Zabłyśnij portfolio z profesjonalnym adresem

Razem z serwisem Poczta Interia przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję! Skorzystaj z promocyjnego pakietu i zabłyśnij swoim portfolio z profesjonalnym adresem! Cena dla użytkowników Maxmodels, to jedyne 9 PLN za cały rok! Promocja trwa tylko do końca listopada.

 

 

Razem z Poczta Interia przygotowaliśmy dla użytkowników Maxmodels promocję na pakiet, który obejmuje utworzenie krótkiej domeny dla Waszego portfolio oraz profesjonalnie brzmiącego adresu e-mail!

 

Obecnie Twoje portfolio znajduje się pod adresem: np. www.maxmodels.pl/modelka-nazwa-uzytkownika.html.

Po zakupie pakietu, możesz wyświetlać swój profil pod adresem np. www.maxmodelka.pl! Oprócz tego otrzymasz możliwość poslugiwania się profesjonalnie brzmiącym adresem e-mail. Na przykład zamiast: modelka.nazwauzytkownika@interia.pl, otrzymasz np.: ania@maxmodelka.pl

 

Cena regularna zamównienia pakietu własnej domeny wynosi 99 PLN za rok. Z kodem rabatowym przygotowanym specjalnie dla użytkowników Maxmodels to jedyne 9 PLN za rok! Przy rejestracji wystarczy wpisać kod rabatowy o treści: "maxmodels".

 

Sprawdź, jak w kilku prostych krokach skorzystać z promocji. W przypadku jakichkolwiek problemów z wykupieniem pakietu, lub w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy: TUTAJ

 

JAK ZAMÓWIĆ PAKIET:

 

1. Załóż bezpłatne konto na Poczcie Interii

 

To bardzo proste i darmowe, więc z pewnością sobie poradzisz bez instrukcji. Wejdź na https://konto.interia.pl/poczta/nowe-konto.

 

Uwaga: Jeśli masz już skrzynkę na Interii, chcesz nadal korzystać z dotychczasowego adresu (np. ania.kowalska@interia.pl) a dodatkowo posiadać drugi adres (tzw. alias) we własnej domenie np.ania@maxmodelka.pl pomiń etap rejestracji konta. Zaloguj się do swojego konta Interii i przejdź do punktu 2. Na jednej skrzynce e-mail możesz mieć więcej niż jeden adres, będziesz wysyłać i odbierać maile zarówno ze "starego" jak i z "nowego" adresu. Ale możesz też chcieć posiadać po prostu dwie odrębne skrzynki, aby oddzielić sprawy prywatne od zawodowych. Tak samo jak z dwoma numerami telefonów. Możesz korzystać z nich oddzielnie nosząc przy sobie dwa telefony komórkowe albo korzystać z jednego smartfona posiadającego opcję dual-sim. Wybór należy tylko do Ciebie.

 

2. Przejdź do ustawień poczty lub wpisz w przeglądarce pakiet.interia.pl


Lub po prostu kliknij tutaj.

 

 

3. Zamów i opłać Pakiet


Samo zamówienie jest bardzo proste, polega tylko na uzupełnieniu formularza z danymi i wygodnej płatności on-line - prościej nawet niż w sklepie internetowym, gdzie musisz pomyśleć jeszcze o kurierze. Zwróć uwagę, że możesz zdecydować, czy usługę kupujesz "na firmę"czy jako osoba prywatna.

 

Pamiętaj, aby po uzupełnieniu danych, a przed wybraniem przycisku "Zamawiam i płacę" podać kod rabatowy.

Miejsce na kod znajduje się pod forumlarzem z danymi. Należy kliknąć "Rozwiń" i podać kod rabatowy: maxmodels.

 

 

 

W razie pytań zawsze możesz skontaktować się z naszym BOK 12 646-28-12.

 

 

 

 

5. Wybór domeny


Kolejny krok to uruchomienie usługi - najprościej za pomocą przewodnika, który uruchomi się automatycznie. Po ekranie powitalnym przechodzimy do wyszukiwarki wolnych domen.

 

 

To najważniejszy moment. Jeśli masz już pomysł na własną domenę to świetnie. Jeśli nie, pomyśl nad możliwie krótką nazwą, która nawiązuje do nazwy frimy, Twojego nazwiska, czy profesji, którą się zajmujesz.

 

6. Nowy adres e-mail


Ostatni etap (tak, to już wszystko) to stworzenie profesjonalnego adresu e-mail w nowej domenie. Początek adresu może być taki jak dotychczas lub możesz go dowolnie zmienić. Najczęściej wybieranymi nazwami są: kontakt@, albo imię. Im krótcej, tym lepiej.

 

 

Po zatwierdzeniu i zakończeniu przewodnika po Pakiecie, nowy adres e-mail będzie od razu przygotowany do wysyłania wiadomości. Odebranie pierwszej wiadomości na nowy adres może zająć kilka lub kilkanaście minut ze względu na opóźnienia w systemie rozpoznawania domen (tzw. systemie DNS, niezależnym od Interii). Potem komunikacja będzie już równie szybka i niezawodna co za pomocą adresów e-mail w domenach Interii.

 

Twoje portfolio pod krótkim adresem!

 

Ostatnim zadaniem będzie ustawienie przekierowania Twojej domeny np. maxmodelka.pl do Twojego portfolio. W ustawieniach wybierz sekcję „Strona WWW" albo kliknij tutaj: https://ustawienia-firmowe.interia.pl/#/strona-www. Przewiń stronę na sam dół, w polu przekierowanie wpisz adres Twojego portfolio, zaznacz zielone okienko i kliknij „Zapisz" I to wszystko. Od teraz możesz kierować wszystkich do Twojego portfolio podając adres np. maxmodelka.pl

 

 

 

 

REGULAMIN PROMOCJI >>>

 

 

Redakcja MaxModels.pl

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania