Wersja mobilna

Dodano: 06.05.2015

Od dzisiaj MaxModels.pl jest dostępne także w wersji mobilnej. Od teraz korzystanie z serwisu na telefonach będzie zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze!

 

7 maja wprowadzamy mobilną wersję MaxModels.pl. Jeśli korzystasz z serwisu na telefonie, automatycznie zostaniesz przeniesiony do wersji, w której znacznie łatwiej jest nawigować - przeglądać zdjęcia, komentować je i oceniać czy wysyłać wiadomości.

 

Pamiętajcie, że wersja mobilna nie jest identyczna z tą, z której korzystacie na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Jest uproszczona, co oznacza, że nie wszystkie funkcje są w niej dostępne, a także wizualnie różni się od klasycznej. Dodatkowo w zależności od modelu telefonu, systemu operacyjnego czy przeglądarki mogą wystąpić pewne różnice.

 

W wersji mobilnej wprowadziliśmy nowe menu nawigacyjne, a wiadomości i referencje są dostosowane do wymogów urządzeń mobilnych, przez co wygodniej możecie się komunikować.

 

 

 

Od tej pory za pomocą telefonu szybciej dotrzecie także do najnowszych i najbardziej dla Was interesujacych ogłoszeń czy artykułów. W wersji mobilnej dostępna jest wyszukiwarka, jednak ilość filtrów jest w niej zmniejszona do kilku podstawowych. Przy planowaniu projektu, w którym zależy Wam na konkretnym zawężeniu grupy potencjalnych współtwórców, zachęcamy do skorzystania ze standardowej wersji serwisu.

 

Jeśli wolicie korzystać z wersji klasycznej - w stopce serwisu mobilnego znajdziecie przycisk Wersja klasyczna, który umożliwi Wam przejście do MaxModels.pl, jakie znaliście do tej pory.

 

Mamy nadzieję, że mobilne MaxModels.pl ułatwi Wam kontaktowanie się z innymi i szybkie sprawdzenie nowości w serwisie - niezależnie od tego, gdzie jesteście :)

 

Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i sugestie - chcemy, aby wersja mobilna możliwie najbardziej spełniała Wasze oczekiwania. Piszcie do nas wysyłając wiadomości prywatne na oficjalny profil MaxModels.pl lub adres mailowy: serwis@maxmodels.pl .

 

Pozdrawiamy,

Zespół Maxmodels.pl

 

Komentarze (41)

Skomentuj
Chochlik
Modelka
09 czerwca 2021
Też tak miałam. Jak przestałam używać emotikon problem zniknął
Bialy_Wilk_35
Fotograf
02 maja 2021
Niemoge zmienić sfoich danych ani dodać zdjęcia. Proszę o pomoc
FotoDotyk
Fotograf
17 listopada 2020
Witam, jak wrócić do wersji mobilnej na telefonie?
konto usunięte
23 kwietnia 2018
gdzie ta wersja mobilna do pobrania?
Krzy
Fotograf
04 kwietnia 2018
Jak wrocic do wersji mobilnej gdy przez przypadek wybralo sie wersje klasyczna?
agata-alexandra-lilly
Modelka
01 grudnia 2017
Nie moge dodać zdjęć, pomocy!
Impresja
Modelka
19 listopada 2017
Czemu nie można dodawać zdjęć ???
emdabrowska
Modelka
16 czerwca 2017
Jak wrócić z klasycznej wersji na wersję mobilną?
beginnerphotographer
Fotograf
04 czerwca 2017
Czekam na apke bylaby to super sprawa tak jak 500px
krispi
Fotograf
26 kwietnia 2017
Mam problem z wysyłaniem wiadomosci. Czasem wyślę innym razem mam na czerwono... Pliki cookies i pamięć w telefonie mam czystą... Oczywiście telefon na androidzie. Ktoś może miał taki problem?