Nie myślała o zawodzie modelki, teraz walczy o międzynarodowy kontrakt!

W ciągu dwóch tygodni życie Gabrieli Starczyńskiej – laureatki konkursu MaxModels.pl – nabrało tempa. Znalazła agencję i wkrótce poleci na kontrakt do stolicy mody - Mediolanu.

 

Podczas Warsaw Fashion Street udało nam się porozmawiać z Gabrysią o tym, jak wygląda praca początkującej modelki. Jako laureatka konkursu MaxModels.pl wystąpiła w tej jednej z największych imprez modowych w Polsce.

Z Gabrysią rozmawialiśmy między pokazami.

 

Podczas minionej niedzieli pojawiła się na wybiegu aż jedenenastokrotnie ! Należała tego dnia do najbardziej zajętych modelek. Choć dokuczał jej upał, pokazała pełen profesjonalizm, prezentując na wybiegu między innymi… wełniane czapki.

 

Jak nam powiedziała, po zwycięstwie w konkursie jej kariera nabrała rozpędu.

 

 

Przede wszystkim znalazła agencję, chociaż - jak mówi Gabrysia – to agencja znalazła ją. Co więcej, wkrótce wyjeżdża do Mediolanu na kontrakt. To naprawdę wyjątkowy rozwój wydarzeń jak na osobę, która wcześniej nie myślała nawet poważnie o zawodzie modelki i nieszczególnie wierzyła w to, że może jej się udać.

 

Udział w konkursie MaxModels.pl traktowała jako zabawę. Wysyłając zgłoszenie nie przypuszczała, że zostanie wyróżniona, i to na dodatek nagrodą główną. Z radością przyjęliśmy informację o tym, że udział w konkursie otworzył przed nią tak ciekawe perspektywy.

 

Warto wspomnieć, że Gabrysia brała udział w pokazach razem z zawodowymi modelkami, w tym finalistkami III edycji Top Model, reprezentując na wybiegu równie wysoki poziom. Mimo że – w przeciwieństwie do dziewczyn, które brały udział w programie – nie miała wcześniej wielu okazji do nauki prezentacji, nie było to w ogóle widoczne.

 

Jakie ma plany na przyszłość? - Popracować nad udami! – śmieje się Gabrysia. Na razie nieśmiało opowiada o wyjeździe do Mediolanu i o tym, że inne plany będą musiały poczekać. W obecnej sytuacji zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i wykorzystać szansę, jaka się przed nią pojawiła.

 

Wierzymy, że podjęła słuszną decyzję, i że to początek jej międzynarodowej kariery w modelingu. Trzymamy kciuki za Gabrysię i z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje o jej sukcesach.

 

Fot. Aleksandra Rybak

 

Zachęcamy wszystkich do brania udziału w organizowanych przez nas konkursach i castingach. Pamiętajmy, że pierwsze kroki w MaxModels stawiały znane obecnie modelki, takie jak zwyciężczyni tegorocznego TopModel, Zuza Kołodziejczyk.

 

Jeżeli marzysz o karierze modelki, dołącz do nas! Poznasz profesjonalistów i uzyskasz szansę na zaistnienie w branży. Konkurs, którego laureatką została Gabrysia Starczyńska, był organizowany wspólnie przez MaxModels oraz agencję NewAge.

 

Pełna fotorelacja już niebawem!

 

Zobacz portfolio Gabrieli Starczyńskiej TUTAJ>>>

Informacje, jak założyć portfolio modelki na MaxModels, odnajdziesz TUTAJ >>>

Informacje o najnowszych castingach, którym patronujemy, znajdziesz TUTAJ>>>

 

W. W. / Redakcja MaxModels.pl

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania