SESJA TFP DLA MODELA

sesja tfp dla modela. zgloszenia z calego kraju. zapewniam nocleg,jedzenie, przejazdy na sesje. michalakmariusz.com / instagram/ kontakt telefoniczny.

Ze względu na liczne pytania postanowiłem zrobić mini kompendium podstawowych informacji nieodzownych do współpracy ze mną:
1. Sesja minimum jednodniowa z możliwością zakwaterowania, wyżywienia i noclegu.
Odpadają sesje 2-3 godzinne, zwłaszcza jeśli jesteś z daleka. Z doświadczenia wiem iż nie ma wtedy czasu na nic. Dominuje pośpiech zamiast skupienia i spokojnej atmosfery.
2. Sesja na zasadach Time For Pictures ( TFP ) a więc mój czas i talent w zamian za Twoje prawa autorskie do publikacji zdjęć.
3. Sesja na moich warunkach, moja wizja fotografii i moje miejscówki.
4. Nie wykonuje zdjęć w studio.
5. Wykorzystuję TYLKO naturalne światło.
6. Każdy model ma indywidualne miejsce plenerowe, unikalne i niepowtarzalne ( rzadko powtarzam sesję z tym samym modelem, jeśli dojdę do wniosku iż potencjał miejscówki nie został wykorzystany ).
7. Nie zwracam za dojazd chyba ze uznam inaczej. Jeśli uważasz, że jesteś wart kasy to znajdź fotografa, który odpowiada ci poziomem artystycznym i zapłaci za pozowanie !
8. Sesje wykonuję całkowicie bezpłatnie. Nie ponosisz kosztów wykonania zdjęć. Deklaruje również bezpłatny dojazd do Ciebie co nie znaczy iż nie przyjmę drobnych na gaz do mojego autka jeśli sam kulturalnie zaoferujesz; pali niewiele -bez obaw ;). Jeśli jesteś z daleka i jadę do Ciebie to zazwyczaj proszę o nocleg choćby na materacu w kuchni. Trudno abym wlekł się w ten sam dzień 200 czy 300 km nazad.
9. Otrzymujesz komplet zdjęć w formie cyfrowej i/lub papierowej (koszty druku odbitek i transportu kurierem- płacisz kurierowi przy odbiorze).
10. Miła atmosfera i możliwość pełnego dogadania ze mną. Wszystko na luzie ! Wspólnie kreślimy granice do jakich chcesz się posunąć w pozowaniu. Niczego nie wymuszam ani do niczego nie nakłaniam. Moją wizję fotografii masz na mojej www, więc wiesz czego się spodziewać. Pamiętaj iż najważniejszym celem jest ukazanie piękna twego ciała i sylwetki, stworzenie historii właściwej i unikatowej tylko dla Ciebie.
11. Nie robię sesji wszystkim a jedynie tym, którzy zapewnią mi wystarczająco odpowiedni poziom estetyczny co pozwoli na mój dalszy rozwój artystyczny.
12. Czas po którym otrzymasz opracowane zdjęcia jest długi, ze względu iż zajmuje się innym rodzajem fotografii, który pochłania moja uwagę w 90%.
13. Ludzka uczciwość i zaufanie to podstawa.
14. Traktuj innych tak jak chciałbyś aby Ciebie traktowano.
15. Jeśli brak ci cierpliwości - daruj sobie.
16. Dużo więcej informacji na: www.michalakmariusz.com ( należy przejrzeć a właściwie poczytać tekst we wszystkich zakładkach strony. Moją twórczość należy oglądać zawsze w ciszy muzyki która tam jest.
17. Punkt numer 14 jest tym najważniejszym – zapamiętaj proszę.

Kategoria:
Miejscowość:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
MichalakMariusz
Fotograf
14 sierpnia
787441455
Odpowiedz na ogłoszenie