Wybierz Portfolio Roku 2019!

Po raz szósty zapraszamy Was do wyboru Portfolio Roku! To Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Na głosujących również czekają atrakcyjne nagrody!

 

 

Portfolio Tygodnia to tytuł, który jest przyznawany przez Redakcję MaxModels użytkownikom, których portfolio znacząco wyróznia się na tle innych i których zaangażowanie w życie MaxModels zwraca naszą uwagę.

 

W ubiegłym, 2019 roku, przyznaliśmy 52 takie wyróżnienia. Wybór zaszczytnego tytułu Portfolio Roku pozostawiamy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają MaxModels i aktywnie uczestniczą w życiu społeczności. Dlatego konkursowy etap zgłoszeń jest zamknięty jedynie dla osób, które są zarejestrowane w serwisie.

 

Spośród wszystkich Portfolio Tygodnia z roku 2019, których pełną listę odnajdziecie tutaj >>>, wybierzcie Waszym zdaniem najlepsze (kalendarz po prawej stronie wskaże Wam konkretny miesiąc). Link do portfolio swojego faworyta wraz z krótkim uzasadnieniem prześlijcie do nas za pośrednictem formularza zgłoszeniowego. Oddając głos masz szansę zdobyć zestaw kosmetyków o wartości około 300 zł!

 

<< Pełna lista Portfolio Tygodnia 2019 >>

 

12 osób, których portfolio uzyska największą ilość głosów w terminie nadsyłania zgłoszeń (24.02.-03.03), przejdzie do drugiego etapu. Będzie nim Plebiscyt, w którym głosować będą mogli zarówno użytkownicy MaxModels, jak i osoby nie posiadające konta w serwisie.

 

 

NAGRODY:

 

I. Nagroda za najlepsze Portfolio Roku 2019

 

Osoba, której portfolio uzyska największa ilość głosów w drugim etapie konkursu, otrzyma:

 

- Zestaw kosmetyków marek: Skincode, PUPA, Galénic, Douglas, Revlon, Nuxe, Institut Esthederm, L'Oréal, SinSkin, Wierzbicki&Schmidt, SVR oraz damskie i męskie perfumy Bruno Banani o łącznej wartości około 1500 zł!

 

- Tytuł Portfolio Roku 2019, etykietę widoczną w porfilu użytkownika, dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

 

 

II. Nagroda za 2. miejsce w plebiscycie Portfolio Roku 2019


Osoba, której portfolio uzyska największa ilość głosów w drugim etapie konkursu, otrzyma:

 

- Zestaw kosmetyków marek: Skincode, PUPA, Revlon, Nuxe, L'Oréal, SinSkin, Wierzbicki&Schmidt, SVR o łącznej wartości 1000 zł!

 

- Dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

 

III. Nagroda za 3. miejsce w plebiscycie Portfolio Roku 2019

 

Osoba, której portfolio uzyska największa ilość głosów w drugim etapie konkursu, otrzyma:

 

- Zestaw kosmetyków marek: Nuxe, L'Oréal, SinSkin, Pharmaceris, NudebyNature, Sesderma o łącznej wartości 700 zł!

 

- Dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 


IV. Nagrody dla osób głosujących pierwszym etapie zbierania zgłoszeń

 

Wśród osób głosujących w pierwszym etapie konkursu przyznamy cztery zestawy kosmetyków marek: Nuxe, L'Oréal o łącznej wartości 300 zł.

 

 

Zachęcamy do udziału i zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

Redakcja Maxmodels.pl

 

 

Regulamin Konkursu >>>

 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania