Modowe zdjęcie lata 2020

Plebiscyt
Zakończony
Koniec: 30.09.2020, 23:55


Jesień za pasem, dlatego razem z Wami i TekStylowo.pl chcielibyśmy wybrać najlepsze Modowe Zdjęcie Lata! Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 12 letnich fotografii. To Wasze głosy zadecydują jednak o tym, które zdjęcie zdobędzie tytuł Modowego Zdjęcia Lata. Sponsorem nagród o łącznej wartości 4 000 PLN jest sklep internetowy TekStylowo.pl, oferujący odzież używaną najwyższej jakości.


W Plebiscycie mogą głosować mogą głosować zarówno osoby zarejestrowane, jak i niezarejestrowane w serwisie Maxmodels.pl. Pamiętajcie o tym, że głos na najlepsze według Was zdjęcie możecie oddawać raz dziennie. Zachęcamy do udziału w Plebiscycie!

Zagłosuj w plebiscycie

Nagrody

1. Nagroda dla zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów w drugim etapie konkurs:

Fotograf, który jest autorem zwycięskiego zdjęcia otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN. Modelka lub model, której/którego wizerunek będzie znajdował się na zwycięskim zdjęciu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN.


2. Nagroda specjalna przyznawana przez partnera plebiscytu TekStylowo.pl fotografii, która będzie przedstawiać oryginalną, letnią stylizację, inspirowaną stylem vintage, który charakteryzuje się wykorzystaniem ubrań z drugiej ręki czy z poprzednich dekad:

Fotograf, który jest autorem zdjęcia wybranego przez partnera plebiscytu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN. Modelka lub model, której/którego wizerunek będzie znajdował się na zdjęciu wybranym przez partnera plebiscytu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN.

Łączna wartość nagród to 4 000 PLN!