Top Model 8: Emocjonująca wyprawa uczestników

Modele i modelki wyjechali do Tel Awiwu! Czekały tam na nich zadania wymagające kreatywności oraz wczucia się w klimat izraelskiego miasta. Kto poradził sobie najlepiej, a dla kogo wyprawa okazała się końcem przygody?

 

 

Zobacz też: Ania Jaroszewska w Maxmodels >>>

 

Ostatni odcinek "Top Model" upłynął pod znakiem zagranicznych przygód. Oprócz zachwycających widoków izraelskich uliczek, zobaczyliśmy także krótką relację z wyjazdu Olgi Kleczkowskiej na premierę filmu "Czarownica 2" z Angeliną Jolie. Była to nagroda dla Olgi za zrobienie najlepszego zdjęcia w sesji z poprzedniego odcinka - uczestnicy musieli wcielić się w czarne charaktery z filmów animowanych. Na premierę, która odbyła się w Moskwie, Olgę ubrał sam Dawid Woliński, który też towarzyszył dziewczynie podczas premiery. Polka wyglądała zniewalająco w krótkiej, czarnej sukience, która nawiązywała do klimatu filmu do tego stopnia, że zgromadzeni goście myśleli, że Olga występowała w tej produkcji. Natomiast relacje zagranicznych mediów z premiery wyraźnie wskazywały na to, że gwiazdami tego wydarzenia były Michelle Pfeiffer i... Olga Kleczkowska!

 

 

W ósmym odcinku programu uczestnicy wyjechali za granicę - prosto do słonecznego Izraela! Michał Piróg całkowicie zaskoczył aspirujących modeli informacją o wyjeździe. Na spakowanie swoich walizek mieli zaledwie 20 minut, ale mimo tego przyjęli wiadomość o podróży bardzo entuzjastycznie, ich radość była ogromna!

 

 

Podczas pierwszego zadania w Tel Awiwie uczestnicy dobrali się w pary, których misją było zrobienie sobie nawzajem zdjęcia tabletem w wyszukanej pozie na plaży. Modele i modelki pozowali w otoczeniu izraelskich fal na deskach surfingowych, których opanowanie naprawdę nie było łatwe. Dodatkowo musieli zapanować nad presją czasu, bo na wykonanie zadania mieli zaledwie 15 minut. Zadanie wygrała Sandra Dorsz, a w nagrodę otrzymała możliwość połączenia się na wideokonferencji z wybraną przez siebie osobą. Zwycięskie zdjęcie zrobiła jej Klaudia, dlatego ona także mogła  porozmawiać ze swoimi bliskimi.

 

 

 

 

Kolejnym zadaniem było przygotowanie w grupach relacji do mediów społecznościowych. Wymagało to od uczestników pomysłowości. Ich zdjęcia miały opisywać hashtagi: miasto smaku, miasto mody i miasto zabawy. Materiały były przygotowywane w trzech miejscach Tel Awiwu: na bazarze, w okolicy butiku projektanta i przy fontannie. Każda z grup robiła wszystko, żeby zdjęcie wyszło jak najlepiej. Niektórzy z nich zdecydowali się nawet na wejście do fontanny w samym centrum miasta. Tym razem zwyciężyła grupa, którą tworzyli: Michał, Ania, Klaudia i Staszek.

 

Zobacz więcej zdjęć Kingi Wawrzyniak >>>

 

 

Finałowa sesja zdjęciowa odbyła się w wąskich uliczkach Jerozolimy i miała oddawać klimat "city break". Wiele emocji wzbudziło ogłoszenie, że Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz w tym zadaniu będą stanowili parę. Okazało się, że pozostali uczestnicy zauważyli między Sandrą i Staszkiem wyraźną sympatię, a może nawet zauroczenie. Dlatego świetnie poszło im odegranie zakochanej pary, która robiła sobie zdjęcia na bazarze.

 

Następną parę stworzyli Dawid i Kinga, którzy przyznali, że nie najlepiej dogadują się w domu, jednak wspólne pozowanie wyszło im świetnie. Najtrudniej było zgrać się Klaudii El Dursi i Marcinowi Chowaniakowi. Ich zadaniem było pokazanie emocji i łączącego ich uczucia, ale okazało się to dla nich wyjątkowo trudne. Klaudia narzekała na to, że Marcin nie potrafi współpracować z nią przy pozowaniu i próbie oddania romantycznego nastroju. Klaudia Chojnacka pozowała z Anią Jaroszewską w samym środku świętego miasta. Zadaniem dziewczyn było dynamiczne spacerowanie uliczkami, które miały przemierzać tak pewnie, jakby szły po paryskim wybiegu. Ostatni duet to Olga i Michał, których rola również nie była prosta. Mieli pozować w ruchu wybiegając z bazaru. Choć poradzili sobie sprawnie z tym zadaniem,  to ich finałowe zdjęcie nie spodobało się jurorom.

 

Dużo zdjęć Klaudii El Dursi >>>

 

Gościem specjalnym wczorajszego odcinka była Ranita Sobańska, dyrektor kreatywna jednej z wiodących marek sportowych w Polsce. Pomagała ona podjąć jurorom decyzje dotyczącą tego, komu najlepiej udało się oddać wyjątkowy klimat miasta i dla kogo ta podróż była ostatnią przygodą w programie.

 

Zwyciężczynią tego odcinka została Sandra, a ostatni raz w "Top Model" zobaczyliśmy Marcina Chowaniaka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: TVN/fot.Bartosz Krupa

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania