Wszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscu

"Sekrety koreańskiego piękna. Przełomowy przewodnik po pielęgnacji skóry i makijażu" autorstwa Kerry Thompson & Coco Park to najnowsza pozycja wydawnictwa Quello. Niezależnie od tego, czy poznałaś już sekrety urody Koreanek, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie koreańskiego piękna, ta książka pozwoli ci zmienić swój pielęgnacyjny rytuał na bardziej skuteczny.

 

 

Początki koreańskiej kultury piękna sięgają czasów Epoki Trzech Królestw. Wierzono wówczas, że atrakcyjny wygląd zewnętrzny potrafi przeniknąć do wewnętrznego „ja". Z tych przekonań zrodziła się kultura, w której kosmetykami interesowały się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zachodnie koncerny kosmetyczne od lat szukają inspiracji wśród azjatyckich produktów. Dzieje się tak ze względu na to, że w Korei jest silna tendencja do adaptowania w kosmetyce odkryć z sektora biomedycznego. Wysoka jakość, innowacyjność, konkurencyjne ceny i wizualna atrakcyjność koreańskich produktów sprawiają, że kosmetyki budzą ogromne zainteresowanie na całym świecie.

 

Doświadczeniem w pielęgnacji cery podzielą się z tobą Kerry Thompson i Coco Park, znane i wpływowe ekspertki K-beauty. Według nich właściwe zrozumienie cery, zidentyfikowanie jej problemów, jest pierwszym i podstawowym krokiem do piękna. Dzięki ich poradom dowiesz się:

 

* jak precyzyjnie określić potrzeby swojej skóry: każda cera jest wyjątkowa

* jak pośród różnych kosmetyków wybrać tylko te, których skladniki są najlepsze dla twojej skóry

* jak zbudować własny rytuał pielęgnacyjny, dostosowany do twojego typu cery

 

Pewnie się zdziwisz, ale według Kerry i Coco, wcale nie musisz kupować koreańskich kosmetyków, by stworzyć koreański rytuał! Wystarczą te z twojej kosmetyczki!

 

Ten genialny przewodnik po świecie koreańskiego piękna sprawi, że z uśmiechem udasz się na zakupy, które nie obciążą twojego portfela. A twoja cera z każdym dniem stanie się wizytówką ciebie.

 

 

Premiera książki "Sekrety koreańskiego piękna" już 5 czerwca.

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe


Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania