Poznaj finalistki Miss Polski 2017! Która z nich otrzyma koronę?

Uroczysta gala Miss Polski 2017 już 3 grudnia, na żywo, na antenie Telewizji Polsat. O koronę najpiękniejszej Polki walczyć będą 24 kandydatki, które do finału konkursu trafiły z eliminacji regionalnych, odbywających się w całym kraju. W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z sesji wizerunkowej oraz jesienną odsłonę 24 finalistek walczących o koronę Miss Polski 2017. Która z nich ma szansę na wygraną?

 

W niedzielę, 3 grudnia, podczas gali Miss Polski 2017 finalistki pojawią się na scenie w kilku odsłonach, w tym m.in. w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych czy sukniach ślubnych. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz.

 

Zobacz portfolio Pauliny Maziarz >>>

 

Jak finalistki zaprezentują się podczas pokazów i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Przekonamy się już 3 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.


Dowiedz się więcej na temat Festiwalu Piękna 2017 >>>


Finalistki Miss Polski 2017

 

 

1.Kinga Choma - Miss Ziemi Sądeckiej (19 lat, 170 cm, Nowy Sącz)
- W najbliższym czasie planuję rozpocząć pierwszy rok studiów kosmetologicznych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. W przyszłości chciałabym otworzyć własny salon kosmetyczny. Interesuje się modelingiem, a także lubię aktywnie spędzać czas np. grać w siatkówkę i w squash. Moim marzeniem jest podróżować po całym świecie - uważam, że właśnie podróże najbardziej kształcą. Jest to nie tylko wiedza o miejscu do którego przyjeżdżam, ale także o ludziach, ich tradycjach, zwyczajach oraz kulturze którą trzeba szanować.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

2. Gajana Galstjan - Miss Opola (22 lata, 168 cm, Opole)
- Jestem Polką z ormiańskimi korzeniami. Studiuję kosmetologię w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Pracuję jako prezenterka w lokalnej telewizji oraz jestem trenerem personalnym. Interesują mnie media społecznościowe i sport, dlatego jestem bardzo aktywna w tych dziedzinach i z tym wiążę swoją przyszłość.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

3. Anna Jakubik - Miss Lubelszczyzny (20 lat, 177 cm, Serokomla)
- Studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II , gdzie mam okazję kształcić się na kierunku swojej największej pasji - pedagogice. Interesuje się również psychologią. Jestem wrażliwa i zaangażowana w pomoc drugiemu człowiekowi. Obecnie również jestem wolontariuszem w szpitalu dziecięcym oraz w Akademii Przyszłości. Wolny czas uwielbiam spędzać z bliskimi oraz w towarzystwie dobrej książki.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

4. Ewelina Jedynasta - Miss Ziemi Pomorskiej (20 lat, 177 cm, Gdynia)
- Studiuję oceanografię na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka podwodny świat i wszystko co jest z nim związane bardzo mnie interesował. I tak jest również obecnie. Dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Natomiast moją przygodę z konkursem piękności rozpoczęłam w tym roku i dzięki temu, że zostałam Miss Ziemi Pomorskiej trafiłam do konkursu Miss Polski. Jestem kreatywna i nie boję się ryzykować. Uwielbiam projektować i szyć odzież. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu zimowego.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

5. Angelika Kitlas - 1. Wicemiss Podlasia (23 lata, 174 cm, Białystok)

- Na co dzień studiuję architekturę na Politechnice Białostockiej. Jest to moja pasja i z tym wiążę swoją przyszłość. Poza uczelnią uwielbiam uprawiać sport, zgłębiać historię sztuki a w szczególności tą nowoczesną. W wolnych chwilach, siadam do pianina i gram - zwykle dla moich najbliższych.


Zobacz więcej zdjęć Angeliki Kitlas >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

6. Klaudia Kluczyk - 2. Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej (21 lat, 175 cm, Pszczyna)
- Studiuję pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w przyszłym roku wybieram się na studia magisterskie na kierunek resocjalizacja. Lubię pracować z dziećmi i im pomagać. Dlatego w przyszłości chciałabym zostać kuratorem i otworzyć swoje własne przedszkole. W związku z tym, iż byłam mażoretką, w wolnym czasie lubię powracać do tego tańca. Obecnie moim hobby jest gotowanie zdrowych potraw i pieczenie pysznych ciast.


