Referencje (12)

740made 740made
Fotograf
dzisiaj, o 14:54
Pozytywna Przepiękna kobieta, otwarta na co raz to ciekawsze pomysły. Bardzo plastyczna i umiejąca się dopasować do każdej tematyki i stylizacji. Oby więcej takich osób
Zdjęcie zostało usunięte
AVIX_fotografia AVIX_fotografia
Fotograf
28 czerwca
Pozytywna Rewelacyjna kobieta pod każdym względem, uśmiechnięta, pogodna, otwarta. Bardzo ekstrawertyczna osobowość w połączeniu z przepięknym bardzo zadbanym ciałem i ogromnym doświadczeniem, uważnie słucha oraz mówi i działa bardzo inspirująco. Sama z siebie bardzo dobrze dobiera pozy do zdjęcia. Kontakt rewelacyjny przed, po i w trakcie sesji.

Jeżeli ktoś poszukuje modelki by wynieść dziesiątki rewelacyjnych zdjęć, koniecznie powinien bez cienia wątpliwości zainteresować się tą Panią. Gorąco polecam!

Sesje oceniam w skali ponad moje oczekiwania! 11/10 !
Zdjęcie zostało usunięte
werkaphotography werkaphotography
Fotograf
25 maja
Pozytywna Super współpraca, Żaneta wie co i jak, potrafi się ruszać i zna dobrze swoje atuty. Jest jak kameleon :D Gorąco polecam !
Zdjęcie zostało usunięte
RaNfashion RaNfashion
Fotograf
28 kwietnia
Pozytywna Współpraca z Żanetą należy do tych, gdzie zdjęcia robią się same. Modelka o nietypowej urodzie, świetnej figurze i ogromnej ilości zaangażowania. Bardzo kontaktowa, rozmowna, otwarta , co znacznie poprawia atmosferę na sesji. Zadbana i przygotowana na 110%. Polecam po stokroć :)
Zdjęcie zostało usunięte
PatrykRomanczuk PatrykRomanczuk
Fotograf
27 kwietnia
Pozytywna Żaneta jest modelką którą z ogromną przyjemnością zaproszę ponownie przed swój obiektyw. Mega pozytywna współpraca która zaowocowała aż szokująco sprawną sesją. Pomysł za pomysłem, koncepcja za koncepcją. Jednego dnia zrealizowaliśmy tyle zdjęć, że 3 sesje mogłyby z tego powstać. Fenomenalna komunikacja w czasie zdjęć - wystarczyło mi zarzucić pomysł, a Żaneta już pozowała dokładnie tak jak sobie to wyobrażałem. Polecam z całego serca!
Zdjęcie zostało usunięte
Wojtek_eL Wojtek_eL
Fotograf
22 lutego
Pozytywna Super współpraca, Żaneta jest zaangażowana w sesję i stawia się o czasie :)
Zdjęcie zostało usunięte
Dento Dento
Fotograf
18 lutego
Pozytywna O urodzie, figurze nie ma co pisać zdjęcia same z siebie pokazują że Żanecie ich nie brak!

Jednak co najważniejsze to forma współpracy na pełnym luzie i zrozumieniu. Dużo własnych propozycji do tego co fotograf próbuje osiągnąć, samodzielność w doborze pozy.

Także dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz współpraca już po samej sesji są dużym plusem dla początkującego, który jeszcze gubi się w tym wszystkim.

Cała sesja pozostawiła miłe wspomnienie i pewną chęć współpracy w przyszłości!
Zdjęcie zostało usunięte
Rkwasiborski Rkwasiborski
Fotograf
05 lutego
Pozytywna Mega zaangażowana, plastyczna i otwarta na wyzwania. Polecam Żanetę :))
Zdjęcie zostało usunięte
IgorattiVonKoenigsegg IgorattiVonKoenigsegg
Fotograf
14 stycznia
Pozytywna Świetna modelka, dużo pomysłów, super przygotowana ;) Fajna luźna atmosfera na sesji, myślę że to nie jedyna nasza współpraca ;)
Zdjęcie zostało usunięte
oldsystem oldsystem
Fotograf
11 grudnia 2019
Pozytywna Bardzo fajna współpraca, luźna atmosfera, chwilami było wesoło :) Polecam jak najbardziej współpracę z Żanetą. Piękna, niezwykle sympatyczna i komunikatywna modelka. Gotowa do poświęceń, otwarta na rożne pomysły. Czekam na kolejną wspólną sesje :)
Zdjęcie zostało usunięte
z 2