Poznaj finalistki Miss Polski 2017! Która z nich otrzyma koronę?

Uroczysta gala Miss Polski 2017 już 3 grudnia, na żywo, na antenie Telewizji Polsat. O koronę najpiękniejszej Polki walczyć będą 24 kandydatki, które do finału konkursu trafiły z eliminacji regionalnych, odbywających się w całym kraju. W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z sesji wizerunkowej oraz jesienną odsłonę 24 finalistek walczących o koronę Miss Polski 2017. Która z nich ma szansę na wygraną?

 

W niedzielę, 3 grudnia, podczas gali Miss Polski 2017 finalistki pojawią się na scenie w kilku odsłonach, w tym m.in. w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych czy sukniach ślubnych. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz.

 

Zobacz portfolio Pauliny Maziarz >>>

 

Jak finalistki zaprezentują się podczas pokazów i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Przekonamy się już 3 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.


Dowiedz się więcej na temat Festiwalu Piękna 2017 >>>


Finalistki Miss Polski 2017

 

 

1.Kinga Choma - Miss Ziemi Sądeckiej (19 lat, 170 cm, Nowy Sącz)
- W najbliższym czasie planuję rozpocząć pierwszy rok studiów kosmetologicznych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. W przyszłości chciałabym otworzyć własny salon kosmetyczny. Interesuje się modelingiem, a także lubię aktywnie spędzać czas np. grać w siatkówkę i w squash. Moim marzeniem jest podróżować po całym świecie - uważam, że właśnie podróże najbardziej kształcą. Jest to nie tylko wiedza o miejscu do którego przyjeżdżam, ale także o ludziach, ich tradycjach, zwyczajach oraz kulturze którą trzeba szanować.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

2. Gajana Galstjan - Miss Opola (22 lata, 168 cm, Opole)
- Jestem Polką z ormiańskimi korzeniami. Studiuję kosmetologię w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Pracuję jako prezenterka w lokalnej telewizji oraz jestem trenerem personalnym. Interesują mnie media społecznościowe i sport, dlatego jestem bardzo aktywna w tych dziedzinach i z tym wiążę swoją przyszłość.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

3. Anna Jakubik - Miss Lubelszczyzny (20 lat, 177 cm, Serokomla)
- Studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II , gdzie mam okazję kształcić się na kierunku swojej największej pasji - pedagogice. Interesuje się również psychologią. Jestem wrażliwa i zaangażowana w pomoc drugiemu człowiekowi. Obecnie również jestem wolontariuszem w szpitalu dziecięcym oraz w Akademii Przyszłości. Wolny czas uwielbiam spędzać z bliskimi oraz w towarzystwie dobrej książki.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

4. Ewelina Jedynasta - Miss Ziemi Pomorskiej (20 lat, 177 cm, Gdynia)
- Studiuję oceanografię na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka podwodny świat i wszystko co jest z nim związane bardzo mnie interesował. I tak jest również obecnie. Dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Natomiast moją przygodę z konkursem piękności rozpoczęłam w tym roku i dzięki temu, że zostałam Miss Ziemi Pomorskiej trafiłam do konkursu Miss Polski. Jestem kreatywna i nie boję się ryzykować. Uwielbiam projektować i szyć odzież. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu zimowego.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

5. Angelika Kitlas - 1. Wicemiss Podlasia (23 lata, 174 cm, Białystok)

- Na co dzień studiuję architekturę na Politechnice Białostockiej. Jest to moja pasja i z tym wiążę swoją przyszłość. Poza uczelnią uwielbiam uprawiać sport, zgłębiać historię sztuki a w szczególności tą nowoczesną. W wolnych chwilach, siadam do pianina i gram - zwykle dla moich najbliższych.


Zobacz więcej zdjęć Angeliki Kitlas >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

6. Klaudia Kluczyk - 2. Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej (21 lat, 175 cm, Pszczyna)
- Studiuję pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w przyszłym roku wybieram się na studia magisterskie na kierunek resocjalizacja. Lubię pracować z dziećmi i im pomagać. Dlatego w przyszłości chciałabym zostać kuratorem i otworzyć swoje własne przedszkole. W związku z tym, iż byłam mażoretką, w wolnym czasie lubię powracać do tego tańca. Obecnie moim hobby jest gotowanie zdrowych potraw i pieczenie pysznych ciast.


Zobacz więcej zdjęć Klaudii Kluczyk >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

7. Natalia Kowalczyk - zielona karta Mazowsza (22 lata, 177 cm, Warszawa)
- Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych pierwszego stopnia na Uniwersytecie Warszawskim i stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Od października planuję kontynuację nauki na specjalizacji komunikacja międzynarodowa. Swoją przygodę z konkursem Miss Polski rozpoczęłam od startu w wyborach Miss Mazowsza. Wolny czas najchętniej spędzam w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno-charytatywnych, którego jestem propagatorką. Lubię nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbiam wszelkie zmiany i podróże!