Zobacz więcej zdjęć Klaudii Kluczyk >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

7. Natalia Kowalczyk - zielona karta Mazowsza (22 lata, 177 cm, Warszawa)
- Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych pierwszego stopnia na Uniwersytecie Warszawskim i stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Od października planuję kontynuację nauki na specjalizacji komunikacja międzynarodowa. Swoją przygodę z konkursem Miss Polski rozpoczęłam od startu w wyborach Miss Mazowsza. Wolny czas najchętniej spędzam w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno-charytatywnych, którego jestem propagatorką. Lubię nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbiam wszelkie zmiany i podróże!


Zobacz więcej zdjęć Natalii Kowalczyk >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

8. Anna Matulaniec - Miss Ziemi Radomskiej (18 lat, 178 cm, Radom)
- Jestem tegoroczną maturzystką Liceum Językowego im. Unii Europejskiej w Radomiu. Wolny czas spędzam aktywnie, jeżdżąc na rowerze, rolkach lub chodząc na siłownię. Interesuję się modelingiem i sportem.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

9. Marta Pałucka - casting ogólnopolski, Sopot (25 lat, 180 cm, Sopot)
- Pochodzę z Trójmiasta - to moje miejsce na Ziemi, bez szumu morza, piasku pod stopami i śpiewu mew czuje się nieswojo. Mimo przywiązania do miejsca, z którego pochodzę, uwielbiam podróżować i odwiedziłam już 22 kraje. W tym roku do mojej listy dołączy jeszcze kilka następnych. Uważam, że poznawanie świata jest cenniejsze niż jakiekolwiek dobra materialne. Moje codzienne życie jest podporządkowane dwóm pasjom - od 10 lat jestem profesjonalną modelką, a od dziecka zgłębiam swoje umiejętności w jeździe konnej jako zawodniczka skoków przez przeszkody i instruktor tego sportu.

 

Zobacz więcej zdjęć Marty Pałuckiej >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

10. Jagienka Preisner - 2. Wicemiss Podkarpacia (18 lat, 166 cm, Strzyżów)

- Na co dzień uczę się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. W maju przyszłego roku będę zdawać egzamin maturalny. Moją pasją jest taniec towarzyszki, który trenuję od ósmego roku życia. Posiadam najwyższą krajową klasę taneczną ,,A" w tańcach latynoamerykańskich.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik


11. Natalia Roczniak - 1. Wicemiss Opolszczyzny (18 lat, 170 cm, Brzeg)
- Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu o profilu biologiczno - chemicznym. Obecnie jestem w klasie maturalnej, a po zakończeniu szkoły planuję rozwinąć swoją pasję związaną z modelingiem. W przyszłości planuję zajmować się dietetyką, ponieważ interesuje się prowadzeniem zdrowego trybu życia. Uwielbiam rozwijać swoje pasje. Od dzieciństwa tańczyłam taniec towarzyski, później przez cztery lata uczęszczałam na koło teatralne, a obecnie od ponad roku uczę się gry na gitarze. Ostatnio odkryłam również zamiłowanie do gotowania zdrowych potraw. Uwielbiam prowadzić aktywny tryb życia, to daje mi energię do działania i odkrywania nowych możliwości w życiu.

 

Zobacz więcej zdjęć Natalii Roczniak >>>

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

Zobacz portfolio Seweryny Cieślika >>>

 

12. Aleksandra Serafin - zielona karta UK (22 lata, 173 cm, Londyn)
- Pochodzę z Niepołomic, pięknego miasteczka pod Krakowem, ale obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyłam uniwersytet na dwóch kierunkach: biznes i psychologia. We wrześniu rozpoczynam studia magisterskie w Londynie o specjalności zarządzanie lotnictwem. To właśnie dobra edukacja sprawiła, że jestem odważna i nie boję się wyzwań. Już po ukończeniu liceum, wyjechałam na rok do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczyłam się w amerykańskim college'u i opiekowałam się dziećmi. Jestem wolontariuszką w organizacji, która pomaga emigrantom odnaleźć się w nowym środowisku. Inspirują mnie ambitne osoby, kocham modę, podróże i polskie góry.

 

fot. Dorota Tyszka

 

fot. Seweryn Cieślik

 

Zobacz więcej finalistek >>>

 

Komentarze (2)

Skomentuj
Gregory_Photography
Fotograf
24 listopada 2017
super ekipa!
scieslik
Fotograf
22 listopada 2017
:)