Zgłoś się na casting do Foto Models Poland 2021! Finał już w październiku na Rodos!

Dodano: 11.08.2021

Trwają castingi do tegorocznej edycji konkursu Foto Models Poland. Maxmodels.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem, którego organizatorem jest agencja Maxima Models. Sprawdź, jak zgłosić się na casting i zawalczyć o koronę oraz tytuł Foto Models Poland 2021!

 


Foto Models Poland to cykl wydarzeń artystycznych odbywających się w 6 regionach Polski. Każde z tych wydarzeń objęte jest patronatami medialnymi Telewizji Polsat, radia RMF MAXXX.
W myśl regulaminu do konkursu może przystąpić każda dziewczyna w wieku 16-28 lat bez względu na stan cywilny. Celem konkursu jest wyłonienie ciekawych twarzy do spotów reklamowych i sesji fotograficznych. Slogan Foto Models Poland brzmi: "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka wystarczy, że jesteś fotogeniczna". Twarze finalistek zdobią wiele okładek czasopism w kraju i za granicą.

 

fot.: Yazan Hamama

 

Foto Models Poland 2021

 

Maxima Models po raz XIX organizuje finał konkursu. Poprzednie finały odbyły się w Grecji, Egipcie, Izraelu, Wyspach Kanadyjskich, Dubaju, Minorce,Turcji, Maroku, Bułgarii, Wyspach Zielonego Przylądka i transmitowane były przez telewizję Polsat.

Z kilku tysięcy dziewcząt, biorących udzial w castingach regionalnych, zostanie wybranych około 40 kandydatek, które przyjadą na półfinał ogólnopolski do hotelu Radisson w Warszawie, gdzie wyłonionych zostanie 14 finalistek. Podczas finału Foto Models Poland 2021 na wyspie Rodos w dniach 22-29 października wybrana zostanie Foto Models Poland 2021

 

fot.: Yazan Hamama

 

Jak zgłosić się do konkursu?


Podczas dwugodzinnej gali finałowej dziewczęta zaprezentują się w 4 wyjściach: strojach sportowych, kostiumach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych. Finał uświetnią również artyści z Polski. Jak co roku w miedzynarodowym jury konkursu zasiądą znane osobistości ze świata showbiznesu.

 

Aby zgłosić się do tegorocznej edycji konkursu, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: biuro@maxima-models.pl. Zgłoszenie powinno zawierać 5 zdjęć i wymiary kandydatki.

 

fot.: Yazan Hamama

 

 

fot.: Yazan Hamama

 

fot.: Yazan Hamama

 

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Zdjęcie główne: fot.: Yazan Hamama

 

 

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania