Naga sesja w „Top Model 8”! Co jeszcze wydarzyło się w piątym odcinku programu?

Rywalizacja w ósmym sezonie „Top Model” nabiera tempa. W piątym odcinku programu na uczestników czekało wiele wyzwań, w tym budząca najwięcej emocji naga sesja zdjęciowa! Kto najlepiej poradził sobie z wymagającym zadaniem i sprostał wysokim oczekiwaniom jury, a kto musiał się pożegnać z programem?

 

 

Po zdobyciu złotego biletu oraz wygraniu pierwszego panelu przez Klaudię El Dursi atmosfera w domu Top Model stała się dość napięta. Z jednej strony kobieta odczuwa rosnącą presję dotyczącą oczekiwań względem niej, z drugiej wyczuwalna jest coraz większa rywalizacja pomiędzy uczestnikami. Szczególnie nerwowa atmosfera panuje pomiędzy Kingą Wawrzyniak i Kingą El Dursi. Kobiety nie szczędziły sobie gorzkich słów - Klaudia oskarżyła Kingę o to, że ta celowo nie chciała jej pokazać swojego zdjęcia z poprzedniego panelu i jest dla niej chamska. W ich kłótnie włączyli się inni uczestnicy programu, w tym Denis, jednak ostatecznie nie udało się zażegnać konfliktu pomiędzy modelkami, który zdawał się narastać z zadania na zadanie.

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii El Dursi >>>

Zobacz więcej zdjęć Kingi >>>


Podczas pierwszego wyzwania uczestnicy programu wybrali się na wyścigi konne. Kandydaci do tytułu „Top Model" zostali podzieleni na trzy grupy. Każda z nich miała za zadanie przygotować spójny modowy edytorial, czyli relację zdjęciową, która później miała się ukazać w mediach społecznościowych. W wykonywaniu tego zadania uczestnikom pomagała jedna z najbardziej znanych blogerek modowych Maffashion oraz influencer Wujaszek Lifestyle. Zanim uczestnicy rozpoczęli wykonywanie sesji zdjęciowych podczas wyścigów konnych na Służewcu, musieli oni wybrać odpowiednie stylizacje oraz miejsca do wykonywania fotografii. W ekipie pod opieką Wujaszka Lifestyle dowodzenie przejęła Klaudia El Drusi, która zdecydowanie pokazała się jako samica alfa. W grupie ponownie wyczuwalna była duża rywalizacja pomiędzy nią a Kingą Wawrzyniak. Zdjęcia wszystkich grup zadowoliły jurorów, jednak najlepsze zdjęcie należało właśnie do Kingi. W nagrodę modelka udała się na indywidualną sesję zdjęciową z Maffashion i Wujaszkiem Lifestyle.

 

Fot: TVN/ Piotr Filutowski


Kolejne zadanie wymagało od uczestników nie lada odwagi. Sesja zdjęciowa, która wykonywał uznany fotograf modowy i portretowy Łukasz Dziewic, odbywała się bowiem na ściance wspinaczkowej! Podczas tego zadania wsparciem dla modeli i modelek była finalistka piątej edycji „Top Model" Karolina Pisarek. Nagrodą dla zwycięzców w tym zadaniu - chłopaka i dziewczyny - była kampania reklamowa dla znanej marki obuwniczej. Poza wysokością, utrudnieniem w tym zadaniu były buty, które zdecydowanie nie mają zastosowania do tego typu aktywności oraz elegancki strój. Sesja wykonywana na ściance wspinaczkowej inspirowana była hasztagami. Jeden hasztag był przydzielony dla określonej pary, co uwidoczniło sympatie i antypatie w grupie. Sandra, która była w parze z Rafałem, wprost nazywała swojego partnera „chamem i burakiem", natomiast Michał wydawał się coraz bardziej zapatrzony w Nikolę. Podczas tego zadania Klaudia podzieliła się z kolei swoją traumą z dzieciństwa oraz poczuciem odrzucenia, które towarzyszyło jej w dzieciństwie ze względu na swoje pochodzenie. W tym zadaniu najlepsi okazali się Klaudia Chojnacka oraz Denis Chmielewski. W nagrodę udali się do Londynu, gdzie zrobili zdjęcia do kampanii reklamowej dla marki obuwniczej.

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii Chojnackiej >>>

Zobacz więcej zdjęć Nikoli >>>

 

Fot: TVN/ Piotr Filutowski

 

Klaudia Chojnacka

 

Denis Chmielewski

 

Olga Kleczkowska

 

Magdalena Karwacka

 

Michał Gała

 

Nikola Furman

 

Ania Jaroszewska

 

Marcin Chowaniak

 

Dawid Woskanian

 

Stanisław Obolewicz

 

Kinga Wawrzyniak

 

Klaudia El Dursi

 

Rafał Torkowski

 

Sandra Dorsz

Najbardziej emocjonujące wyzwanie czekało na uczestników na końcu programu. Tym razem modele i modelki mieli pozować nago przed obiektywem Roberta Wolańskiego. W tym zadaniu gościem specjalnym była Kasia Struss. Nie wszyscy z uczestników mieli okazję przełamać swój wstyd. Ci z modelek i modeli, którzy nie ukończyli 18 roku życia, pozowali bowiem w ubraniu.

 

Fot: TVN/ Piotr Filutowski


Jak uczestnicy poradzili sobie z nagą sesją zdjęciową? Zobacz jej efekty na kolejnej stronie >>>

Komentarze (1)

Skomentuj
Photo_Wojtek
Fotograf
01 października
Rozwala mnie ta cenzura przy sesji, mogliby już sobie ją darować :)