Nowi obserwowani i oznaczenia profesji

Na Waszą prośbę przygotowaliśmy zmiany, które ułatwią poruszanie się po serwisie. Wprowadzamy możliwość sortowania obserwowanych. Dodatkowo od teraz Wasza profesja zawsze będzie prezentowana przy nicku. Zobacz, co jeszcze zmieniliśmy!

 

Obserwowani

 

Kierując się Waszymi sugestiami i uwagami, zgłaszanymi nam drogą mailową lub na Forum serwisu, wprowadziliśmy możliwość segregowania i filtrowania Obserwowanych. Podział na osoby, które obserwujecie i osoby, które Was obserwują pozostaje bez zmian - także bez zmian jest niewidoczność tej funkcji dla osób przeglądających Wasze portfolio.

 

 

Oprócz Ostatnio dodanych oraz Ostatnio aktywnych dodajemy możliwość sortowania alfabetycznie Waszych Obserwowanych i Obserwujących. Ostatnio aktywni to osoby, które jako ostatnie dokonały jakiejś aktywności w serwisie - aktywnością jest logowanie, dodanie zdjęcia, komentarza etc., ale także sprawdzenie wiadomości prywatnych.

 

Nowością jest postulowane przez Was filtrowanie po profesji. Zaznaczenie jednej z nich, zawęzi Waszych Obserwowanych czy Obserwujących do portfolio z daną profesją.


Oznaczenie profesji

 

Od tej pory Wasz nick oraz profesja są zawsze prezentowane w sposób widoczny dla pozostałych osób. W portfolio nazwa profesji została przeniesiona spod zdjęcia profilowego tuż pod nick.

 

 

Dodatkowo wprowadziliśmy oznaczenie profesji na miniaturce portfolio oraz pojedynczego zdjęcia, a także w komentarzach, na Forum i w Ogłoszeniach.

 


Przyjazny adres URL

 

Jeżeli chcecie komuś przesłać adres swojego portfolio wystarczy, że skopiujecie go spod swojego zdjęcia profilowego. Pamiętajcie, że możecie także podać go zgodnie ze wzorem: www.NICK.maxmodels.pl . Wpisanie takiego URL w pasek adresu przeglądarki spowoduje przekierowanie na Wasze portfolio.

 

 


Adres email

 

Jeżeli chcecie sprawdzić, jaki adres email podaliście w procesie rejestracji, możecie to zrobić w Ustawieniach profilu. W tym celu kliknijcie w menu rozwijane obok awatara, następnie w Ustawienia. Na ten adres email wysyłane są powiadomienia oraz ten adres należy podać, aby dokonać zmiany hasła do portfolio.

 

 

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią nawigację w serwisie :) Dziękujemy za wszystkie sugestie!


Jeżeli w powyższym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres serwis@maxmodels.pl.

 

Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (4)

Skomentuj
Hipstaphoto
Fotograf
05 czerwca 2014
Bardzo pozytywnie. Dawno nie zaglądałem - a tu całkiem fajnie.
notfound
Fotograf
02 czerwca 2014
Raczej na plus, szczególnie odn. logowania.
nefryt
Model
01 czerwca 2014
Z tym oznaczeniem profesji na miniaturce moim zdaniem zbędne, skoro było to widać po najechaniu kursorem jako link. Ale whatever
zurek17
Fotograf
01 czerwca 2014
Suoer:) tak trzymać