Projektant odzieży wierzchniej

Zatrudnimy Projektanta odzieży wierzchniej.

Twoim zadaniem będzie:
• Projektowanie nowych modeli
• Współpraca z Głównym Projektantem przy tworzeniu kolekcji odzieży damskiej
• Sprawdzanie jakości i poprawności wykonania projektów i udział w przymiarkach modeli
• Rejestrowanie i aktualizowanie danych dotyczących projektów
• Wsparcie w bieżących zadaniach zespołu projektowego
• Proponowanie nowych, ciekawych rozwiązań projektowych
• Nadzorowanie procesu wykonania modeli
• Wyszukiwanie materiałów i dodatków do produkcji

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenie w projektowaniu odzieży wierzchniej
• znajomości konstrukcji odzieży, zasad kroju i szycia
• orientacji w branży modowej oraz znajomości najnowszych trendów
• kreatywności przy tworzeniu nowych projektów
• samodzielności i zaangażowania w wykonywanie zadań i umiejętność pracy w zespole
• wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
• pracę w firmie modowej
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• współpracę z doświadczonym zespołem
• możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy wysyłać na dres: d.bialobrzeska@boca.pl

Kategoria:
Miejscowość:
Radom
Województwo:
mazowieckie
Dodane jako:
Informacja handlowa
Dorota116
Projektant
14 grudnia 2021
+48502780325