Znamy laureatów Portfolio Roku 2022!

Dodano: 28.03.2023
Zdjęcie: Pan-beau-art, faustynaw

Dziewiąta edycja plebiscytu Portfolio Roku dobiegła końca. Po raz kolejny to Wy zdecydowaliście o tym, kto powinien otrzymać ten wyjątkowy tytuł. Poznajcie tegorocznego zwycięzcę!

 

 

W ubiegłym roku redakcja serwisu Maxmodels przyznała 52 wyróżnienia Portfolio Tygodnia. Decyzję o tym, kto z tego utalentowanego grona, zdobędzie zaszczytny tytuł Portfolio Roku, pozostawiliśmy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają Maxmodels, aktywnie współtworząc społeczność serwisu. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i Wasze zaangażowanie, szczególnie w tak trudnym czasie.


Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku zostali wyróżnieni przez redakcję tytułem Portfolio Tygodnia oraz tym z Was, którzy znaleźli się w ścisłym finale plebiscytu. Jest to wyraz uznania zarówno redakcji, jak i całej społeczności Maxmodels. I chociaż wszystkie wyróżnione portfolia oraz te, które znalazły się w finałowej dwunastce, były wyjątkowe, zwycięzca może być tylko jeden!

 

Portfolio Roku 2022 - I miejsce: Marek B Pan-beau-art

 


Najwięcej, bo 41% wszystkich głosów zdobył fotograf Marek B., znany w serwisie Maxmodels.pl jako Pan-beau-art. To właśnie portfolio Marka najbardziej Wam się spodobało, dzięki czemu to on zdobywa zaszczytny tytuł Portfolio Roku 2022. Serdecznie gratulujemy!

 

Wyróżnienie redakcji Maxmodels: Faustyna W. faustynaw

 


Ze wszystkich osób, które znalazły się w finałowej dwunastce, redakcja nagrodziła dodatkowo jedno portfolio. Specjalne wyróżnienie redakcji Maxmodels otrzymała modelka Faustyna W., znana w serwisie Maxmodels.pl jako faustynaw. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

 

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych prac i życzymy wielu sukcesów!

 

 

Redakcja MaxModels.pl

 

 

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania