Referencje (35)

precja precja
Modelka
03 czerwca
Pozytywna Bardzo sympatyczny fotograf z dobrym okiem - Polecam współpracę :)
precja
2 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
SaaraSBS SaaraSBS
Modelka
26 kwietnia
Pozytywna Patryk to wspaniały fotograf, a współpraca z nim to czysta przyjemność. Czas zleciał jak szalony w świetnej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm, pomysłowość i 100% komfortu podczas sesji. Ceni sobie opinię modelki, dzięki czemu wspólnie można stworzyć coś pięknego. Zdjęcia, które dostałam w tempie expresowym, wyszły super! Bardzo pozytywnie, polecam! : )
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz SaaraSBS
2 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
_marlena _marlena
Modelka
20 kwietnia
Pozytywna Super fotograf! Miła atmosfera podczas zdjęć. Efekty bardzo zadowalające.
_marlena               Modelka: Marlena Tokarewicz - Półfinalistka Miss Polski 2018
Mua: Asia Buczyńska Make Up/ Instagram @asiabuczynskamakeup
Bielizna: Sahaja Lingerie
Miejsce: Craft Beer Central Hotel/ Browar PG4
Plener z Bokeh Lovers - Plenery Fotograficzne
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
27 stycznia
Pozytywna Świetny fotograf, miły, uprzejmy no i zdjęcia oczywiście petarda. Była jedna sesja, będzie z pewnością też następna. Mega zdjęcia i w dodatku oddane bardzo szybko co jest dodatkowym plusem :) Polecam
Zdjęcie zostało usunięte
Annn_ konto usunięte
Modelka
27 stycznia
Pozytywna Fotograf mający mnóstwo pomysłów. Szybko nawiązuje kontakt przełamując barierę na zasadzie fotograf - modelka. To prawdziwy profesjonalista, który z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do sesji. Jest kreatywny, bardzo pomysłowy, wie dokładnie co trzeba zrobić by efekt końcowy był zachwycający. Współpraca z Nim to czysta przyjemność i jeszcze nie raz będziemy mieli okazję współpracować.
Zdjęcie zostało usunięte
Kajrisza Kajrisza
Modelka
03 lipca 2017
Pozytywna Cóż Ja mogę napisać...zapewne powielę zdanie niejednej modelki która współpracowała z Patrykiem... Super sesja, efekty bardzo zadowalające co z resztą widać. Patryk podchodzi profesjonalnie do zdjęć, wie czego czego chce i wydobywa to co najlepsze z modelki a o to chodzi! Fotograf z duszą, pasją a przede wszystkim wielkim talentem. Współpraca z Nim to czysta przyjemność. Polecam jak najbardziej bo warto!
Kajrisza
1 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Izzyy Izzyy
Modelka
29 czerwca 2017
Pozytywna Jedna z lepszych sesji jakie dotychczas miałam. Niewielu fotografów jest tak zaangażowanych w każde zdjęcie. Pełny zapały, zdolny, utalentowany i profesjonalny w tym co robi, a przy tym bardzo cierpliwy, pomocny i przede wszystkim pomysłowy. Nietuzinkowa osobowość Patryka wprowadza pozytywną energię podczas sesji, ciężko odczuwać jakiekolwiek skrępowanie i się nie uśmiechać czy wręcz nawet śmiać... Ma jasną wizję pożądanego efektu i potrafi pokierować przedsięwzięciem sesji po mistrzowsku. Niesamowita technika, wiedza i co najważniejsze pasja czyni tego fotografa fotografem z wyczuciem, który ze smakiem tworzy dzieło jak malarz przedstawiający duszę modelki.
Jak najbardziej polecam i mam nadzieję, że to dopiero początek Naszej współpracy :)
Zdjęcie zostało usunięte
TiiiAmOx33 TiiiAmOx33
Modelka
16 czerwca 2017
Pozytywna Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Patryk to genialny fotograf ! Dla dobrych zdjęć jest w stanie zacząć sesje o każdej porze dnia i nocy i nie straszne mu żadne warunki atmosferyczne . Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały a swoimi fantastycznymi pomysłami jest w stanie zachęcić do kolejnych ujęć nawet jeśli myślisz że już nie dasz rady . Zdecydowanie jest to osoba, która wniesie coś nowego do Twojego portfolio, tak jak i uczynił to z moim . Zdecydowanie polecam ! :)
Zdjęcie zostało usunięte
Justka Justka
Modelka
04 czerwca 2017
Neutralna Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, sesja przebiegła w bardzo fajnej atmosferze. Ogólnie przemiły człowiek. Wydawało się, że bardzo mu zależy na moim zadowoleniu oraz wizażystki.
Minął już prawie rok, a zdjęcia dostałam dopiero teraz w połowie nieobrobione...
A cały czas podkreślałam, że bardzo mi na nich zależy, ponieważ nigdy nie poświęciłam tyle czasu i nie włożyłam tyle starań w przygotowania.
Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tej współpracy i Was już nie zawiedzie.
Justka
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
KatjaP KatjaP
Modelka
22 maja 2017
Pozytywna Zorganizowany młodzieniec, gotowy się uczyć i tworzyć. Dobry kumpel i pracowita owieczka :)
Zdjęcie zostało usunięte
z 4