Nie masz 18 lat? Przeczytaj!

Marzysz o karierze w branży modelingowej? Chcesz rozpocząć budowę swojego portfolio i zdobywać doświadczenie? Nie masz 18 lat? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś/łeś twierdząco, koniecznie przeczytaj te wskazówki.


Zanim założysz konto w serwisie MaxModels

 

1. Na początek zapoznaj się Regulaminem serwisu. Wedle niego użytkownikiem MaxModels.pl może być osoba pełnoletnia powyżej 18 roku życia lub osoba niepełnoletnia, powyżej 13 roku życia, która posiada zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

 

2. Zdecydowałeś się na założenie konta? Bez względu na to, jaką wybrałeś profesję (modelki, modela, fotografa itd.), skonsultuj swoją decyzję z rodzicami. Pokaż im serwis i wytłumacz, dlaczego zależy ci na posiadaniu profilu.


3. Jeśli rodzicie zaakceptują twoją decyzję, wydrukuj Oświadczenie (możesz je pobrać TUTAJ). Następnie poproś jednego z rodziców o wypełnienie formularza i podpisanie go. Uzupełnione oświadczenie zeskanuj lub zrób mu wyraźne zdjęcie i prześlij go na serwis@maxmodels.pl wraz ze swoim nickiem, którym posługujesz się w serwisie.

 

Pamiętaj, że jeśli nie otrzymamy od ciebie podpisanego Oświadczenia, twoje konto zostanie usunięte.


4. Kiedy otrzymamy od ciebie zgodę będziesz mógł/mogła prawnie korzystać z serwisu i umieszczać swoje zdjęcia w Portfolio. Zamieszczone przez ciebie fotografie będzie mógł zobaczyć każdy użytkownik i Internauta, który wejdzie na twój profil.


5. Zanim zaczniesz działać i dodawać zdjęcia, zapoznaj się z kilkoma artykułami z sekcji START w MaxModels. Dzięki nim dowiesz się, jak nawiązać współpracę z innymi użytkownikami, co powinno znaleźć się w portfolio, czego nie robić i na co uważać w serwisie.  Zwróć szczególną uwagę na poniższe porady:

 

Jestem początkującą modelką... Co powinnam wiedzieć? >>>
Jak powinno wyglądać dobre portfolio MODELKI i MODELA? >>>

Czego wystrzegać się w swoim portfolio? >>>
Propozycje współpracy - jak nie dać się oszukać? >>>


6. Jesteś od niedawna w serwisie i nie wiesz jak z niego korzystać? Zapoznaj się z artykułami z sekcji Nowe MaxModels.  Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania dotyczące działania m.in. Wyszukiwarki, Referencji czy Wiadomości.

7. Jeśli w serwisie spoktkałąś/-łeś się z zachowaniem, które jest niezgodne z Regulaminem, wzbudza twój niepokój lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z Moderatorem lub napisz do nas przez formularz.

 

Życzymy dobrego startu w MaxModels i wspaniałych sesji zdjęciowych!

 

Ewelina Sarad / Redakcja MaxModels.pl

 

 

Plik do pobrania:

Oświadczenie rodziców


Komentarze (29)

Skomentuj
konto usunięte
26 maja 2020
Nie chce mnie nikt ZWERYFIKOWAĆ i nikt nie staną w mojej obronie OSKARŻEŃ, ILE MAM LAT, ja sam nie jestem tego do końca pewny, a oskarżają ciągle mnie użytkownicy o fałszowanie metryki w aktach profilowych. Pomocy! I jak tu być uczciwym?
malutka3231
Modelka
28 czerwca 2017
w takim razie zacznijcie przeglądać wszystkich i tak samo osoby które się podszywają , chcą robić sesje na zamówienia i inne skoro takiego porządku pilnujecie to pilnujcie innych bo tu jest tak naaprawde każdy i MM nie jest najbezpieczniejszym portalem społecznościowym i tu jest każdy więc tyle ile tu jest ludzi to tych wszystkich sprawdzcie prywatnie czy to te osoby za które się podają druga sprawa to taka to skoro chcecie danych wszystkich to nie dawajcie nazw do wymyslania tylko imię nazwisko proste.
konto usunięte
08 listopada 2014
Jaki okres po założeniu konta może minąć od wysłania oświadczenia?
sobota
Modelka
26 lipca 2014
Ja bym wogóle małoletnim zabroniła zakładać tu konto. Poza tym - zgodę rodzica mozna podrobić
monri_ray
Wizażysta
21 lipca 2014
A dlaczego wymagacie danych rzeczywistych od osób nieletnich, a od reszty użytkowników "wierzycie im na słowo" - skoro weryfikujecie tylko konta użytkowników nieletnich, mogą oni zarejestrować się jako pełnoletni a napisać w opisie ile mają lat właściwie. W tym momencie omijają oni wasz "system weryfikacji" i mogą w pełni korzystać z serwisu. W tym momencie weryfikacja staje się nieefektywna i bezcelowa.
I dalej znajdujecie się w punkcie wyjścia, jednocześnie "wyłudzając dane od użytkowników nieletnich".
Czyli co: użytkownik nieletni - musi być zweryfikowany i mieć dane rzeczywiste, a wszyscy inni mogą dać fałszywe dane ?
konto usunięte
18 lipca 2014
dodać można do profilu znaczek- wiarygodny profil albo inne oznaczenie
konto usunięte
18 lipca 2014
może wprowadzić weryfikację innych kont, nie tylko małoletnich? skoro już administracja portalu zbiera dane o użytkownikach
mskoczylas
Fotograf
16 lipca 2014
Proponowałbym zęby profile osób w wieku 13 - 17 lat można był oglądać tylko po zalogowaniu się do profilu i tylko przez osoby które posiadaj zdjęcia w profilu