Nowy uczestnik w domu "Top Model"

Oczekiwania wobec modeli i modelek są coraz większe! W ostatnim odcinku czekały na nich różnorodne zadania, podczas których wspierali ich wyjątkowi goście: Jerzy Owsiak, Cleo Ćwiek, Misiek Koterski, Natasza Urbańska oraz Roksana Węgiel. To jednak nie koniec niespodzianek! Wczoraj poznaliśmy także nowego uczestnika show! Sprawdźcie, jak aspirujący modele poradzili sobie z zadaniami, ale też z wzajemnymi relacjami. Czy Kindze i Klaudii udało się w reszcie dojść do porozumienia?

 

 

Zobacz też: Naga sesja w "Top Model" >>>

 

W poprzednim odcinku, decyzją jurorów, z "Top Model" odpadła Magdalena Karwacka. Z programem pożegnała się także Nikola Furman, która z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszego udziału w show. Dlatego zanim modele i modelki mogli przystąpić do zadań zaplanowanych na siódmy odcinek, czekała na nich niecodzienna sytuacja - musieli przywitać nowego domownika. Uczestnicy byli zaciekawieni i podekscytowani, ale też zdystansowani. W końcu nowa osoba w programie, to jednocześnie nowy rywal.

Ku zaskoczeniu wszystkich nową uczestniczką okazała się znana z castingów i bootcampu Kinga Dębska. Dziewczyny przyznały, że wraz z przybyciem Kingi konkurencja wzrosła, a w związku z tym, że kobiet jest jeszcze więcej w programie, to szansa na to, że to któraś z nich odpadnie jest większa. Mimo to domownicy ciepło przyjęli nową uczestniczkę, która wyznała, że właśnie spełnia się jej marzenie.

 

 

Gdy emocje opadły Joanna Krupa i Michał Piróg przedstawili pierwszych gości specjalnych: założyciela i prezesa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka oraz supermodelkę Cleo Ćwiek. Ich misją była pomoc w wykonaniu pierwszego zadania, czyli stworzenia kampanii społecznej. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Przewodnikiem pierwszej z nich był Jurek Owsiak i wspólnie zajmowali się problemem hejtu. Kolejna grupa, której przewodziła cierpiąca na chorobę dwubiegunową Cleo, poruszyła temat chorób psychicznych. Ostatnią grupą opiekowali się Michał Piróg i Joanna Krupa, którzy wspierali swój zespół przy zaprezentowaniu kwestii walki o prawa zwierząt. Wszystkie grupy przygotowały mocne filmy dotyczące społecznych problemów i świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.

 

Fot.: TVN/ Bartosz Krupa/East News

 

Tematem sesji zdjęciowej w siódmym odcinku "Top Model 8" były filmy animowane Disneya. Uczestnicy musieli wcielić się w czarne charaktery znane z tych produkcji, w czym pomagał im Misiek Koterski. Na zwycięzcę tego zadania czekała ekscytująca nagroda - wyjazd na premierę filmu "Czarownica 2" z Angeliną Jolie w roli głównej. Najlepiej wypadła Olga Kleczkowska, która wcieliła się w rolę Urszuli z filmu "Mała Syrenka". Jej zdjęcie zachwyciło Magdalenę Łuniewską - fotografkę, która wykonywała zdjęcia podczas tej sesji oraz całą ekipę. Dawid Woliński postanowił, że sam zadba o stylizację Olgi na czerwony dywan!

 

Olga Kleczkowska jako Urszula z "Małej Syrenki"

 

Klaudia Chojnacka>>> w roli Królowej Kier z "Alicji w Krainie Czarów"

 

Marcin Chowaniak jako Kapitan Hak z "Piotrusia Pana"

 

Sandra Dorsz - Cruella De Mon, "101 dalmatyńczyków"

 

 

CZYTAJ DALEJ >>>

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania