Top Model 9: Czas na Fashion Week!

Wielki finał dziewiątej edycji „Top Model” za pasem! Na ostatniej prostej uczestnicy mieli okazję zweryfikować swoje wyobrażenia o pracy w świecie mody, biorąc udział w Ateńskim Fashion Weeku. Kto poradził sobie najlepiej, a kto z aspirujących modeli i modelek musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej tuż przed wielkim finałem?

 

 

Czas na Fashion Week!


Tegoroczna, wyjątkowa odsłona tygodnia mody, na którym uczestnicy „Top Model" mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, odbyła się w słonecznej Grecji. Ze względu na pandemię koronawirusa zmieniono formułę Ateńskiego Fashion Weeka. Kreacje każdego z projektantów były prezentowane w filmach modowych i pokazywane online. Za ostateczny wygląd klipów odpowiadała amerykańska producentka Stephanie Bargas. Uczestnicy programu wzięli udział w kręceniu modowych klipów dla takich projektantów jak Lakis Gavalas, Giannis Togokos czy Vassilis Zoulias.

 

Wyjątkowa odsłona greckiego tygodnia mody wymagała od uczestników programu „Top Model" ogromnej kreatywności oraz niezwykłej plastyczności. Jeden z klipów modowych nagrywany był na mokrej trawie. Dodatkowym utrudnieniem byli wszechobecni ludzie, którzy obserwowali nagrania. W kolejnym klipie modowym uczestnicy prezentowali natomiast nieszablonowego kreacje, wykonując figury baletowe.

 

 

Filmik dla Giannisa Togokosa był z kolei podzielony na dwie części. W pierwszej - kobiecej i delikatnej - wzięły udział Karolina, Weronika oraz Maja, które prezentowały eleganckie stroje. W sportowej odsłonie klipu mogliśmy natomiast oglądać Mikołaja oraz Mariusza prezentujących stroje skacząc na trampolinie. W ostatnim, bajkowym i romantycznym pokazie znanego kreatora mody Vassilisa Zouliasa wzięły udział Karolina oraz Maja. W tym show zabrakło Weroniki oraz Mariusza i Mikołaja. Atmosfera wielkiego świata mody zrobiła ogromne wrażenie na uczestnikach programu, którzy świetnie poradzili z tym wyzwaniem. Ich pracę doceniło nie tylko jury, ale również projektanci oraz choreografka klipów modowych.

 

Zobacz najpiękniejsza zdjęcia modelek i modeli >>>

 

 

Ostatnia prosta do spełnienia marzeń

 

O awansie do finału zadecydowała wyjątkowa sesja zdjęciowa na malowniczej wyspie Hydra, w miejscu, w którym obowiązuje powszechny zakaz poruszania się samochodami. Fotografie podczas inspirowanej latami 70. sesji zdjęciowej wykonał sam Marcin Tyszka. Uczestnicy pozowali w dwóch kreacjach, które zostały przygotowane przez gościa specjalnego - stylistkę Marilene Caragianni.


 

 

 

 

 

Na ostatnim panelu jury zadecydowało, kto z półfinałowej piątki, będzie miał szansę na zwycięstwo w programie i zdobycie tytułu Top Model. Decyzją oceniającyc w wielkim finale znaleźli się: Weronika oraz Mikołaj. Modowe show musieli natomiast opuścić: Maja, Karolina oraz Mariusz. Nieobecność w wielkim finale tego ostatnio wywołała w mediach społecznościowych lawinę negatywnych opinii. Dla wielu internautów Mariusz był faworytem tej odsłony show i to właśnie on powinien ją wygrać.

 

Do wybranych w Grecji finalistów miała dołączyć jedna z osób, która z uwagi na pandemię koronawirusa nie mogła udać się na fashion weeka. O awans do wielkiego finału w Polsce walczyli: Ernest, Dominic oraz Patrycja. W dogrywce uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej oraz w filmie modowym pod reżyserią Marcina Ziółko.

 

Zobacz więcej zdjęć Ernesta >>>

 

 

Z trójki uczestników biorących udział w dogrywce do finału miała przejść tylko jedna osoba. Jury jednogłośnie zdecydowało, że o wygraną w programie zawalczy Patrycja, która świetnie poradziła sobie z wymagającymi zadaniami. Nie obyło się jednak bez niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Jury zadecydowało bowiem, że szansę w walce o zwycięstwo dostanie również Dominic. Tym samym w wielkim finale na żywo o wygraną i tytuł Top Model walczyć będą: Weronika, Patrycja, Mikołaj oraz Dominic. Komu będziecie kibicować na ostatniej prostej do zwycięstwa?

 

 

K.Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Materiały prasowe TVN

 

Czytaj też:

 

Co z finałem "Top Model"? Pandemia pokrzyżowała plany >>>

 

Zacięta walka o półfinał >>>


Naga sesja w "Top Model" >>>

 

Sesja łóżkowa w "Top Model". Tak gorącej sesji jeszcze nie było >>>

 

Komentarze (2)

Skomentuj
aneett
Modelka
23 listopada 2020
Trzymam kciuki za Patrycję.
Szkoda, że nie Mariusz odpadł.
oio_oio
Retuszer
23 listopada 2020
ciekawe, kto wygra