Veronica Bielik: Kim jest królowa polskich mediów społecznościowych?

Veronica Bielik to polska modelka i influencerka. Choć jej nazwisko nie należy do tych najbardziej znanych w show-biznesie, to właśnie ją można nazwać królową polskiego internetu. W rankingu najbardziej popularnych instagramerów w Polsce daleko w tyle pozostawia Ewę Chodakowską, Annę Lewandowską, Joanne Kurpę, Julię Wieniawę czy Maffashion. Więcej obserwatorów niż ona zgromadził jedynie Robert Lewandowski! Co stoi za sukcesem pięknej Weroniki?

 

 

Zobacz więcej zdjęć Weroniki w Maxmodels >>>

 

Veronica w wielu wywiadach przyznawała, że tak spektakularny sukces i popularność w mediach społecznościowych zaskoczyły ją samą. Swój profil na Instagramie budowała publikując tam zdjęcia przedstawiające jej metamorfozę i pracę nad ciałem. Nie spodziewała się jednak, że jej kontem zainteresuje się tyle osób. Dziewczyna może pochwalić się obecnie prawie trzema milionami obserwatorów na Instagramie, co plasuje ją na drugim miejscu w rankingu najbardziej popularnych instagramerów w Polsce. Dla porównania, Maffashion - infuencerka i blogerka modowa, odnosząca bardzo duże sukcesy na całym świecie, zgromadziła dotąd około 1,3 miliona followersów.

 

Młoda Polka z wykształcenia jest prawnikiem. Skończyła szkołę prawniczą z tytułem magistra, jednak nie wiąże z tą dziedziną swoich najbliższych planów. Do branży prawniczej planuje wrócić w przyszłości, a obecnie skupia się na przekształcaniu swojego konta na Instagramie w intratny biznes - a trzeba przyznać, że idzie jej to bardzo dobrze! Profil Weroniki skoncentrowany jest wokół tematyki lifestylowej, podróżniczej, treningowej. Jednak ogromną popularność w internecie przyniosło dziewczynie przede wszystkim publikowanie zdjęć w bieliźnie i w bikini.

 

Modelka może pochwalić się figurą, która przez wielu uważana jest za perfekcyjną. Wygląd infuencerki jest do tego stopnia zgodny z dzisiejszymi ideałami piękna, że niejednokrotnie musiała ona udowadniać, że jej zdjęcia nie są manipulacją z programu graficznego, a ona naprawdę tak wygląda. W internecie wciąż krąży wiele zdjęć, które mają udowodnić, że dziewczyna nadmiernie retuszuje swoje fotografie i oszukuje obserwatorów. Weronika zaprzecza tego typu doniesieniom. W końcu należy pamiętać, że wiele zależy także od pozy i odpowiedniego doboru kadru.

 

Jaki jest jej przepis na zdobycie tak dużej popularności w social mediach? W jednym z wywiadów kobieta przyznała, że kluczem do sukcesu jest oczywiście praca włożona w przygotowywanie i publikowanie treści, ale i w dbanie o swoje ciało, które jest narzędziem jej pracy. Nie obędzie się też bez szczęścia, które według dziewczyny w dużej mierze przyczyniło się do tego, że udało jej się wybić. Weronika przyznała także, że czas, gdy rozwijała swój profil, zbiegł się z czasem, kiedy algorytm Instagrama był korzystny dla profilów takich, jak jej. Teraz śledzą ją obserwatorzy nie tylko z Polski, ale z całego świata. To otworzyło jej drzwi do współpracy z wieloma markami.

 

 

Piękna modelka otwarcie przyznaje, że przekształcenie Instagrama w biznes jest spełnieniem jej marzeń. Współpracuje z firmami z całego świata i za pośrednictwem mediów społecznościowych promuje ich produkty czy usługi. Daje jej to możliwość spełniania swoich pasji, którymi są, jak mówi - podróżowanie i poznawanie innych kultur. Bielik twierdzi też, że swoją silną obecnością w social mediach motywuje i zachęca inne kobiety do tego, aby spełniały swoje marzenia i odważnie wstępowały do świata biznesu.

 

 

Weronice z pewnością nie można odmówić przemyślanej i konsekwentnej strategii w budowaniu swojej pozycji w świecie internetowego marketingu. Zdjęcia, które prezentuje na swoim profilu zdają się przedstawiać wymarzone przez większość jej obserwatorów życie. Idealny wygląd, rajskie plaże, egzotyczne podróże - nic dziwnego, że jej profilem zainteresowało się tak wielu internautów.


Pierwsza piątka najbardziej popularnych, polskich kont na Instagramie w Polsce, według platformy Daily Dose of Beauty, wygląda następująco:


1. Robert Lewandowski (obserwujących: 16 852 864)
2. Weronika Bielik (obserwujących: 2 794 887)
3. Anna Lewandowska (obserwujących: 2 649 626)
4. Wojciech Szczęsny (obserwujących: 2 634 484)
5. Stuart Alexander Kluz - Burton (obserwujących: 2 171 697)

 

Myślicie, że Weronika ma szansę dorównać w liczbie obserwujących Robertowi Lewandowskiemu?

 

Portfolio Weroniki Bielik w Maxmodels >>>

 

 

Zdjęcie główne: Weronika_Bielik

Kamila Bińczak-Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

 

Komentarze (15)

Skomentuj
ArtAndrzej
Fotograf
28 kwietnia
Równie piękną modelką jest :
https://www.maxmodels.pl/modelka-nataliakacprzyk/portret-zdjecie-8901778.html

I też zasługuje na miano supermodelki w alei sławy.
carolineee
Modelka
16 kwietnia
Moze najrozsądniej byłoby postępować w myśl zasady : "Nie oceniaj"! i tym optymistycznym akceptem przesyłam wszystkim pozytywną energie...duzo zdrowia :)
klaudiaxdxp
Modelka
04 kwietnia
Wyciete żebra, zrobione pośladki, biust i cała twarz, hitem było jedno selfie gdzie miała zdeformowane ucho i szczeke przez nieudolny retusz hahaha Chłopak mojej kolezanki chodzil z nia do szkoly, w wieku kilkunastu lat miała sponsora i każdy wie ze ma kupione follow.
ArtAndrzej
Fotograf
03 kwietnia
Podobna do ALI BADGET
Piękna
brenczyk
Fotograf
03 kwietnia
A ari_maj? ma 1,4 mln i nawet ma konto u Was :D
ClaudiaC22
Modelka
01 kwietnia
Bardzo fakna dziewczyna. Zawsze odpisze na instagramie