Zobacz więcej zdjęć Natalii Kowalczyk >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

8. Anna Matulaniec - Miss Ziemi Radomskiej (18 lat, 178 cm, Radom)
- Jestem tegoroczną maturzystką Liceum Językowego im. Unii Europejskiej w Radomiu. Wolny czas spędzam aktywnie, jeżdżąc na rowerze, rolkach lub chodząc na siłownię. Interesuję się modelingiem i sportem.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

9. Marta Pałucka - casting ogólnopolski, Sopot (25 lat, 180 cm, Sopot)
- Pochodzę z Trójmiasta - to moje miejsce na Ziemi, bez szumu morza, piasku pod stopami i śpiewu mew czuje się nieswojo. Mimo przywiązania do miejsca, z którego pochodzę, uwielbiam podróżować i odwiedziłam już 22 kraje. W tym roku do mojej listy dołączy jeszcze kilka następnych. Uważam, że poznawanie świata jest cenniejsze niż jakiekolwiek dobra materialne. Moje codzienne życie jest podporządkowane dwóm pasjom - od 10 lat jestem profesjonalną modelką, a od dziecka zgłębiam swoje umiejętności w jeździe konnej jako zawodniczka skoków przez przeszkody i instruktor tego sportu.

 

Zobacz więcej zdjęć Marty Pałuckiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

10. Jagienka Preisner - 2. Wicemiss Podkarpacia (18 lat, 166 cm, Strzyżów)

- Na co dzień uczę się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. W maju przyszłego roku będę zdawać egzamin maturalny. Moją pasją jest taniec towarzyszki, który trenuję od ósmego roku życia. Posiadam najwyższą krajową klasę taneczną ,,A" w tańcach latynoamerykańskich.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


11. Natalia Roczniak - 1. Wicemiss Opolszczyzny (18 lat, 170 cm, Brzeg)
- Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu o profilu biologiczno - chemicznym. Obecnie jestem w klasie maturalnej, a po zakończeniu szkoły planuję rozwinąć swoją pasję związaną z modelingiem. W przyszłości planuję zajmować się dietetyką, ponieważ interesuje się prowadzeniem zdrowego trybu życia. Uwielbiam rozwijać swoje pasje. Od dzieciństwa tańczyłam taniec towarzyski, później przez cztery lata uczęszczałam na koło teatralne, a obecnie od ponad roku uczę się gry na gitarze. Ostatnio odkryłam również zamiłowanie do gotowania zdrowych potraw. Uwielbiam prowadzić aktywny tryb życia, to daje mi energię do działania i odkrywania nowych możliwości w życiu.

 

Zobacz więcej zdjęć Natalii Roczniak >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

Zobacz portfolio Seweryny Cieślika >>>

 

12. Aleksandra Serafin - zielona karta UK (22 lata, 173 cm, Londyn)
- Pochodzę z Niepołomic, pięknego miasteczka pod Krakowem, ale obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyłam uniwersytet na dwóch kierunkach: biznes i psychologia. We wrześniu rozpoczynam studia magisterskie w Londynie o specjalności zarządzanie lotnictwem. To właśnie dobra edukacja sprawiła, że jestem odważna i nie boję się wyzwań. Już po ukończeniu liceum, wyjechałam na rok do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczyłam się w amerykańskim college'u i opiekowałam się dziećmi. Jestem wolontariuszką w organizacji, która pomaga emigrantom odnaleźć się w nowym środowisku. Inspirują mnie ambitne osoby, kocham modę, podróże i polskie góry.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

Zobacz więcej finalistek >>>

 

 

13. Katarzyna Sikora - zielona karta Ziemi Pszczyńskiej (20 lat, 181 cm, Warszowice)
- Wybieram się w tym roku na studia medyczne, ponieważ od zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało. Chcę pomagać innym i marzę o tym, aby mój przyszły zawód dawał radość innym. W czasie wolnym podróżuję. Moje hobby to zbieranie kubków z miejsc, które zwiedziłam. Moja kolekcja wciąż się powiększa. Lubię również grać w piłkę ręczną i bilard.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


14. Michalina Sikorska - 2. Wicemiss Śląska (25 lata, 176 cm, Tychy)

- Studiuję architekturę wnętrz na stopniu magisterskim w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Na co dzień zajmuję się projektowaniem biur oraz sprzedażą designerskich mebli. Od dziecka moją pasją jest rysunek i marzę o tym, by rysować hiperrealistyczne portrety. Swoje umiejętności sprawdzam też w malarstwie. Ostatnio polubiłam również modeling. Uwielbiam podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Pozwala mi to oczyścić umysł i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Choć zwykle w moim życiu sporo się dzieje, to uwielbiam ten mój mały chaos.

