Referencje (7)

Konto usunięte konto usunięte
Modelka
14 listopada 2016
Pozytywna Enigma-człowiek orkiestra! Po obu stronach obiektywu fantastyczna! Jedna z najlepszych modelek w kraju, a niedługo podbije świat po drugiej stronie obiektywu<3 swoimi zdolnymi łapkami potrafi wyczarować przepiekne makijaże .... ale miało być o fotografowaniu.. więc do rzeczy :) Pokazała mnie taką jaką wielu fotografów o długim stażu nie potrafili mnie pokazać. Potrafi patrzeć i wydobyć z modelki jej największe zalety.. Zdjęcia błyskawicznie wysłała na @:)
Poza tym wspaniała przyjaciółka, piecze pyszne ciasta, robi dobrą kawę i jest wspaniałym kompanem do długich rozmów <3 a czas z nią upływa stanowczo za szybko ... Rozpisałam się nieco, ale pisać moglabym jeszcze wiele! Dziękuję Marta :* i polecam z całego serduszka
Konto usunięte
1 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
eklatekla eklatekla
Modelka
13 listopada 2016
Pozytywna Jestem zaskoczona aż tak swietną jakością zdjęć i tempem pracy postprodukcyjnej! Marta to naprawdę lubi. Super zdolna, zaangażowana, pełna pasji kobieta (:
eklatekla               Makijaż/foto/retusz/biżuteria: Enigma
Włosy: Enigma + Sylwia Equerry
2 6.0
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
eklatekla eklatekla
Modelka
12 listopada 2016
Pozytywna Eni wie, jakie zdjęcia chce wykonać i wie jak je wykonać. Podchodzi do zadania profesjonalnie, a przy tym wszystko odbywa się bez stresu i pośpiechu. To był świetny czas!
eklatekla               Pierwsze kroczki z lampami :)
5 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
23 listopada 2015
Pozytywna Cóż mogę napisać... Wspaniała osóbka, widać, że ma ogromny talent, dużym plusem jest to, że daje dużo cennych wskazówek dotyczących pozowania. Mam nadzieję, że to nie była nasza ostatnia sesja ;)

Polecam :*
Zdjęcie zostało usunięte
Sonya_Wachowsky Sonya_Wachowsky
Modelka
08 listopada 2015
Pozytywna Jako fotograf Enigma jest naprawdę świetna ona kocha fotografie jest modelką i fotograf, prawdziwa kobieta z pasją. Dziewczyny współpracujcie z nią.
Ja się odważyłam na pierwszy w życiu akt właśnie z Enigmą
Zdjęcie zostało usunięte
ClematisPea ClematisPea
Modelka
05 listopada 2015
Pozytywna Cieszę się, że miałam zaszczyt pozować dla tej cudownej pani fotograf. Mimo, że to dopiero początki to efekty efekty sesji są piękne i profesjonalne. Jej duże doświadczenie w pozowaniu sprawia, że dokładnie wie co chce osiągnąć i w jaki sposób.
Polecam! :) Naprawdę warto!
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz ClematisPea               Pierwsze .... ;)
28 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
ninoveron ninoveron
Fotograf
31 października 2015
Pozytywna Piękna i mega zdolna modelka! Fantastyczna wizażystka! A teraz do tego wszystkiego Fotografka! Marta ma wspaniałe oko... ma wspaniałe wizje, które na pewno zrealizuje jako fotograf. Przez wiele, wiele lat obserwowała najlepszych fotografów w kraju, ma ogromną wiedzę o pozowaniu, wizażu i stylizacji i dzięki temu bardzo szybko wkroczy na szczyty jako fotograf! SZCZERZE POLECAM!
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz ninoveron
13 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja