Sieć odzieżowa zatrudni fotografa

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się siecią sklepów odzieżowych, oferująca odzież i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Firma posiada ponad 80 salonów pod marką Szachownica zlokalizowanych w całym kraju oraz sklep online. Tworzymy zespół wyjątkowych, młodych ludzi, którzy inspirują się nawzajem i motywują do osiągania kolejnych celów.
Jeśli chcesz rozpocząć przygodę zawodową w jednej z największych polskich sieci odzieżowych, wyślij swoją ofertę na stanowisko Fotograf.

Twoje zadania:
 Fotografowanie produktów (packshoty) - odzież, bielizna, galanteria
 Fotografowanie modeli prezentujących odzież
 Przygotowywanie produktów do sesji
 Komponowanie zestawów ubrań na sesje (outfit’y)
 Przygotowywanie zdjęć produktowych do publikacji w serwisie (regulacja koloru, optymalizacja plików graficznych, retusz, kadrowanie, zmiana rozmiaru zdjęć produktowych)

Nasze oczekiwania:
 Doświadczenie w fotografii studyjnej, mile widziane w fotografii produktowej
 Znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop)
 Umiejętność szybkiego retuszowania zdjęć produktowych (duże ilości)
 Kreatywność i poczucie estetyki
 Zainteresowanie modą i śledzenie trendów
 Dbałość o szczegóły i dobra organizacji pracy
 Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
 Umowę o pracę
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (do negocjacji)
 Narzędzia pracy (sprzęt fotograficzny, komputer)
 Duży stopień samodzielności
 Prywatną opiekę zdrowotną
 Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
 Partnerską formę współpracy, koleżeńską atmosferę, szacunek przełożonych
 Możliwość współtworzenia bardzo dynamicznie rozwijającej się marki odzieżowej
Czekamy na Twoją kandydaturę!

Kategoria:
Miejscowość:
Bolesławiec
Województwo:
dolnośląskie
Dodane jako:
Informacja handlowa
Joart
Stylista
20 kwietnia 2018
690498103