Wygraj udział w Cracow Fashion Week 2018! - ZAKOŃCZONY

Jeśli chcesz pojawić się na wybiegu tegorocznego Cracow Fashion Week - mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Jako patron medialny wraz z Organizatorami tego wydarzenia poszukujemy dwóch osób, które zaprezentują kolekcje znanych oraz debiutujących projektantów!

 

Wielka szansa dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na profesjonalnych pokazach mody! Niezależnie od tego, czy masz już za sobą doświadczenia związane z chodzeniem po wybiegu, czy dopiero szukasz możliwości zaprezentowania siebie - czekamy na Twoje zgłoszenie.

 

Najważniejsze, abyś spełniał/a poniższe kryteria, a masz duże szanse pójść w pokazach na Cracow Fashion Week.


Wzrost: minimum 175 cm
Wiek: 16 - 28 lat
Biodra (dotyczy kobiet): maksymalnie 94 cm


Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16.02.2018. Swoją kandydaturę prześlijcie na adres konkurs@maxmodels.pl z dopiskiem Cracow Fashion Week. Koniecznie podajcie swój nick w serwisie MaxModels, a w portfolio umieście zdjęcia, na podstawie których jury będzie mogło dokonać wyboru. Prosimy o dodanie:

- portretu

- zdjęcia na gładkim tle (np. ścianie), przedstawiającym sylwetkę w stroju, który pozwala na ocenę proporcji ciała.

 

Główną nagrodą jest udział w pokazie mody w trakcie Cracow Fashion Week (10-18.03.2018), organizowanego przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Ale to nie wszystko! Dodatkowo, laureaci będą mieli również szansę na angaż w agencji Reklamex.

 

Organizatorzy przewidzieli dla Was dwa miejsca w pokazach. Jednak w przypadku wysokiego poziomu zgłoszeń, mogą zdecydować się na przyznanie dodatkowych nagród, w tym także możliwość zaprezentowania stroju na wybiegu. Zatem warto jak najlepiej przygotować swoje portfolio, aby zachwycić jury złożone z Redakcji MaxModels.pl i przedstawicieli SAPU.

 

Regulamin konkursu >>>

 


Czekamy na Wasze zgłoszenia i trzymamy kciuki!

Zespół MaxModels.pl - patron medialny Cracow Fashion Week 2018

 

_________________________________________________________________________________________________

 

WYNIKI:

 

W pokazach podczas Cracow Fashion Week udział wezmą:

 

1. koniecznaagata

2. nataliaklonowska

3. thediize2

4. Ewelaaaa1e

 

Gratulujemy

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania