HOSTESSA / RECEPCJONISTKA

Międzynarodowa firma z siedzibą w Warszawie do swojego biura w prestiżowej lokalizacji poszukuje Hostess / Recepcjonistek, które będą na pełen etat pracować w siedzibie.

Biura znajduje się w nowoczesnym w biurowcu z panoramicznym widokiem na Warszawę. Firma jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych w branży.

Poszukujemy dwóch osób, które pracując na Umowę o pracę na pełen etat będą pracowały w charakterze Hostessy / Recepcjonistki.

Firma jest jedną z największych w branży, siedziba w Polsce jest siedzibą na Europę.

Proponujemy Umowę o pracę, pełen etat. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, Multisport, kursy językowe, dodatek reprezentacyjny na ubrania i znakomitą atmosferę.

Zakres zadań:

Witanie i opieka na gośćmi i Klientami firmy
Przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania
Opieka nad recepcją - połączenia telefoniczne i poczta
Inne zadanie administracyjne zlecone przez przełożonych

Wymagania:

Doświadczenie w pracy Hostessy lub podobnej
Prezencja i umiejętność obsługi gości / Klientów
Kultura osobista i biznesowa
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (zapewniamy szkolenia i kursy)
Nienaganne maniery

Oferujemy stałą prac na pełen etat w prestiżowym biurowcu z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, a także atrakcyjne wynagrodzenie, znakomitą atmosferę, dodatek reprezentacyjny pakiet socjalny.

CV proszę przesłać na adres: kontakt@epcmes.pl

Kategoria:
Miejscowość:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Dodane jako:
Informacja handlowa
Recruiter
Fotograf
08 kwietnia 2021
500500500