu dla siebie. Gorąco polecam i biorę jeszcze raz jak tylko mnie zechce :D
Zdjęcie zostało usunięte
millan2 millan2
Fotograf
28 sierpnia 2017
Pozytywna 100% zaangażowania w sesje mila atmosfera
każde ujecie pełne kobiecości i emocji
Zdjęcie zostało usunięte
delongiewicz delongiewicz
Fotograf
08 sierpnia 2017
Pozytywna Cudowna, sympatyczna, rozgadana, jak z obrazka. Swoboda przed obiektywem i przed fotografem (albo tylko ja taki fajny). Zdjecia samograje.
Zdjęcie zostało usunięte
sergiusz sergiusz
Fotograf
04 kwietnia 2017
Pozytywna Piękna modelka, wyjątkowa. Wspaniale pracuje się z Innes na sesji. Polecam gorąco , ale nie dla idiotów !
Zdjęcie zostało usunięte
z 2