 

Zobacz więcej zdjęć Michaliny Sikorskiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


15. Zuzanna Słaboszewska - casting ogólnopolski, Grodzisk Wielkopolski (21 lat, 178 cm, Grodzisk Wielkopolski)
- Jestem studentką drugiego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku zarzadzanie inżynierią produkcji. Interesuję się fotografią, fotomodelingiem i podróżami. Lubię aktywnie spędzać czas, np. na siłowni, pływać i jeździć rowerem. W życiu najważniejsi są dla mnie moi bliscy.

 

Zobacz więcej zdjęć Zuzanny Słaboszewskiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


16. Dominika Słaby - zielona karta Lubelszczyzny (21 lat, 177 cm, Lipówki k. Lublina)
- Uwielbiam podróżować, a przy tym poznawać kulturę i obyczaje innych narodów. Stąd między innymi moje studia - studentka trzeciego roku filologii słowiańskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Na co dzień staram się realizować moją pasję, jaką jest modeling . Wierzę, że wkrótce połączę oba zainteresowania i spełnię marzenia o największych światowych wybiegach.


Zobacz więcej zdjęć Dominiki Słaby >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


17. Kamila Świerc - Miss Opolszczyzny (18 lat, 178 cm, Opole)
- Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym.


Zobacz więcej zdjęć Kamili Świerc >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


18. Wioletta Urbańska - 1. Wicemiss Ziemi Elbląskiej (22 lat, 177 cm, Rybno)
- Studiuję na trzecim roku zarządzania i dowodzenia na Akademii Sztuki Wojennej. Moją pasją od wielu lat jest podróżowanie i modeling. Uwielbiam pozować do zdjęć i chodzić na wybiegach. Brałam udział w wielu pokazach mody organizowanych w Europie oraz w Azji, m.in. podczas China Fashion Week. Lubię poznawać kulturę i kuchnię innych krajów. A najbardziej kocham zwierzęta i swoją rodzinę.

 

Zobacz więcej zdjęć Wioletty Urbańskiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


19. Oliwia Walczak - casting ogólnopolski, Kutno (20 lat, 178 cm, Kutno)
- Jestem studentką drugiego roku zarządzania na jednej z warszawskich uczelni . Interesuje mnie świat mody i pragnę rozwijać się w modelingu. Uwielbiam być przed obiektywem i na wybiegu. Sport i zdrowy tryb życia jest dla mnie bardzo ważny.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

20. Alicja Zalewska - zielona karta UK (20 lat, 177 cm, Ipswich, Wielka Brytania)

- Obecnie mieszkam i studiuję w Wielkiej Brytanii. Jestem zodiakalnym lwem. Moją pasją jest modeling, z którym wiąże swoją przyszłość oraz sport, szczególnie siłownia, gdzie spędzam większość wolnego czasu. Jestem osobą pełną życia, promienną - na mojej twarzy zawsze widnieje uśmiech.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


21. Paulina Zgoda - Miss Regionu Kujawsko - Pomorskiego (21 lat, 174 cm, Bydgoszcz)
- Studiuję psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej. W przyszłości chciałabym być coachem. Moim celem jest pomoc innym poprzez motywacje. Oprócz tego moją drugą połowę serca zajmuje pływanie. Trenowałam pływanie przez 7 lat i do tej pory uwielbiam ten sport. Poza tym, ta dyscyplina sportowa jest moim lekiem na rozluźnienie mięśni po ciężkim dniu. Inne moje zainteresowania to modeling, psychologia, marketing.

 

Zobacz więcej zdjęć Pauliny Zgody >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

22. Marta Ziębakowska - Miss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 173 cm, Łódź)
- Studiuję na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Moją pasją są podróże, medycyna, języki obce oraz modeling. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, regularnie chodzę na siłownię, pływam oraz uprawiam jogging. W życiu najważniejsi są dla mnie rodzina i przyjaciele - bez ich wsparcia nie zaszłabym tak daleko w konkursie. W przyszłości chciałabym ukończyć specjalizacje z dermatologii bądź chirurgii i otworzyć klinikę medycyny estetycznej.


Zobacz więcej zdjęć Marty Ziębakowskiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

23. Katarzyna Żydek - Miss Beskidów (24 lata, 170 cm, Rzyki k.Andrychowa)

- Jestem studentką piątego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ochrona środowiska oraz na drugim roku Uniwersytetu Rolniczego na inżynierii środowiska. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, a zimą jeździć na łyżwach, nartach czy snowboardzie. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, która zawsze mnie wspiera.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


24. Karolina Źródłowska - 1. Wicemiss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 168 cm, Ksawerów k. Łódzi)
- Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale filologicznym o kierunku nowe media i kultura cyfrowa. Na co dzień pracuje jako trener personalny, pomagam kobietom przy pracy nad ich wymarzoną sylwetką. W wolnym czasie gotowanie oraz sesje zdjęciowe sprawią mi najwięcej przyjemności.


Zobacz więcej zdjęć Karoliny Źródłowskiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (2)

Skomentuj
Gregory_Photography
Fotograf
24 listopada 2017
super ekipa!
scieslik
Fotograf
22 listopada 2017
:)