Znamy wyniki plebiscytu na Portfolio Roku 2020! Poznajcie tegorocznego zwycięzcę

Siódma edycja plebiscytu na Portfolio Roku dobiegła końca. Po raz kolejny to Wy zdecydowaliście o tym, kto powinien otrzymać ten wyjątkowy tytuł. Poznajcie tegorocznego zwycięzcę!

 

 

W ubiegłym - bardzo trudnym również dla całej branży fotograficznej - roku redakcja serwisu Maxmodels przyznała 53 wyróżnienia Portfolio Tygodnia. Decyzję o tym, kto z tego utalentowanego grona, zdobędzie zaszczytny tytuł Portfolio Roku, pozostawiliśmy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają Maxmodels, aktywnie współtworząc społeczność serwisu. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i Wasze zaangażowanie, szczególnie w tak trudnym czasie.


Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku zostali wyróżnieni przez redakcję tytułem Portfolio Tygodnia oraz tym z Was, którzy znaleźli się w ścisłym finale plebiscytu. Jest to wyraz uznania zarówno redakcji, jak i całej społeczności Maxmodels. I chociaż wszystkie wyróżnione portfolia oraz te, które znalazły się w finałowej dwunastce, były wyjątkowe, zwycięzca może być tylko jeden!

 

Najwięcej, bo 39 % wszystkich głosów, w tegorocznej odsłonie konkursu zdobyła wizażystka Paulina P., znana w serwisie jako Paulina_piegat_paint_me_up. To właśnie portfolio Pauliny najbardziej Wam się spodobało, dzięki czemu to ona zdobywa zaszczytny tytuł Portfolio Roku 2020. Serdecznie gratulujemy!

 

Portfolio Roku 2020 - I miejsce: Paulina P. "Paulina_piegat_paint_me_up" >>>

 

 

Ze wszystkich osób, które znalazły się w finałowej dwunastce, redakcja wybrała dodatkowo portfolio, które otrzymuje wyróżnienie specjalne. Decyzją redakcji to portfolio Andrzeja Cara zdobywa to wyjątkowe wyróżnienie. Zdjęcia fotografa znanego w serwisie jako acar również przypadły Wam do gustu, ponieważ to właśnie portfolio wyróżnione przez redakcję, zajęło jednocześnie II miejsce w plebiscycie, otrzymując 29 % wszystkich głosów. Serdecznie gratulujemy!


Wyróżnienie redakcji Maxmodels: Andrzej C. "acar" >>>

 

 

Spośród osób, które wzięły udział w etapie zbierania zgłoszeń oraz wśród głosującyh w II etapie konkursu, wybraliśmy cztery, które w najciekawszy sposób uzasadniły swój wybór. Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

 

Nagrody za głosy w I etapie konkursu otrzymują:

 

- Magdalena R.

- Ola K.


Nagrody za głosy w II etapie konkursu otrzymują:

 

- Michał G.

- Agnieszka S.


Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych prac i życzymy wielu sukcesów!

 

Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy

Skomentuj
Zostało 4000 znaków do wpisania