Referencje (29)

ewcia_pl ewcia_pl
Modelka
06 maja
Pozytywna Jestem zachwycona fotografem jak i przebiegiem całej sesji. Głowa pełna pomysłów, a współpraca przebiegła na najwyższym poziomie, dzięki czemu spotkanie obfitowało w cudowne kadry. Oprócz profesjonalizmu Arka, sesja dodatkowo zyskała możliwość pięknych tematów rozmów :) Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania, mam ogromną nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będzie nam dane zrealizować wspólne sesje :))
ewcia_pl
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
m-margo-s m-margo-s
Modelka
16 października 2023
Pozytywna Artysta, który wie co robi i po co to robi.
Spokój, opanowanie, skupienie podczas współpracy z modelką i profesjonalizm w każdym fotograficznym aspekcie to cechy, które charakteryzują pracę z Arkiem. Ciekawy i ciepły człowiek z pasją do fotografii i z głową pełną pomysłów podczas kadrowania. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania :) Gorąco polecam i na pewno wracam :)
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz m-margo-s
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
AsiaJ AsiaJ
Modelka
27 lipca 2021
Pozytywna Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do sesji, dużo pomysłów na ujęcia i wskazówki do pozowania. Polecam współpracę. :)
AsiaJ
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
21 sierpnia 2017
Pozytywna Fotograf konkretny, punktualny, przygotowany, sympatyczny jako człowiek. Wszystkie zdjęcia dostałam chwilę po sesji. Mogłam wybrać wszystkie te, które mi odpowiadają i również ekspresowo otrzymałam obrobione zdjęcia w tym samym dniu. Pełen profesjonalizm :) Polecam !
Konto usunięte
10 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
joasiao1 konto usunięte
Modelka
17 sierpnia 2017
Pozytywna Arek, to profesjonalny, konkretny, miły, spokojny i rewelacyjny fotograf. Świetna atmosfera podczas zdjęć, zaowocowała pięknymi kadrami. Chcę jeszcze i jeszcze... :)
Gorąco polecam!
Zdjęcie zostało usunięte
agnika88 agnika88
Modelka
Pozytywna Świetny fotograf - profesjonalista w każdym calu :) Miły, opanowany z pomysłem. Artysta. Naprawdę godny polecenia. Praca z Arkiem to czysta przyjemność ( dziękuję za piękne zdjęcia)
annak konto usunięte
Fotograf
Pozytywna Zdjęcia mówią chyba same za siebie ;) Dziękuję ;* Jak najbardziej polecam ;)
Konto usunięte konto usunięte
Fryzjer
Pozytywna pełna profesja, ciekawe pomysły i extra efekty, polecam
auleenka auleenka
Modelka
Pozytywna Przekonałam się, że warto z Arkiem umówić się na zdjęcia:))) Robi piękne naturalne portrety, świetnie posługuje się blendą! a do tego sympatyczny z niego facet :) Polecam w 100%!! Do następnej sesji!
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
Pozytywna bardzo miła atmosfera na sesji . ; ) współpraca ,której efektem są śliczne zdjęcia . ; ) Jak najbardziej polecam . :]
z 3