Referencje (5)

HellAngel HellAngel
Modelka
19 grudnia 2019
Pozytywna Profesjonalny fotograf, interesujący i przesympatyczny człowiek.Dawid jest utalentowany i ma dużą wiedzę- widać to, patrząc na jego zdjęcia...Co tu dużo mówić - polecam gorąco!
HellAngel               Alexx photolife
4 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Danza90 Danza90
Modelka
12 grudnia 2019
Pozytywna Niesamowita moc i niesamowite efekty:) super współpraca polecam!!! na pewno będziecie zadowoleni:)))Profesjonalista jak ich mało,to osoba na odpowiednim miejscu , z odpowiednim wyczuciem estetyki :) Polecam na pewno będziecie zadowleni :)
Danza90               Sesja Z Aliki Pitta
8 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
klaudiax klaudiax
Modelka
18 czerwca 2019
Pozytywna Fantastyczny Fitograf, cierpliwy, profesjonalny, serdeczny, z wizją, ale otwarty na sugestie. To, że utalentowany-widać w każdym kadrze. Liczę, że jeszcze kiedyś uda nam się razem zrealizować jakiś projekt, bo kadry z pierwszej wspólnej sesji oczarowują!
klaudiax               Klaudia Studio Session
8 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
darsi_tu darsi_tu
Modelka
11 czerwca 2019
Pozytywna Wspaniala sesja w ciekawym miejscu! Dawid to fotograf z pasją, z zaangażowaniem i co najwazniejsze prawdziwy profesjonalista. Potrafi wyczuc chwilę i dac wiele cennych wskazowek. Efekty w postaci zdjec sa niesamowite :) Do tego wprowadza przyjemna atmosfere, dobry humor nie odstępuje od Niego do końca, wspanialy czas gwarantowany. POLECAM wszystkim sesje z Dawidem i sama licze na kojne :)
darsi_tu               Sunny sensual Daria
11 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
ewelinach ewelinach
Modelka
28 września 2018
Pozytywna Dawid to fotograf, którego zdecydowanie można określić jako profesjonalny i znający się na rzeczy. Zdjęcia zrobione przez niego są cudne, pełne pasji oraz głębi. Przy okazji świetnie spędzony czas na sesji oraz poznanie świetnej osoby. Zdecydowanie polecam!
Zdjęcie zostało usunięte